Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języka Niemieckiego "Sprachcafe"

ul. Jagodowa 5, 62-070 Palędzie
tel. kom. 508-205-434
www:   http://skorzewo.com.pl/
e-mail:   info@skorzewo.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3327 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Centrum Języka Niemieckiego oferuje Państwu naukę języka niemieckiego w różnych grupach wiekowych i na wielu poziomach zaawansowania.


O Nas
"Sprachcafe" oferuje Państwu naukę języka niemieckiego w różnych grupach wiekowych i na wielu poziomach zaawansowania. Dzięki najnowocześniejszym materiałom dydaktycznym, przyjaznej atmosferze panującej na zajęciach, indywidualnemu podejściu jak i niewielkiej liczbie słuchaczy (2-5 osób) nasi kursanci szybko zdobywają praktyczne umiejętności posługiwania się językiem niemieckim w sytuacjach dnia codziennego.

Zajęcia odbywają się w Palędziu, istnieje możliwość zorganizowania kursu w innej miejscowości (Dąbrówka, Skórzewo, Poznań, Plewiska, Dopiewo, Dopiewiec, Zakrzewo, ...).

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana lektorka z tytułem doktora nauk humanistycznych na co dzień związana z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zarówno przygotowanie metodyczne jak i kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu gwarantują efektywną naukę.

Nasze Kursy

Maluszki - kurs przeznaczony dla najmłodszych dzieci w wieku 3-5 lat uczących się języka niemieckiego. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, by dzieci już od pierwszych lekcji potrafiły porozumieć się w języku niemieckim w prostych sytuacjach dnia codziennego.

Główny nacisk położony jest na komunikację, a nie jak w przypadku wielu kursów, na odtwórcze śpiewanie piosenek. Ciekawe materiały, dużo ruchu, uczenie poprzez zmysły, małe grupy (3-6 osób), sympatyczna atmosfera sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i szybko robią postępy.

Dzieci i Młodzież - kurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Dzięki metodzie komunikacyjnej i wykorzystaniu najnowszych materiałów dydaktycznych kursanci już od samego początku nabywają umiejętności mówienia w języku niemieckim w prostych sytuacjach dnia codziennego.

Maksymalnie 5-osobowe grupy, wykorzystanie różnych mediów, wiele dodatkowych ciekawych materiałów, do potrzeb i zainteresowań grupy dobrane dodatkowe lektury, przyjazna atmosfera.

Dorośli - Ogólny kurs języka niemieckiego adresowany jest do wszystkich, którzy w niedługim czasie chcą zdobyć umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w sytuacjach dnia codziennego, czy to na wakacjach, czy w pracy. Nowoczesne materiały dydaktyczne, małe grupy max. 8 osobowe, wykwalifikowana kadra sprawiają, że nasi kursanci szybko robią postępy. Zapraszamy na lekcję próbną!

Oferujemy Państwu również naukę:
  • języka niemieckiego biznesowego
  • na kursach przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych
  • na kursach przygotowujących do certyfikatów językowych
  • indywidualną
Kursy niemieckiego dla firm i instytucji

Oferujemy zarówno naukę indywidualną Państwa pracowników jak i zajęcia w grupie. Zorganizowanie zajęć jest możliwe w dowolnym momencie. Czas, miejsce i tematyka zajęć dostosowane są do potrzeb zleceniodawców. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie szkoły jak i u Państwa w firmie.

Po spotkaniu, w czasie którego precyzują Państwo swoje oczekiwania, ustalamy profil kursu i przedkładamy naszą ofertę. W przypadku większej ilości osób organizujemy test i rozmowę kwalifikacyjną, pozwalającą podzielić pracowników na grupy o różnych stopniach zaawansowania.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie