Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Elephant English s.c. Beata i Timothy Clayton

ul. A. Mickiewicza 71/4, 51-685 Wrocław
tel. kom. 783-152-082
www:   http://www.elephantenglish.pl
e-mail:   biuro@elephantenglish.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2623 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- język angielski
- business english
- lekcje indywidualne
- inne języki: hiszpański, niemiecki, polski
- tłumaczenie tekstów
- testy egzaminacyjne
- wykwalifikowana kadra

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

- przygotowanie CV
- warsztaty dla firm
- przygotowanie do rozmowy biznesowej


Elephant English s.c. Beata i Timothy Clayton - Szkoła Językowa we Wrocławiu

Elephant English istnieje na rynku od 2007 roku. Naszym głównym celem w zakresie etyki przedsiębiorstwa jest oferowanie najwyższej jakości usług służących poznaniu, doskonaleniu i praktycznym wykorzystaniu umiejętności językowych w środowiskach Klienta indywidualnego i kręgach biznesu. Personalnie i jako firma cenimy sobie różnorodność i nowatorskie podejście w relacjach z Klientami. Mogą Państwo liczyć na naszą otwartość, uczciwość i bycie fair. W naszych wspólnych dążeniach do długoterminowej współpracy, osiągania satysfakcji i korzyści stawiamy na jakość.

Jesteśmy wyjątkowo dumni z naszych nauczycieli. Zatrudniamy tylko najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Staramy się wspierać i doceniać ich pracę poprzez solidne wynagrodzenia i traktowanie ich z szacunkiem i sercem. Efekt, niższa rotacja kadr i lepszy produkt dla Naszych Klientów.

Naszą specjalnością są lekcje organizowane głównie w środowisku pracy lub domu Klienta

Prowadzimy lekcje indywidualne lub grupowe oferując profesjonalne usługi dla firm na terenie Wrocławia. Specyfika działalności firmy nie stanowi dla nas problemu. Istnieje możliwość spotkań w domu lub miejscu pracy Klienta. Charakter lekcji dostosowujemy do specyfiki jego indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy nauczanie dzieciom od lat 3+. Naszą wiedzę poparliśmy konkretnym doświadczeniem. W specyfice zajęć dla dzieci bazujemy na dynamice działań i zabawie. Staramy się tworzyć atmosferę, gdzie dziecko odczuwa przyjemność w poznawaniu piękna języka angielskiego.

Oferujemy pełną obsługę w zakresie tłumaczeń tekstów. Nasz koszyk zaufanych Klientów obejmuje jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie, Instytut Ossolińskich i Uniwersytet Wrocławski. Specjalizujemy się w tłumaczeniach prawnych i z zakresu ubezpieczeń, jak i kontraktach, umowach i regulaminach. Zatrudniani przez nas tłumacze są dwujęzyczni i dysponują praktycznym doświadczeniem w poruszaniu się w obydwu obszarach językowych.

Udoskonalamy i uzupełniamy Twoje angielskie CV z Tobą, nie tylko z językowego punktu widzenia, lecz również jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie doradztwa zawodowego. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej to nasza nowa, wyjątkowa usługa, dzięki której pomagamy przygotować się do ważnych spotkań biznesowych. Szkolenie z naszym specjalistą może być jednorazowe, ukierunkowane na specjalne wydarzenie lub też odbyć się jako ciąg spotkań, przygotowujących do indywidualnych potrzeb klienta jak np. rozmowy kwalifikacyjne w języku angielskim.

Organizujemy dla firm szkolenia dotyczące asertywności jak i warsztaty na temat innych kultur ich historii, obowiązujących norm w biznesie i życiu prywatnym tzw. Warsztaty Kulturalne. Uczymy o przepływie informacji w firmie, rozpoznawaniu umiejętności i technikach zwiększania efektywności pracy w grupach.

Testy egzaminacyjne, które przeprowadzamy sprawdzają aktualny poziom języka angielskiego. Liczba uczestników i miejsce, w którym miałby odbyć się egzamin są ustalane indywidualnie. Testy odbywają się w profesjonalnym środowisku egzaminacyjnym, wyniki można porównywać z systemami TELC, FCE i CAE. Po zrealizowanych egzaminach zapewniamy każdemu uczestnikowi certyfikat, na którym wypisany jest jego aktualny poziom angielskiego. Firma otrzymuje również certyfikat z danymi na temat jaki jest przeciętny poziom w przetestowanej grupie oraz opis poziomów.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie