Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
OXFORD LEARNING CENTER

Profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego

ul. 25 Czerwca 60, 26-600 Radom
tel./fax. (48) 360-21-66, tel. (48) 360-14-16
www:   http://www.oxford.radom.pl
e-mail:   biuro@oxford.radom.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 11039 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH

- dla przedszkolaków (od 5 lat)
- dla uczniów szkoły podstawowej
- dla gimnazjalistów - komponenty
  egzaminu gimnazjalnego w trakcie kursów

- dla licealistów - kursy przygotowujące
  do egzaminu maturalnego podstawowego
  i rozszerzonego

- kursy gramatyczne Grammar Refresher
- kursy przygotowujące do egzaminów
  Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE, BEC)

- dla wyjeżdżających za granicę
- dla dorosłych
- dla firm i instytucji
- wakacyjne kursy języka angielskiego
  w Anglii

- półkolonie dla dzieci

Oxford Learning Center zajmuje się nauczaniem języka angielskiego od 1994 roku. Jest to odpowiednio długi czas, aby poznać potrzeby naszych słuchaczy, wybrać i opracować najlepsze metody nauczania, dokonać wyboru najlepszych podręczników.

Szkoła Oxford przez wiele lat wyróżniała się spośród innych tym, iż jako pierwsi i jedyni zatrudnialiśmy tylko i wyłącznie lektorów anglojęzycznych i nadal się wyróżnia, ponieważ proponujemy zajęcia języka angielskiego dla każdej grupy językowej z lektorem anglojęzycznym i z lektorem polskim po 90 minut w tygodniu.

Jest to nowoczesna szkoła z klimatyzowanymi salami wykładowymi, która zapewnia swoim słuchaczom komfort nauki i idealne warunki do zabawy językiem.

Zapewniamy
 • profesjonalne nauczanie we wspaniałej atmosferze
 • indywidualne podejście do każdego słuchacza
 • komfortowe warunki - nowoczesne wnętrza, klimatyzowane sale, kąciki internetowe, mediateka
 • atrakcyjne ceny
 • zajęcia poranne, południowe i popołudniowe
 • podręcznik gratis (w czerwcu, sierpniu i wrześniu)
 • zeszyt dla każdego słuchacza gratis
 • 2 godziny języka angielskiego gratis
 • konsultacje w trakcie roku szkolnego z lektorami gratis
 • życzliwa i profesjonalna obsługa

Opieka metodyczna i nauczanie

Lektorzy OLC posiadają wyższe wykształcenie i zgodne z wymogami Unii Europejskiej kwalifikacje zawodowe do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

W OLC uczymy metodą komunikatywną. Naszym priorytetem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu na zajęciach. Hołdujemy zasadom: Praktyka czyni mistrza oraz Język narzędziem komunikacji. Dlatego podczas planowania lekcji lektorzy przygotowują zajęcia zawierające wiele różnych sytuacji i zadań językowych, zbliżonych do tych z życia codziennego, w których słuchacze mogą użyć nowopoznane struktury gramatyczne lub słowa czy wyrażenia.

Nad przebiegiem prowadzonych zajęć czuwa kadra specjalistów na czele z Dyrektorem do Spraw Nauczania, która w trakcie roku szkolnego wizytuje lekcje i na podstawie obserwacji przygotowuje odpowiednie szkolenia metodyczne i warsztaty dla lektorów. Mają one na celu udoskonalanie metod pracy podczas zajęć lekcyjnych, które w rezultacie prowadzą do osiągania lepszych wyników przez naszych słuchaczy.

Testy i sprawdziany

Każdy nowy słuchacz po zapisaniu się do OLC jest zakwalifikowany do odpowiedniej grupy językowej na podstawie wyniku testu gramatycznego i przeprowadzonej rozmowy z metodykiem. Podczas roku szkolnego słuchacze piszą wiele krótkich sprawdzianów i kartkówek w czasie lekcji języka angielskiego. Słuchacze grup egzaminacyjnych dodatkowo przystępują do egzaminu próbnego (Mock Exam) – pod koniec pierwszego semestru. Egzamin ten jest przygotowany i przeprowadzony przez naszych metodyków i lektorów na wzór egzaminów Cambridge. Na koniec roku szkolnego każdy słuchacz OLC otrzymuje świadectwo ukończenia kursu na danym poziomie językowym.

Zajęcia dydaktyczne

Oprócz bogatej oferty kursów języka angielskiego proponujemy kursy gramatyczne Grammar Refresher. Uczestnikami tego kursu mogą być nasi słuchacze i traktować go jako dodatkowe lekcje gramatyki. Również uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którzy napotykają na trudności ze zrozumieniem gramatyki angielskiej. Będą to cyklicznie powtarzające się 10-godzinne kursy. W jasny i zrozumiały sposób przedstawimy Wam trudne zagadnienia gramatyczne i nauczymy Was stosować je odpowiednio w praktyce.

Słuchacze OXFORD mają kontakt z lektorami nie tylko podczas zajęć języka angielskiego, ale również podczas dodatkowych spotkań - konsultacji, w trakcie których słuchacze otrzymują wiele wyjaśnień i porad, jak również dodatkowych materiałów do uzupełnienia w domu.

Na życzenie słuchacze lub ich rodzice, mogą również otrzymać od lektorów opinię o postępach w nauce.

KURSY DLA FIRM I INSTYTUCJI

Dla firm i instytucji proponujemy profesjonalnie przygotowane kursy zgodne z oczekiwaniami i wymaganiami naszych klientów. Programy nauczania są opracowywane przez Dyrektora ds. Nauczania i zgodne z analizą potrzeb naszych klientów, ich oczekiwaniami i poziomem zaawansowania. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie szkoły Oxford lub w siedzibie klienta.

Częstotliwość i ilość zajęć ustalamy indywidualnie z klientami. Proponujemy minimum 90 minut w tygodniu z lektorem anglojęzycznym lub z lektorem polskim.

Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na podstawie podręcznika i materiałów dodatkowych lub na podstawie odpowiedniego programu nauczania z użyciem materiałów dydaktycznych przygotowanych przez lektorów. Dla firm i instytucji proponujemy zajęcia w godzinach porannych, południowych i popołudniowych.

Oferta dla firm i instytucji jest wzbogacona o jednodniowe szkolenia biznesowe zawierające poniższe przykładowe zagadnienia:

 • How to give presentations
 • How to hold meetings
 • Asking for and giving opinions in meetings
 • Business travel
 • Negotiation skills

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Oxford to szkoła, która nie tylko dba o wysoki poziom zajęć języka angielskiego, ale również zapewnia swoim wszystkim słuchaczom profesjonalną obsługę.

Zapisując się do naszej szkoły otrzymujecie nienaganną obsługę w zakresie:

 • wykonywanych czynności administracyjnych związanych z przebiegiem edukacji w naszej Szkole
 • prowadzenia zapisów do szkoły
 • zapisów do odpowiednich grup językowych
 • załatwiania codziennych potrzeb słuchaczy
 • przekazywania wszelkich komunikatów dotyczących życia codziennego szkoły
 • organizowania spotkań Dyrektora szkoły lub metodyka ze słuchaczami lub ich rodzicami
 • zbierania opinii o nas od słuchaczy OXFORD na podstawie ankiet
 • prowadzenia zapisów na dodatkowe zajęcia dydaktyczne
 • prowadzenia biblioteki szkolnej

ANGIELSKI W ANGLII

Polecamy wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szkole Anglo – Continental w mieście Bournemouth, położonym na południowym wybrzeżu Anglii. Jest to idealne miejsce do nauki języka angielskiego, jak również do odpoczynku. Oddalone od Londynu około 2 godziny jazdy autobusem.
Anglo – Continental to szkoła z 60 – letnią tradycją i wspaniałym doświadczeniem w nauczaniu, akredytowana przez British Council, działająca w ciągu całego roku. Możesz tu spotkać mieszkańców z różnych stron Świata i z wieloma osobami zaprzyjaźnić się.

Teren należący do szkoły jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii i oferujących wspaniałe warunki do nauki języka angielskiego, włączając multimedialne centrum, laboratoria językowe, wydzielone pokoje do samodzielnej pracy, salę kinową, bezpłatny dostęp do Internetu, bogaty program teatralny.

Anglo – Continental oferuje różnorodne kursy rozpoczynając od nauczania języka angielskiego ogólnego, a kończąc na kursach przygotowujących do wielu egzaminów, takich jak: FCE, CAE, CPE, TKT, ILEC, ICFE, BEC, TOEFL, TOEIC, IELTS.

Szkoła oferuje również bardzo bogaty program wycieczkowy, sportowy i odpowiednio zorganizowane, miłe spędzanie wolnego czasu, co bardzo pomaga w rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych, oczywiście najważniejsze jest porozumiewanie się w języku angielskim i ćwiczenie tego, czego nauczyliśmy się na lekcji.

Zakwaterowanie najczęściej polecamy u rodzin angielskich, dokładnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez szkołę, ale można również skorzystać z pobytu w hotelu w przypadku osób dorosłych lub wspólnym zakwaterowaniu w domach akademickich (dzieci).

PÓŁKOLONIE DLA DZIECI

Lato kojarzy nam się ze słońcem, piękną pogodą, wypoczynkiem, a może również kojarzyć się z nauką języka angielskiego. Szkoła języka angielskiego Oxford Learning Center wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i spędzić kilka godzin dziennie z lektorem anglojęzycznym, uczestniczyć we wspaniałej zabawie z nowym, obcym językiem, oswoić się z nim, aby potem lepiej radzić sobie w nowym szkolnym środowisku lub po prostu rozwinąć zdobyte dotąd umiejętności i nabrać pewności siebie w używaniu tego języka.

Zapraszamy na Lato z Angielskim do Oxford, codziennie cztery godziny zajęć z języka angielskiego podczas zabaw ruchowych, gier, piosenek, filmów, ciekawych projektów tworzonych pod okiem wyspecjalizowanej kadry wychowawców i lektorów anglojęzycznych w towarzystwie kolegów i koleżanek.

Zajęcia będą przeplatane z wypoczynkiem - aktywnym wypoczynkiem, który wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny naszych dzieci. Proponujemy dużo ciekawych zabaw ruchowych, konkursów, gier sportowo - rekreacyjnych w terenie, w otoczeniu Parku Leśniczówka. Nasz program stwarza wiele możliwości rozwoju dzieci poprzez połączenie zabawy z edukacją i aktywnym wypoczynkiem. Będziemy pływać, uczestniczyć w zabawach i imprezach, konkursach zespołowych, tworzyć projekty, grać w piłkę, tańczyć, odkrywać uroki natury z bliska, odwiedzać ciekawe miejsca.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie