Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Artystyczna

ul. Grunwaldzka 339, 80-309 Gdańsk
tel. 506-382-816
www:   http://akademiaartystyczna.com
e-mail:   info@akademiaartystyczna.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2213 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA ARTYSTYCZNA

- kształcenie artystyczne, taneczne, ruchowe
- dobra lokalizacja
- bogate wyposażenie
- wiele zajęć
- grupy zawodowe

Akademia Artystyczna to centrum wszechstronnego kształcenia artystycznego, tanecznego i ruchowego mieszczące się w przestronnym, czteropiętrowym budynku przy Alei Grunwaldzkiej, w samym sercu Trójmiasta. Pierwsze w Polsce Centrum, gdzie w jednym miejscu odbywają się profesjonalne zajęcia z aktorstwa, wokalu, wszystkich rodzajów tańca, akrobatyki, gimnastyki, pole dance’u, fitness’u, malarstwa, rzeźbiarstwa, mody, projektowania i szycia, fotografii, filmowania, brydża, sztuk walki i wielu, wielu innych.

Akademia Artystyczna jest miejscem stworzonym z myślą o wszystkich osobach, które sztukę już pokochały lub dopiero rozpoczynają z nią swoją przygodę.

W murach Akademii odnajdą się również ci, którzy w natłoku codziennych zajęć chcą jedynie popracować nad swoją sylwetką lub poprawić kondycję fizyczną.

Akademia jest miejscem przyjaznym rodzinom. Grafik zajęć skonstruowany jest tak, aby rodzice oraz opiekunowie, przyprowadzający na zajęcia swoje pociechy, mogli osobiście wziąć udział w oferowanych lekcjach oraz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, jednocześnie spędzając czas z dziećmi.

ZAJĘCIA:
  • taniec
  • wokal
  • aktorstwo
  • szkoła brydża
  • pracownia plastyczna
  • szkoła filmowa
  • akrobatyka
  • fitness
  • pole dance
  • gimnastyka artystyczna

W Akademii istnieją młodzieżowe GRUPY ZAWODOWE. Nabór do poszczególnych grup odbywa się poprzez wcześniej ogłoszoną audycję. Oprócz zajęć profilowanych, młodzi ludzie należący do grup zawodowych, mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach widniejących w grafiku. Celem kształcenia grup jest rozwój, a wynikiem przygotowanie pokazów eventowych, koncertów oraz tworzenie spektakli zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Akademia zapewnia kompletne przygotowanie artystyczne dzieci i młodzieży, chcących kontynuować naukę na kierunkach artystycznych oferowanych przez szkoły publiczne i prywatne.

Dzięki precyzyjnie dobranej kadrze, która czynnie pracuje zarówno na scenie, w teatrze, jak i wykłada na Akademiach, młodzi ludzie mają możliwość poszerzania swoich pasji oraz właściwego przygotowania się do egzaminów wstępnych do szkół wyższych.

Instruktorzy Akademii Artystycznej poprzez swoją pracę oraz postawę dzielą się swoją pasją oraz przekazują dobre wartości. Kadra Akademii Artystycznej nieustannie pracuje także nad ciągłym samorozwojem, tworzy spektakle, bierze udział w licznych wydarzeniach, dzieląc się miłością do sztuki z najbliższym otoczeniem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie