Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Italia nel Mondo - Centrum językowe

ul. Barlickiego 21, 43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 499-79-99, fax 499-79-72
www:   http://www.italianelmondo.com.pl
e-mail:   info@italianelmondo.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2100 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKOWE ITALIA NEL MONDO

Nasza firma organizuje kursy językowe, szczegółowo dostosowane do potrzeb klienta, m.in.: kursy włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i innych

O Nas
Nasza firma pragnie zaoferować Państwu usługi z zakresu tłumaczeń oraz kursów językowych. Usługi Italia nel Mondo zostały stworzone, by w całkowity sposób usatysfakcjonować i spełnić wymagania klientów.

Jesteśmy firmą, która chce nie tylko umożliwić naszym klientom zdobycie znajomości języków obcych, ale również pragnie sprawić, aby nauka języka nie kojarzyła się ze szkolnym obowiązkiem, lecz była intelektualną rozrywką.

Życzymy sobie i naszym klientom, aby każdy etap nauki wyzwalał jeszcze większy entuzjazm i ochotę do pogłębiania swoich umiejętności i nauki kolejnych języków. Swój własny sukces rynkowy chcemy budować zapewniając naszym klientom znajomość języków, która z kolei umożliwi im osiągnięcie sukcesów osobistych i zawodowych.

Jesteśmy firmą zajmującą się nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, kursami biznesu. Uczymy języka włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego, czeskiego. Nasze kursy językowe skierowane są do osób dorosłych, głównie pracujących, bądź studiujących, których celem jest osiągnięcie płynności w porozumiewaniu się językiem obcym w ściśle określonym czasie.

Pracujemy w małych grupach, w tempie przyspieszonym i skupiamy się głównie na konwersacji, bo ta umiejętność jest najtrudniejsza do samodzielnego opanowania. Jesteśmy elastyczni: kursy organizujemy w różnych godzinach i terminach.

"Jesteśmy firmą, która chce nie tylko umożliwić naszym klientom zdobycie znajomości języków obcych ale również pragnie sprawić, aby nauka języka nie kojarzyła się ze szkolnym obowiązkiem, lecz była intelektualną rozrywką, która niejako przy okazji dostarcza wymiernej korzyści, jaką jest dobra znajomość języków.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o metodę komunikatywną, która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności porozumiewania się. Ćwiczone są wszelkie sprawności z zakresu języka ogólnego, ze szczególnym uwzględnieniem rozumienia ze słuchu i mówienia.

Umiejętny dobór wykładowcy to więcej niż połowa sukcesu i dlatego jemu poświęcamy najwięcej czasu i uwagi kierując się kryteriami kwalifikacji i osobowości.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie