Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Say OK

ul. Korczoka 98, 41-807 Zabrze
tel. 693-707-011
www:   http://www.sayok.ple-mail:   info@sayok.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1622 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- kursy dla dzieci od 4 roku życia
- kursy i zajęcia przygotowujące do
  egzaminu gimnazjalnego i matury

Nauczamy dzieci, młodzież i dorosłych. Szkoła Say OK prowadzi swoją działalność w Zabrzu i Rudzie Śląskiej. Misją szkoły jest nauczenie mówienia w najszybszy i w najłatwiejszy sposób oraz wielostronny rozwój naszych uczniów, osiągnięty poprzez naukę języka obcego. Naszym zamiarem jest stworzenie mikroklimatu nauki, w którym język poznaje się z sposób jak najbardziej naturalny, interaktywny, w którym język obcy staje się naturalnie bliski.
  • oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci już od 4-go roku życia
  • stosujemy najnowsze i bardzo skuteczne metody dostosowane do zainteresowań młodzieży i dorosłych
  • nasi lektorzy to świetni specjaliści w dziedzinie nauczania
  • uczniowie mają do dyspozycji specjalnie wyposażone sale
  • małe grupy 4-10 osób
  • dla starszej młodzieży i dorosłych lekcje dostosowane do upodobań grupy czyli angielski w prawdziwych sytuacjach życiowych
  • wykorzystujemy najnowsze materiały i metody do nauki języka (Talking Kids, Callan, Direkt Deutsch, Direct Kids, Direct English, Direct Method for English)
  • w ofercie posiadamy również kursy języka niemieckiego i hiszpańskiego
  • dostęp dla uczących do platformy internetowej, umożliwiającej naukę języka w domu, utrwalając i poszerzając wiedzę zdobytą na lekcjach!

Platforma internetowa czyli ponad 100h gratis!
Dla wszystkich naszych klientów udostępniamy platformę internetową w ramach której można samodzielnie wybierać godziny nauki. Jest to doskonałą formą utrwalenia materiału z zajęć. Korzystając z platformy internetowej, słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis.

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci oraz młodzieży i dorosłych metodami bezpośrednimi oraz tradycyjnymi. Bazujemy na różnych metodach i wyciągamy z nich to, co najlepsze i najbardziej wartościowe dla danego ucznia bądź grupy. Ścisłe ukierunkowanie na określone grupy wiekowe i dopasowane metody pozwalają osiągać najlepsze efekty w nauczaniu. Dbamy by nasi lektorzy rozwijali swoją wiedzę z zakresu nauczania swojej grupy wiekowej i wysyłamy ich na wszystkie możliwe szkolenia i warsztaty metodyczne.

Do nauczania młodzieży i dorosłych stosujemy najczęściej metody bezpośrednie Direct Method for English. Korzystamy z bardzo nowoczesnych podręczników do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana. Dzięki metodzie bezpośredniej, znanej w Polsce m.in. jako Metoda Callana, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Korzystamy z podręczników i materiałów wyłącznie renomowanych wydawnictw: Oxford, Pearson (były Longman), Cambridge, Macmillan.

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiałów dodatkowych do kursów (dużą część z nich sprowadzamy z Anglii): kasety i płyty CD, filmy do nauki języka na DVD, gry planszowe i elektroniczne, zabawki, mapy, plakaty, interaktywne książeczki, puzzle, oraz ogromną ilość materiałów do kopiowania. Posiadamy wszelkie dostępne materiały dodatkowe do książek.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie