Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 110 w Łodzi

im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej

ul. Zamknięta 3, 93-329 Łódź
tel. (42) 646-31-40
www:   http://www.sp110.info
e-mail:   sp1101@gazeta.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6759 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 110 W ŁODZI IM. PARTYZANTÓW ZIEMI ŁÓDZKIEJ

- Szkoła Promująca Zdrowie
- Bezpieczna Szkoła
- język angielski
- wykwalifikowana kadra
- nowoczesne pomoce dydaktyczne
- wychowanie patriotyczne
- edukacja w terenie
- Dni Europejskie
- przyjazna atmosfera


Oferta szkoły

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do Szkoły Podstawowej Nr 110 w Łodzi!

Oferujemy Państwu w naszej placówce wysoki poziom zajęć dydaktycznych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Języka angielskiego uczymy od klasy I, Informatyki od klasy II, prowadzimy zajęcia wyrównawcze i dodatkowe oraz gimnastykę korekcyjną. Prowadzimy zajęcia świetlicowe, przy naszej szkole działają:
 • Szkolny Klub Sportowy
 • Szkolny Klub Europejski
 • Koła informatyczne
 • Koła plastyczne
 • Zajęcia chóru
 • Koło teatralne
 • Koło matematyczne
 • Klub przyrodnika
 • Koło redakcyjne gazetki "Brzdąc"
 • Koło biblijne
 • Koło literacko - historyczne
 • Organizacje szkolne: TPD, PCK, SKO, LOP oraz Samorządy Uczniowskie klas I-III i IV-VI
Szkoła organizuje ponadto Spotkania w Młodzieżowej Akademii Filmowej, Lekcje w Planetarium, Koncerty, Spektakle teatralne, Spotkania i prelekcje o różnorodnej tematyce, Wycieczki, Zielone szkoły.

Misja i wizja szkoły

MISJA Naszą misją jest przygotowanie ucznia do zarządzania swoją wiedzą, wzmacniania gotowości do podejmowania wyzwań, działań innowacyjnych, poczucia własnej wartości oraz rozbudzenie w uczniu pasji uczenia się.

WIZJA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 110: Przygotowuje do procesu uczenia się przez całe życie. Rozwija działania innowacyjne i twórcze. Jest efektowna i efektywna w swych działaniach dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych i organizacyjnych. Jakość pracy, jej pomiar i analiza wyznaczają dalsze kierunki działania. Przygotowuje do pozyskiwania i przetwarzania informacji oraz bycia ich krytycznym i twórczym odbiorcą.

Jest szkołą nowoczesną, na miarę oczekiwań uczniów, rodziców, społeczeństwa lokalnego i nauczycieli, a kadra naszej szkoły jest wysoko wyspecjalizowana. Daje podstawę wychowania w duchu takich wartości jak prawda, dobro, piękno, godność człowieka, empatia, tolerancja, rozwijając jednocześnie u uczniów poczucie odpowiedzialności, patriotyzmu oraz poszanowania polskiego dziedzictwa kulturowego i tradycji regionalnej. Jest otwarta na zmiany. Szkoła znana jest w środowisku, jako placówka oferująca usługi edukacyjne na wysokim poziomie jakości. Jest otwarta na proces integracyjny z Europą poprzez aktywne partnerstwo ze szkołami z innych krajów.

Nasze aktywności, działania, osiągnięcia...

W naszej placówce prężnie działa Samorząd Uczniowski. Nasi uczniowie aktywnie rozwijają swoje talenty i zainteresowania, czego wymiernym efektem są liczne sukcesy, dyplomy i odznaczenia. Startując w konkursach różnego szczebla, nasi wychowankowie są mocną konkurencją dla uczniów innych szkół, a swoimi sukcesami i osiągnięciami przynoszą dumę szkole i rodzicom. Nasza szkoła otrzymała różne certyfikaty, między innymi certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie i Bezpiecznej Szkoły.

W naszej placówce zawsze wiele się dzieje i nie miejsca na nudę. Chętnie wraz z naszymi podopiecznymi udajemy się na wycieczki edukacyjne, takie jak Lokomotywa Tuwima, Rajd Doliną Rzeki Łódki czy wycieczki krajoznawcze do polskich miast, w trakcie których poznajemy odmienność i uczymy się nowych rzeczy o naszej Ojczyźnie. Ciekawie spędzamy Dni Europejskie, z których każdy poświęcony jest innemu krajowi i narodowi europejskiemu. Dla ciekawych świata mamy ofertę kół zainteresowań - przyrodnicze, turystyczne, promocji zdrowia, teatralne.

Nasza szkoła realizuje różne programy szkolne, które urozmaicają proces wychowania i edukacji. Uczestniczymy lub uczestniczyliśmy między innymi w projekcie Szkolny Savoir Vivre czyli Szkolny Kodeks Grzeczności, Bezpieczna Szkoła czy Szkoła Promująca Zdrowie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie