Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych Moose

pl. B. Chrobrego 19, 57-300 Kłodzko
tel. kom. 785-696-938
www:   http://www.moose.pl
MOOSE na Facebooku
e-mail:   klodzko@moose.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5321 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Zapraszamy!

- bezpłatny dojazd
- zajęcia w domu
- efektywne lekcje
- certyfikowani lektorzy
- indywidualny program nauczania
 

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH MOOSE

- kursy dla klientów indywidualnych
- kursy dla biznesu
- kursy dla dzieci - Moosekids
- kursy przygotwujące do egzaminów
  międzynarodowych FCE, CAE

- kursy przygotwujące do matury
- kursy przygotwujące do egzaminu
  gimnazjalnego z wybranego języka
  obcego


NAUCZANE JĘZYKI OBCE W OFERCIE

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język francuski
- język włoski
- język rosyjski
- język polski (dla obcokrajowców)

O nas

Centrum Języków Obcych MOOSE powstało w 1994 roku we Wrocławiu. W ciągu kilku lat rozszerzyliśmy swoją działalność także na inne miasta. Obecnie mamy liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski. Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz kilkaset firm. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność naszej indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych lektorów.

MOOSE Centrum Języków Obcych jest największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych i świadczącej profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić najmłodszych w nauce języków.

Dla każdego ucznia tworzony jest indywidualny program nauczania, który najlepiej odpowiada jego potrzebom językowym. W naszej szkole nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. To uczniowie decydują o terminie rozpoczęcia kursu, a także o częstotliwości zajęć (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i ich długości (60 minut, 90 minut lub dłużej). Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają na zajęcia do domu lub miejsca pracy.


Nasza oferta

Proponujemy Państwu innowacyjny system nauki – zajęcia indywidualne. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jest to najbardziej efektywny sposób nauki języków obcych. Nasz lektor stworzy dla Państwa indywidualny program nauczania oraz zasugeruje najbardziej odpowiednią do Państwa wymagań i predyspozycji metodę nauki. Program nauczania jest tworzony przez lektora wspólnie z Klientem. Dojazd do każdej części miasta przez lektora jest całkowicie darmowy!

Oferujemy również możliwość zorganizowania zajęć grupowych, na których mogą Państwo uczyć się z przyjaciółmi lub współpracownikami. W takim przypadku polecamy utworzenie grup dwu- lub trzyosobowych - wtedy nauka będzie najbardziej efektywna. W naszej szkole zapisy trwają przez cały rok, mogą więc Państwo rozpocząć naukę w dowolnym momencie.

Szkolimy kadry menadżerskie, pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Autorski program dopasowany do oczekiwań Klientów biznesowych gwarantuje zdumiewające rezultaty w krótkim czasie. Dzięki naszemu kursowi zyskasz umiejętność pracy czy prowadzenia negocjacji handlowych w obcym języku. Podnieś kwalifikacje sobie lub swoim pracownikom i mów płynnie po angielsku, francusku czy włosku. Jesteśmy elastyczni, dlatego dojeżdżamy do biura Klienta w dogodnym terminie.

Oferta dla dzieci

Moosekids nauka poprzez zabawę. W naszej szkole szczególną opieką otaczamy najmłodszych Uczniów. Moosekids to program dla dzieci od 4 roku życia, który łączy naukę i zabawę, inspirując dzieci do nauki języka. Uczymy śpiewając, bawiąc się, rozwiązując zagadki. Taka nauka jest efektywna, a dzieci uczą się poprzez zabawę i przede wszystkim się nie nudzą. Proponujemy 2, 3 osobowe grupy, które zapewniają skuteczny model nauki i indywidualne podejście do każdego ucznia naszym nauczycielom. Dla dziecka bardzo ważne jest otoczenie. W obcym miejscu mogą się czuć nieswojo, natomiast we własnym pokoju nauka dla nich jest najbardziej przyjazna. Nasi lektorzy dojeżdżają we wszystkie części miasta zupełnie za darmo. Rodzice mogą dzięki temu na bieżąco kontrolować i omawiać postępy dziecka. Mają również wpływ na materiał i formę zajęć.
Zainwestuj w naukę dziecka od najmłodszych lat!

Nasi lektorzy

Bardzo ważnym elementem w naszej szkole jest odpowiednio dobrana kadra lektorów. Wybierając naszą szkołę Uczniowie, i ich rodzice, mają pewność, że zajęcia prowadzą osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Zwracamy szczególną uwagę na proces rekrutacji lektorów. Wieloetapowa selekcja pozwala nam na wybranie osób, które biegle władają językiem oraz potrafią swoją wiedzę przekazać dzieciom w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Jeżeli mimo wszystko nauczyciel nie odpowiada Uczniowi, w każdym momencie trwania nauki istnieje możliwość zmiany nauczyciela, bez podania przyczyny.

Poznaj prymat nauczania Moose nad innymi szkołami językowymi:

  • tryb nauczania dopasowywany indywidualnie do Klienta w celu zwiększenia efektywności kursów
  • dojazd do domu lub pracy, co stanowi maksimum wygody
  • konkurencyjne ceny i wygodne, miesięczne raty
  • wykwalifikowany lektorzy, którzy potrafią skutecznie uczyć


Zapraszamy serdecznie!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie