Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Success-Myszków Centrum Nauczania języków obcych

ul. Kościuszki 151, 42-300 Myszków
tel. kom. 696-766-226, 668-467-295
www:   http://www.success-myszkow.ple-mail:   success.myszkow@interia.eu


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3801 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH
"SUCCESS"

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język rosyjski
- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży i dorosłych
- bezpłatne, pokazowe lekcje próbne

Metody nauczania

CALLAN Method

Zajęcia Metodą Callana są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych- zaczynając od młodzieży, kończąc na seniorach. Na kurs może uczęszczać każdy - bez względu na cel nauki. Metoda gwarantuje doskonałe rezultaty poprzez intensywne tempo nauki i systematyczne powtórki, bez prac domowych!

Metoda Callana jest nowoczesną metodą bez tablicy i notowania. Zajęcia oparte są w 95% na konwersacji - podczas zajęć student mówi i słyszy czterokrotnie więcej niż podczas innej formy nauki języka, które polegają na zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi na nie. Ucząc się Metodą Callana student zmuszony jest do słuchania przez 60 sekund na minutę, ponieważ grupa jest stale bombardowana pytaniami nauczyciela i studenci nie wiedzą, kiedy zostaną zapytani. Tak szybkie tempo zajęć pokonuje największego wroga nauki- nudę! Systematyczne (co zajęcia) powtórki, są kluczem do sukcesu, które gwarantują nie tylko zapamiętanie materiału, ale także płynność mówienia i rozumienia. Im więcej powtarzasz, tym szybciej się uczysz!

RAPID Deutsch
Kurs Rapid Deutsch jest odpowiednikiem Metody Callana. Skierowany jest do wszystkich grup wiekowych- zaczynając od młodzieży, kończąc na seniorach. Jest przeznaczony dla osób pragnących w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego posługiwania się językiem niemieckim.

Tak jak w Callan Method zajęcia w 95% prowadzone są w formie ustnej. Nowy materiał jest wprowadzany partiami, a następnie ćwiczony w postaci pytań i odpowiedzi. Utrwalanie materiału odbywa się w szybkim tempie, dzięki temu Student automatycznie przyswaja całe wyrażenia, zwroty językowe oraz pojedyncze słówka. Wiemy jak trudna jest gramatyka języka niemieckiego- dlatego w Rapid Deutsch gramatyka została ograniczona do minimum, ale jednocześnie jest to maximum gramatyki niezbędnej do posługiwania się językiem niemieckim. Szybkie tempo zajęć, systematyczne (co zajęcia) powtórki oraz w jasny sposób przedstawione zasady gramatyki gwarantują płynność i lekkość w mówieniu pokonując przy tym bariery językowe.

Kursy metodą tradycyjną
Wiemy jak ważna i niezbędna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków obcych, dlatego też stworzyliśmy nowe kursy języka angielskiego i niemieckiego skierowane zwłaszcza dla tradycjonalistów. W czasie kursu metodą tradycyjną kładziemy przede wszystkim nacisk na praktyczne używanie języka, zwłaszcza na umiejętność swobodnego i poprawnego mówienia. Podczas zajęć uczymy porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, doskonalimy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu i pisanie. Uczestnikom kursu gwarantujemy zajęcia z native speaker`em, interesujące zajęcia z doświadczonymi lektorami, przyjazną atmosferę.

Dla firm oferujemy kursy języka ogólnego, specjalistycznego oraz kursy języka biznesu. Oprócz kursów tradycyjnych prowadzimy również kursy Metodą Callana oraz jako jedyni w rejonie Myszkowa kurs Rapid Deutsch. Jesteśmy otwarci i potrafimy się dostosować do indywidualnych potrzeb każdej firmy i instytucji.

KURSY DLA DZIECI

TALKINKIDS

Jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Metoda TALKING KIDS została opracowana przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli wraz ze specjalistami z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci. Wykorzystane zostały najbardziej efektywne techniki nauczania dorosłych i dzieci. Metoda TALKING KIDS opiera się na założeniach metod bezpośrednich (np. Metoda Callana).

TALKING KIDS uczy całych struktur językowych, (a nie tylko pojedynczych słówek, czy zagadnień gramatycznych), co pozwala na zapamiętanie ich, a następnie używanie w konwersacji. Dzięki temu, dzieci już na pierwszych zajęciach uczą się budować pełne i poprawne zdania w języku angielskim. Nowy materiał jest wprowadzany w małych partiach, poprzez kontekst ich użycia, przy wykorzystaniu obrazków bądź ruchów lektora. Bezpośrednio potem materiał ten jest ćwiczony przez powtarzanie oraz serię pytań i odpowiedzi. System powtarzania wprowadzonego materiału sprawia, że dzieci rzeczywiście opanowują to, czego uczymy je na zajęciach. Na bieżąco podczas zajęć kontrolowana i poprawiana jest właściwa wymowa. U starszych dzieci dodatkowo wprowadzane są ćwiczenia czytania i pisania.

Na zajęciach wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci. Żywe tempo sprawia, że dzieci dosyć długo są w stanie aktywnie uczestniczyć w ćwiczeniach. Żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych, które są specjalnie w tym celu przygotowane i związane z wprowadzonym materiałem językowym. Przebieg zajęć jest zawsze dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci.

Nauka uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności.

KURSY TRADYCYJNE DLA DZIECI

Oprócz kursów Metodą TALKING KIDS oferujemy kursy tradycyjne skierowane do wszystkich dzieci w wieku szkolnym. Na zajęciach prowadzonych metodą tradycyjną dzieci ćwiczą wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie. Jako specjaliści wiemy, iż mówienie jest najtrudniejszą a zarazem najważniejszą z wszystkich sprawności, dlatego też nasze kursy nastawione są w głównej mierze na sprawność płynnego mówienia. W czasie kursu oferujemy ciekawe i urozmaicone zajęcia z wykwalifikowanymi i sympatycznymi lektorami, dla których praca z dziećmi to prawdziwa przyjemność.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie