Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Medyczne Studium Zawodowe

im. Zofii Bagińskiej w Parczewie

ul. Szpitalna 1 C, 21-200 Parczew
tel. (83) 355-09-95
www:   http://www.medyk-parczew.pl
e-mail:   mszparczew@interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 11696 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE

- kształcenie w zawodach: technik masażysta, ratownik medyczny, terapeuta zajęciowy, technik farmaceutyczny, opiekunka środowiskowa, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny
- Intenat
- rekrutacja do szkoły obejmuje absolwentów posiadających wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana)

O nas

Szkoła oferuje kształcenie na najwyższym poziomie, w atrakcyjnych i poszukiwanych zawodach. Nauka w zależności od kierunku trwa od 1 roku do 2 lat w systemie semestralnym. Zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych salach wykładowych i pracowniach przedmiotowych z wykorzystaniem nowoczesnych technik prezentacji oraz specjalistycznego sprzętu.

Medyczne studium zawodowe zapewnia swoim słuchaczom naukę języka angielskiego oraz migowego. Słuchacze poznają zastosowanie komputera w służbie zdrowia na zajęciach z informatyki, które odbywają się w nowoczesnej pracowni komputerowej. Sprawność fizyczna rozwijana jest na zajęciach wychowania fizycznego. Szkoła prowadzi zajęcia z technik samoobrony oraz buduje tężyznę fizyczną słuchaczy w siłowni szkolnej. Szkoła posiada kontakty z instytucjami krajowymi, zagranicznymi oraz prywatnymi osobami zainteresowanymi współpracą oraz zatrudnieniem naszych absolwentów.

BAZA DYDAKTYCZNA

Minisiłownia szkolna

Sprawność fizyczna jest jednym z priorytetów kształcenia słuchaczy MSZ w Parczewie, gdyż jest niezwykle ważna w wykonywaniu pracy w każdej specjalności. Motoryka żywego organizmu warunkowana jest jakością systemu mięśniowego, co oznacza, że im bardziej rozwinięta jest muskulatura, tym większa sprawność, zwinność i gibkość poruszającego się.

W większości zajęć sportowych siła mięśni stanowi jeden z kluczowych składników. Obok szybkości, wytrzymałości i elastyczności jest jedną z tzw. zdolności motoryczno-kondycyjnych, które decydują o osiąganiu zamierzonych wyników. Dynamiczne i statyczne formy ruchu z pokonywaniem ciężaru ciała w celu wzmocnienia określonej grupy mięśniowej są podstawą każdej lekcji wychowania fizycznego. Polem takich ćwiczeń jest minisiłownia, gdzie słuchacze mają możliwość wzmacniania swojej siły na specjalistycznym sprzęcie.

Multimedialne Centrum Informacji

Szkoła wyposażana jest w Multimedialne Centrum Informacji. MCI jest wielofunkcyjną pracownią służącą do zajęć lekcyjnych i pracy samokształceniowej, gdzie uczniowie przygotowują prace i realizują swoje pomysły wykorzystując zgromadzone tam nowoczesne narzędzia poszukiwania, przetwarzania i przesyłania informacji. Z MCI mogą korzystać wszyscy słuchacze studium, nauczyciele i pracownicy szkoły. Najważniejszym zadaniem pracowni jest umożliwienie uczniom i nauczycielom dostępu do komputerów poza pracownią komputerową. Centrum informacyjne szkoły spełnia zasadniczą rolę w przygotowaniu młodzieży do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie