Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Globe School Edukcja Językowo-Artystyczna

ul. Bankowa 3, 05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. (25) 756-31-94,tel. kom. 798-265-714
www:   http://www.globeschool.ple-mail:   info@globeschool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2175 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera
- bogata gama kursów językowych
- oferta językowa
- oferta dla firm
- język angielski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język francuski
- język rosyjski

Globe School to placówka oferująca zajęcia językowe.

Globe School to dobry wybór, jeśli chodzi o zaawansowane narzędzia podnoszenia kwalifikacji językowych. Nasze kursy językowe pomogą podnieść Państwa umiejętności komunikacyjne. U nas nauka języków dostosowana jest do wieku, stopnia zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Kursy językowe w naszej placówce to doskonały sposób na opanowanie języka obcego oraz swobodne korzystanie z wiedzy w zakresie gramatyki, ortografii oraz budowy zdań. Oferujemy naukę języków obcych metodą tradycyjną, wspomaganą technikami konwersacyjnymi.

Celem nauki w Globe School jest biegłość i swoboda komunikacji w języku obcym oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów certyfikatowych (Cambridge).

Nasz atut, to niezwykle bogata gama kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski). Nowością są konwersacje tematyczne (język angielski), które pomogą rozwinąć umiejętności językowe oraz wzbogacić słownictwo, co zapewni Państwu swobodne posługiwanie się językiem w różnych sytuacjach.

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w miłej atmosferze, z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą lektorów, w nowocześnie wyposażonych i świeżo odnowionych salach.

OFERTA JĘZYKOWA

Kursy standardowe to najczęściej wybierana forma nauki języków obcych. Program kursu kompleksowo rozwija wszystkie sprawności językowe -mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie - z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy egzaminacyjne to rozwijanie umiejętności językowych na wyższych poziomach zaawansowania oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Kursy maturalne to kompleksowe przygotowanie do Nowej Matury z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

Kursy gimnazjalne są skierowane do uczniów III klasy gimnazjum. Celem kursu jest jak najlepsze przygotowanie ucznia do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs obejmuje 15 zagadnień tematycznych, ćwiczenia w zakresie reagowania językowego, słuchania, czytania oraz tworzenie krótkich form piśmiennych.

Konwersacje tematyczne to nowa forma usprawniania kompetencji komunikacyjnej w języku obcym, poszerzenia słownictwa, rozwinięcia umiejętności swobodnego i płynnego wypowiadania się oraz poprawienia wymowy. Ciekawe techniki aktywizujące oraz atrakcyjna tematyka stymulująca do dyskusji, to główne atuty naszych kursów konwersacyjnych. Konwersacje odbywają się raz w tygodniu x 50 min. w piątki lub soboty i są przygotowywane tematycznie, np.: Sport, Turystyka, Jedzenie, itp. W miarę możliwości kursy będą prowadzone przez native speakers. Na zajęcia zapraszamy zarówno uczestników innych kursów w Globe School, jak również chętne osoby spoza naszej placówki.

OFERTA DLA FIRM

Oferujemy:
Szkolenie w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego niezbędne do funkcjonowania w życiu codziennym, zawodowym, a także specjalne moduły językowe wzbogacające kurs według potrzeb klienta.
 • indywidualne podejście do klienta - zarówno do firmy, jak i do poszczególnych uczestników kursów językowych
 • program kursu opracowujemy indywidualnie dla każdej grupy, wzbogacając specyfikę dialogu i zapotrzebowania klienta
 • ze szczególnym naciskiem kształtujemy, doskonalimy i utrwalamy praktyczne kompetencje komunikacyjne, które mogą być wykorzystywane w codziennej pracy zawodowej

Zapewniamy naszym klientom:
 • wysokie kompetencje merytoryczne
 • atrakcyjne koszty szkolenia
 • wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów z wieloletnim stażem
 • dostosowanie oferty do potrzeb klienta
 • skuteczność w nauczaniu
 • możliwość dojazdu lektora do siedziby firmy

Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręczniki znanych i cenionych wydawnictw polskich i zagranicznych oraz materiały własne, opracowywane specjalnie dla potrzeb klienta.

Główne cele szkoleniowe:
 • umiejętność posługiwania się językiem mówionym w życiu codziennym i zawodowym
 • umiejętność prowadzenia korespondencji biurowej, służbowej, handlowej w języku obcym
 • umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej w języku obcym
 • umiejętność słuchania i rozumienia tekstów

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie