Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Kochanowskiego 5, 38-200 Jasło
tel./fax (13) 446-32-83, tel. kom. 692-445-002
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   jaslo@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4669 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia

- BHP
- Energetyczne
- Ogólne
- Spawacz
- Transportowe

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Jaśle. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

BHP
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno – biurowych - jednodniowe szkolenie, w godzinach pracy. Zajęcia odbywają się w ośrodku lub u zleceniodawcy.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - szkolenia dwudniowe. Zajęcia odbywają się w ośrodku lub u zleceniodawcy.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - jednodniowe szkolenie, w godzinach pracy. Zajęcia odbywają się w ośrodku lub u zleceniodawcy.
Energetyczne
  • PALACZ C.O. - zajęcia teoretyczne odbywają się w ośrodku , zjęcia praktyczne w kołowniach zakladów pracy.
Ogólne
  • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - kurs rozszerzony o zajęcia z zakresu obsługi wózków zasilanych gazem oraz wymiany butli gazowych w wózkach. Kurs trwa 3 tygodnie.Po zlożeniu egzaminu absolwent otrzymuje: zaświadczenie ukończenia kursu i zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi.
Spawacz
  • Spawanie łukowe elektrodą otuloną – 111. wykonywanie spoin pachwinowych złączy blach i rur - kurs kończy się egzaminem przed komisją powołaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje : książeczkę spawacza i certyfikat uznawany przez UE w języku niemieckim i angielskim.
  • Spawanie metodą MIG-131 (spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego elektrodą topliwą) lub MAG-135 (spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego elektrodą topliwą). Wykonywanie doczołowych złączy blach - kurs kończy się egzaminem przed Komisją powolaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje : książeczkę spawacza i certyfkat uznawany przez UE w języku niemieckim i angielskim.
  • SPawanie metodą TIG – 141 (spawanie łukowe elektrodą wolframową). Wykonywanie spoin pachwinowych złączy blach i rur - kurs kończy się egzaminem przed komisją powołaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.Po ukonczeniu kursu słuchacz otrzymuje :książeczkę spawacza i certyfikat uznawany przez UE w języku angielskim i niemieckim.
Transportowe
  • Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym - przewóz towarów niebezpiecznych wszystkich klas (podstawowy) - jeżeli kierowca ukończył kurs w poprzedzającym datę upływu ważności zaświadczenia ADR to przedłużone ono zostaje o kolejne 5 lat od daty jego poprzedniej ważności.
  • Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym - przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach (specjalistyczny) - celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne kierowców do wykonywania bezpiecznego przewozu towarów niebezpiecznych w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach oraz do zapobiegania i usuwania zagrożeń powstałych w związku z dokonywanymi przewozami tych towarów.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie