Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Bytnara 2, 36-100 Kolbuszowa
tel./fax (17) 227-17-45, tel. kom. 692-445-012
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   kolbuszowa@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3621 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia:

- BHP
- Ekonomiczno - finansowe
- Energetyczne
- Informatyczne
- Ogólne
- Spawacz

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Kolbuszowej. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

BHP
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno – biurowych - zajęcia odbywać się będą w godz. popołudniowych, po ukończeniu szkolenia zostanie wydane stosowne zaświadczenie zgodne z rozp.MEN z dnia 03.02.2006r.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.
  • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych.
Ekonomiczno - finansowe
  • Księgowość w małej firmie - szkolenie prowadzone będzie w godzinach popołdniowych przez wykwalifikowaną kadrę, celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia księgowości w małej firmie.
Informatyczne
  • Podstawy obsługi komputera - zajęcia odbywać się będą w dni powszednie w godzinach popołudniowych, wszystkie szczegóły zostaną omówione na pierwszym spotkaniu.
Energetyczne
  • Palacz C.O. - szkolenie odbywać się będzie w godz.popołudniowych, zajęcia teoretyczne w OKZ Kolbuszowa zaś praktyczne w kotłowniach zakładów pracy. Odpłatności za szkolenie można dokonać w ratach.Po ukończeniu szkolenia słuchacz otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN.
Ogólne
  • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - zajęcia na kursie prowadzone będą w godzinach odpowiadających słuchaczom. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w OKZ Kolbuszowa zaś zajęcia praktyczne na terenach zakładów dysponujących wózkami. Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu dwuczęściowego egzaminu słuchacze otrzymują zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r. Istnieje możliwość opłaty za szkolenie w ratach.
  • Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu - zajęcia na kursie odbywać się będą w OKZ Kolbuszowa w soboty od godz. 9,00. Po ukończeniu szkolenia słuchacz otrzyma stosowne zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006r.
Spawacz
  • Spawanie metodą MAG - 135 i metodą TIG-141 - zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą według harmonogramu ustalonego przez wykładowców i słuchaczy po zaakceptowaniu przez kierownika jednostki szkolącej.Po ukończeniu szkolenia słuchacz składa egzamin teoretyczny i praktyczny otrzymująć książeczkę spawacza i certyfikat.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie