Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 137

im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Łodzi

ul. Florecistów 3b, 94-042 Łódź
tel. (42) 686-69-19
www:   http://www.sp137.edu.lodz.pl
e-mail:   sp137@edu.lodz.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5329 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W ŁODZI

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- szkoła z tradycjami
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- sukcesy Uczniów
- koła naukowe


O szkole

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka!

Nasza szkoła jest jedną ze starszych łódzkich szkół. Kiedy powstawała, Retkinia nie była jeszcze łódzkim osiedlem - "sypialnią Łodzi", ale małą wsią. W 1979 roku otwarta została Izba Tradycji, poświęcona historii Retkini i życiu naszego patrona prof. Aleksandra Kamińskiego.

Jesteśmy szkołą, która posiada i kultywuje swoje tradycje. Począwszy od roku 1985 Samorząd Uczniowski i Rada Pedagogiczna przyznaje honorowy tytuł Przyjaciela Szkoły. Od roku szkolnego 1988/89 natomiast Samorząd Uczniowski, Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 137 w Łodzi im. Aleksandra Kamińskiego przyznają nagrodę i honorowy dyplom „Primus Inter Pares” „Najlepszy Wśród Równych” najlepszemu absolwentowi szkoły.

Nasza Działalność

Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego. W naszej szkole prężnie działa Samorząd Szkolny.

W naszej placówce działają drużyny harcerskie. Dzisiejszy ZHP jest nowoczesną organizacją skautową liczącą prawie 250 tysięcy członków, otwartą dla wszystkich bez względu na pochodzenie, rasę czy wyznanie. Wychowanie w ZHP opiera się na normach moralnych, wywodzących się z uniwersalnych, kulturowych i etycznych wartości chrześcijańskich.

Szczep harcerski Wawerczycy to w tej chwili gromada zuchowa "Pszczoły z zaczarowanego ula", męska drużyna harcerska "Bór" i żeńska drużyna harcerska "Sosny". Od samego początku pracujemy przy Szkole Podstawowej nr 137.

Nasze sukcesy

Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w konkursach i zawodach rożnego szczebla. Są bardzo uzdolnieni, o czym świadczą wspaniałe wyniki i sukcesy odnoszone w różnego rodzaju potyczkach. Pracowników szkoły i rodziców fakt ten napawa ogromną dumą.

Nasi podopieczni otrzymują nagrody z Urzędu Miasta Łodzi, który tradycyjnie nagradza najlepszych uczniów w mieście. W sprawdzianach wewnętrznych i zewnętrznych również osiągają dobre wyniki. O zdolnościach naszych uczniów świadczy duża liczba laureatów i finalistów z naszej szkoły w konkursach szczebla wojewódzkiego. Osiągnięcia te dotyczą wielu różnych dziedzin.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie