Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Henryka Sienkiewicza

ul. Hoffmanowej 11, 35-016 Rzeszów
tel. (17) 748-20-30
www:   http://www.sp3.rzeszow.ple-mail:   sekretariat@sp3.resman.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9467 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- "Szkoła z klasą"
- liczne zajęcia pozalekcyjne
- wycieczki, "zielone szkoły"
- boiska szkolne
- świetlica, biblioteka
- języki obce: angielski, niemiecki
- wszechstronny rozwój ucznia
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna

O NAS

Nasza szkoła nr uznaje za swoje zadanie kształcenie uczniów, wyposażenie ich w umiejętności niezbędne do funkcjonowania w dynamicznie rozwijającym się świecie, a w szczególności zdobywania dalszej wiedzy.

Szkoła harmonijnie realizując funkcję dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą dąży do wprowadzenia młodych ludzi w różnorodne dziedziny życia i nauki, a także zapewnia możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu, rozrywki i odpoczynku. Podejmuje starania o zapewnienie oferty edukacyjnej zawierającej m.in. treści ujęte w atrakcyjne i wartościowe formy dydaktyczne. Przyjmujemy szczególną odpowiedzialność za zaspokojenie potrzeb dzieci i młodzieży, za wprowadzanie ich do życia w społeczeństwie i kulturze polskiej. Dążymy do przygotowania ucznia do samodzielnego myślenia i działania we współczesnym świecie.

Dbamy o wysoką warsztatową jakość i profesjonalizm pracy pedagogicznej, tworzymy mechanizmy stałej kontroli jakości prowadzonych zajęć i oceny pracy nauczycieli z tego punktu widzenia. Dążymy do rozwoju metodyki i dydaktyki, popieramy eksperymenty treściowe i formalne.

Nasza szkoła stosuje i rozwija nowe techniki edukacji, wykorzystując zarówno sprawdzone, jak i nowe metody, techniki społeczne i środki multimedialne, dba o najwyższy poziom techniczny swojej działalności.

Ponieważ szkoła jest placówką publiczną, dba o to, by wszystkie jej zajęcia zyskiwały wysoką ocenę społeczną. Stara się o to przez podnoszenie atrakcyjności swojej oferty edukacyjnej, zaspokajającej potrzeby różnych grup uczniów. Koordynuje program poszczególnych zajęć pozwalający adresować różne treści i elementy oferty edukacyjnej do różnych grup uczniów w tym samym czasie ze szczególnym uwzględnieniem form pracy organizowanych po zajęciach obowiązkowych.

Zmierzamy do wzmocnienia poczucia tożsamości i wspólnoty narodowej, ochrony języka polskiego, wyrażania w różnorodnych formach polskiej tradycji i dziedzictwa kulturowego. Nasza szkoła pełni rolę kulturotwórczą kształtując wrażliwość estetyczną, umożliwiając uczestnictwo w kulturze regionalnej i ogólnopolskiej. Jednocześnie szkoła wspomaga uczniów w poznawaniu kultury europejskiej i światowej.

Nasza szkoła ułatwia uczniom i nauczycielom korzystanie z dorobku nauki i techniki podczas wszystkich zajęć organizowanych w szkole. W szczególności gromadzi i udostępnia księgozbiór, kształci umiejętność korzystania z multimedialnych środków przekazu informacji, udostępniając wideotekę oraz zapewniając dostęp do światowych sieci komputerowych. Środki techniczne mają na celu uzupełnianie i ilustrowanie programu nauczania. Nauczycielom szkoła ułatwia dostęp do potrzebnych pomocy dydaktycznych i stały rozwój warsztatu pracy.

ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie