Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Happy Kids"

ul. Oriona 1, 80-299 Gdańsk
tel. kom. 691-190-120
www:   http://www.happykidsosowa.pl
e-mail:   sekretariat@happykidsosowa.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3164 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA

- kuchnia
- plac zabawa
- basen
- sala do zabaw ruchowych
- sala komputerowa
- system monitoringu
- całodobowa ochrona

PRZEDSZKOLE

- nowy dwupiętrowy budynek
- przestronne sale przedszkolne
- specjalistyczne pracownie
- ogród
- kuchnia

SZKOŁA

Kuchnia
Szkoła wyposażona jest w kompletne zaplecze kuchenne spełniające wysokie wymagania higieniczne systemu HACCP. Zasady pracy, dbałości o higienę i bezpieczeństwo żywności są oparte na systemie HACCP, dokumentacja został przygotowana przez specjalistę z dziedziny technologii i bezpieczeństwa żywności.

Plac zabaw
Ogromnym atutem naszego szkoły jest duży, piękny ogród o powierzchni 1000 m2,w którym urządziliśmy wspaniały plac zabaw dla naszych dzieci. Tu z dala od ruchu ulicznego, zgiełku i zanieczyszczeń dzieci wesoło się bawią, odpoczywając po zajęciach lekcyjnych. Są tam rozmaite, ciekawe zabawki, oczywiście opatrzone atestami, dostosowane do wieku , wzrostu, potrzeb i upodobań naszych dzieci. Korzystanie z nich dostarczy dzieciom wiele radości i przyczynia się do ich rozwoju motorycznego.

Basen
W naszej szkole znajduje się basen dla dzieci. Został on zaprojektowany z myślą o naszych milusińskich i wykonany przez firmę posiadającą wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie basenów publicznych. Zarówno projekt, jak i gotowy basen zostały zaakceptowane przez rzeczoznawców Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej. Nasz basen został wykonany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Państwa dzieci. Wszystkie materiały i urządzenia basenowe, w tym urządzenia uzdatniające wodę posiadają wymagane w Polsce odpowiednie dopuszczenia i atesty, w tym Państwowego Zakładu Higieny. Stosowana technologia uzdatniania wody zapewnia jakość wody basenowej zgodną z rozporządzeniem MziOS z dn 4 maja 1990 roku /Dz.U.Nr 35, poz 205/ oraz niemiecką normą DIN 19463. Zastosowane na naszym basenie urządzenie gwarantują pełne bezpieczeństwo Państwa pociech.

Sala komputerowa
Chcemy , aby nasze dzieci wzrastały w atmosferze dostępu do zdobyczy nowoczesnej technologii informatycznej. Przygotowaliśmy 10 stanowisk komputerowych z laptopami. Tu dzieci, pod okiem prowadzącego, zgłębiają podstawy wiedzy informatycznej. Proszę być spokojnym, zajęcia te odbywają się w ściśle określonych godzinach, raz w tygodniu i nie oznacza to, ze dzieci będą „siedzieć” przed komputerem”.

System monitoringu, całodobowa ochrona
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci cały budynek wraz ogrodem został wyposażony w system monitoringu i objęty całodobową ochroną. Do państwa dyspozycji w każdej Sali oraz na placu zabaw umieściliśmy kamery umożliwiające Państwu obserwowanie swoich dzieci w ciągu dnia. Wierzymy, że ta usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo i przekona jak szczęśliwe są dzieci w naszym przedszkolu.


Przedszkole

Happy Kids Osowa
To przedszkole niepubliczne, wpisane do ewidencji co oznacza, ze przedszkole po zakończeniu procedury rejestracyjnej oraz po uzyskaniu wszystkich odbiorów będzie systematycznie kontrolowane zarówno przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Kuratorium Oświaty, Sanepid oraz Straż Pożarną i spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny.

Budynek
Przedszkole mieści się w nowym, dwupiętrowym budynku w Gdańsku Osowej przy ul. Oriona 1 około 2 km od Gimnazjum nr 33 i 1 km od centrum Osowej. Ten duży, nowoczesny obiekt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące przedszkola.

Sale przedszkolne
Dla dzieci HAPPY KIDS przygotowaliśmy przestronne i jasne sale, urządzone kolorowo i wyposażone w różnorodne zabawki oraz pomoce edukacyjne, sprzyjające radosnej i twórczej zabawie. W salach powstały kąciki zabaw zachęcające dzieci do podejmowania wielu zabaw tematycznych. Przy każdej sali są łazienki, do których dzieci mają bezpośredni dostęp. Sale wyposażono w monitoring wideo, systemy alarmowe i ppoż.

Specjalistyczne pracownie
W przedszkolu urządziliśmy specjalistyczne pracownie. Zajęcia prowadzone w salach ułatwią nauczycielom organizację pracy, umożliwią wykorzystanie różnorodnych pomocy dydaktycznych, co na pewno wpłynie korzystnie na efekty edukacyjne.

Ogród
Przedszkole ma zielony ogród z zabawkami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kuchnia
W naszej kuchni, na miejscu, przygotowywane są wszystkie posiłki - Dzieci jedzą posiłki w oddzielnych miejscach sal dydaktycznych. Pozwala to na zachowania najwyższych standardów higienicznych. Zapewnia urozmaicone menu oraz uwzględniamy także możliwość przygotowywania diet dla dzieci o specyficznych potrzebach żywieniowych. Podczas posiłków postaramy się dać dzieciom możliwość wyboru.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie