Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Wojanowie

im. Romualda Traugutta

ul. Parkowa 4, 83-000 Wojanowo
tel./fax (58) 682-23-87
www:   http://www.spwojanowo.home.pl
e-mail:   sp.wojanowo@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4780 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJANOWIE

- opieka pedagoga
- biblioteka
- warsztaty teatralne
- wykwalifikowana kadra
- indywidualny i wszechstronny rozwój
  ucznia

- miła i przyjazna atmosfera

O Nas
Nasza placówka jest niewielką, kameralną szkołą w uroczym zakątku Wojanowa, otoczona unikalną przyrodą. Społeczność szkolna to około 90 uczniów klas 0-VI. Są to nie tylko uczniowie Wojanowa, ale także innych miejscowości należących do naszego okręgu szkolnego; tj.: Będzieszyna, Świńcza, Rekcina, Jagatowa i Żuławki.

Nasza szkoła jest otwarta na potrzeby uczniów i oferuje im wysoki poziom wszechstronnego rozwoju. Placówka realizuje swoje cele dydaktyczne i wychowawcze w nawiązaniu do tradycji patrona Romualda Traugutta. W swojej pracy wykorzystuje metody pozwalające uczniowi rozbudzić zainteresowanie otaczającym go światem, uczy samodzielnego poszukiwania wiedzy i przygotowuje do aktywnego życia w społeczeństwie poprzez wyzwalanie twórczej inicjatywy.

Priorytetem Szkoły jest: inspirowanie do twórczego rozwoju uczniów, nauczycieli i rodziców, umacnianie w dziecku wiary w siebie oraz zapewnienie uczniom autentycznego bezpieczeństwa. Nasza Szkoła pozwala odkrywać świat wartości i uwrażliwiać na potrzeby innych. Jest sprzymierzeńcem Rodziców w Ich trudzie wychowywania dziecka.

Jednym z największych sukcesów Naszej Szkoły jest tytuł Europejskiego Mistrza w Nauczaniu Przedmiotów Przyrodniczych European Champion Science Education Award, przyznany w roku 2001. Jesteśmy dotąd jedyną polską szkołą, w historii konkursu organizowanego przez CEFIC w Brukseli, która uzyskała tak wysoką i prestiżową nagrodę. Zwycięski projekt pt.:"Chemia wokół nas" opracowała i zrealizowała nauczycielka Naszej Szkoły mgr Danuta Kamińska, która we wrześniu 2006r. objęła stanowisko dyrektora Szkoły.

Warsztaty teatralne
Od października 2009r. uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczenia w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez aktorkę teatru Miniatura panią Irenę Sawicką oraz panie: Joannę Zastawną i Marzenę Witek.

W zajęciach, które odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 1 godziny, uczestniczy 20 uczniów z klas I– VI.

Podczas warsztatów miłośnicy teatru poszerzają swoje zainteresowania, poznają różne formy teatru, doskonalą dykcję, uczą się gry aktorskiej, rozwijają pamięć, wyobraźnię, nabierają pewności siebie i otwartości w kontaktach z partnerem na scenie.
W ramach zajęć przygotowaliśmy Jasełka, z którymi wystąpiliśmy w Urzędzie Gminy w Pruszczu Gdańskim, na Wieczornicy dla rodziców, a także na Powiatowym Przeglądzie Jasełek w CKiS w Pruszczu Gd., gdzie zdobyliśmy I miejsce w kategorii klas 4-6.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie