Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

Lipnik 11, 98-354 Siemkowice
tel. (43) 841-73-67
www:   http://www.szkolapodstawowalipnik.pl.tl
e-mail:   psplipnik@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2682 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPNIKU

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- wiele aktywności dodatkowych
- sport i zdrowie


O szkole

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipniku!

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego Ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała Uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z Dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego.

W naszej szkole dobrze prosperuje biblioteka szkolna. Biblioteka szkolna gromadzi i wypożycza książki z literatury pięknej i popularnonaukowej, czasopisma i materiały audiowizualne. W bibliotece działa Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Biblioteka otrzymała komputery, 1 urządzenie wielofunkcyjne (skaner, drukarka i kopiarka) oraz oprogramowanie multimedialne: Atlas Świata, Encyklopedię PWN, Słowniki PWN.

NASZE AKTYWNOŚCI

W naszej szkole zawsze wiele się dzieje i nie ma miejsca na nudę. Wraz z naszymi Wychowankami organizujemy rożnego rodzaju obchody świąt i imprezy okolicznościowe. Świetnie bawimy się podczas Dnia Kobiet, Walentynek, Andrzejek czy miłych spotkań choinkowych. W trosce o bezpieczeństwo Dzieci, organizujemy akcję bezpieczne ferie. Aktywnie pomagamy Ziemi podczas Sprzątania Świata, angażujemy się w WOŚP i wolontariaty.

Nasi Uczniowie to miłośnicy sztuki i teatru, dlatego gościmy u siebie prawdziwych artystów, którzy umilają nam czas występami i spektaklami. Byli u nas między innymi Teatrzyk Borsu, Tatrzyk Pinokio i grupa cyrkowców. Lubimy też wraz z naszymi Podopiecznymi poznawać nowe miejsca, dlatego często ruszamy na szlak wycieczkowy.

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

Nasi Uczniowie posiadają wiele talentów i umiejętności. Dlatego staramy się motywować ich do wykorzystania swojego potencjału podczas konkursów różnego szczebla. Doskonale sprawdzają się w wielu dziedzinach, od recytacji przez wiedzę pożarniczą aż po śpiew. Dlatego odnoszą sukcesy, które nas i Rodziców napawają dumą.

Sport i zdrowy tryb życia to podstawa, dlatego nasi Uczniowie są aktywni fizycznie i chętnie biorą udział w potyczkach sportowych. Uczestniczą w takich wydarzeniach sportowych jak turniej tenisa stołowego, mini siatkówka i mini koszykówka, a także doskonale radzą sobie w zawodach pływackich.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie