Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Europejska Szkoła Nowych Technologii i Turystyki

ul. Rynek 21, 39-200 Dębica
tel. (14) 676-08-02
www:   http://www.esntit.pl
e-mail:   esnt@esnt.debica.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3340 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA

Departament turystyczny

- Hotelarstwo (kurs kwalifikacyjny)
- Kelner (kurs kwalifikacyjny)
- Kucharz (kurs kwalifikacyjny)
- Agroturystyka - technik turystyki wiejskiej

Departament nowych technologii

- Informatyka
- Teleinformatyka

Departament administracyjno-ekonomiczny

- Administracja
- Rachunkowość

Departament socjalny:

- Opiekunka środowiskowa (1 rok)
- Opiekun w Domu Pomocy Społecznej
- Fryzjerstwo (kurs kwalifikacyjny)
- Florysta (1 rok)
- Asystent osoby niepełnosprawnej

Europejska Szkoła Nowych Technologii i Turystyki jest największą szkołą policealną w tej części Polski. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość kształcenia, czego potwierdzeniem jest ponad 1500 absolwentów, którzy z powodzeniem znajdują pracę nie tylko w Polsce ale i w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Doświadczenie, zdobyte w ciągu ponad piętnastu lat, pozwala Europejskiej Szkole Nowych Technologii i Turystyki, dzięki dojrzałemu zespołowi wykładowców, trenerów i instruktorów, tworzyć autorskie programy kształcenia, dopasowane do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Zawarte umowy z partnerami zagranicznymi na praktyki i staże zawodowe dopełniają naszą ofertę, tak, że studenci Europejskiej Szkoły Nowych Technologii Turystyki w okresu nauki pozyskują wiedzę i umiejętności oraz kwalifikacje na odpowiednim poziomie, a dzięki zawodowym praktykom zagranicznym, pozyskują także biegłą znajomość języka obcego i doświadczenie zawodowe w standardach krajów UE. W ramach posiadanych umów, umiejętności te i kwalifikacje są potwierdzane stosownym certyfikatem Szkoły i Firmy.

Dodatkowym atutem naszej oferty edukacyjnej, połączonej z praktykami zagranicznymi jest możliwość uzyskania wynagrodzenia za pracę wykonywaną w ramach praktyk zawodowych. W rozliczeniu globalnym pozwala to, nie tylko na zwrot kosztów nauki, ale nawet daje szanse na pozyskanie funduszy na start w dalszą karierę zawodową naszych absolwentów.

Misja Europejskiej Szkoły Nowych Technologii
 • Pragniemy, rozpoczynając skromnie, zgodnie z najpilniejszymi potrzebami regionu, realizować w praktyce edukacyjnej ideały cywilizacji europejskiej.
 • Chcemy zaszczepić naszym słuchaczom i absolwentom umiłowanie wiedzy. Uświadomić i zachęcić do nieustannego samodoskonalenia się nie tylko na potrzeby pracy zawodowej, ale także dla swojego regionu, by stawali się świadomymi obywatelami naszej Ojczyzny.
 • Chcemy zaszczepić naszym słuchaczom i absolwentom poczucie sprawiedliwości, rozumienia i szacunku dla prawa. W pracy zawodowej przekładać się to będzie na zasady etyki zawodowej, w życiu codziennym na wysokie morale patriotów, obywateli Rzeczypospolitej.
 • Chcemy wzbogacać naszych słuchaczy i absolwentów w sferze ducha i sacrum. Praca zawodowa nie może być "wyścigiem szczurów" - powinna wszak być czynieniem sobie ziemi poddaną. Ważne jest, by zauważać w swoich współpracownikach i podwładnych Człowieka, by nie zapomnieć o swojej rodzinie i celu dla którego pracujemy.
 • Chcemy, aby nasi słuchacze w tej Szkole upewnili się, że to od nich zależy przyszłość - ich samych, ich rodzin, społeczności lokalnych.
 • Praca, którą dzięki nabytej wiedzy i umiejętnościom zdobędą, jest środkiem, a nie celem samym w sobie. Stawanie się samodzielnym ekonomicznie pozwala być niezależnym i wolnym, by w pełni realizować swoje człowieczeństwo.

STAŻE ZAGRANICZNE

Program Mallorca - unikatowy w skali Polski program praktyk zagranicznych

Program składa się z III etapów:

 1. Szkolenie językowe w Polsce (listopad - luty)
 2. Szkolenie zawodowe na Majorce (marzec - kwiecień). Bezpłatne dla Słuchaczy ESNTiT, 6 tygodniowe profesjonalne szkolenie w hotelu EDEN PLAYA pod okiem ekspertów z Wyższej Szkoły Turystycznej na Balearach. Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, przelot - w ramach projektu bezpłatne.

  Szkolenie zakończone jest uroczystą galą, na której uczestnicy otrzymują dyplomy.
 3. Praktyka zawodowa na wakacjach - zarobki ok 1200 € miesięcznie! Praktyka na stanowiskach: recepcjonista, kelner, barman, pokojówka, kucharz.

  Nasi Słuchacze przez wakacje zarabiają średnio około 15000 złotych!

Program Mallorca, jeden z wielu projektów realizowanych przez Fundacje EDUCARE ET SERVIRE, został pomyślany i zorganizowany tak, aby jego Uczestnicy, poprzez legalną prace w renomowanych hotelach połączoną z godziwym zarobkiem, pozyskali umiejętności i podnieśli kwalifikacje zawodowe w obsłudze turystów zagranicznych, ale także poprawili umiejętność porozumiewania się w językach obcych.

Walorem dodatkowym winno być poszerzenie horyzontów myślowych i światopoglądu Uczestników w duchu większej tolerancji i pozytywnego nastawianie dla ludzi różnych kultur, co będzie miało kapitalne znaczenie dla sukcesu rozwoju turystyki w naszym kraju w niedalekiej przyszłości. Celem programu jest podniesienie kwalifikacji Polaków w zawodach turystycznych, poprzez zagraniczną praktykę zawodową w wysokiej klasy hotelach, połączoną z nauką języków obcych oraz poznawaniem odmiennych kultur. Program w pierwszej kolejności przeznaczony jest dla Słuchaczy i Absolwentów Europejskiej Szkoły Nowych Technologii i Turystyki w Dębicy. Jednakże Program daje możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych również dla osób nie związanych z ESNTiT. Przede wszystkim skierowany jest do ambitnych osób, pragną swoje doświadczenie i pieniądze zdobyte w trakcie Programu przenieść do Polski.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie