Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "Next Door"

ul. Krzyżanowskiego 4c, 35-329 Rzeszów
tel. (17) 857-22-25
www:   http://www.nextdoor.pl
e-mail:   biuro@nextdoor.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3501 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski
- język hiszpański
- język rosyjski
- język polski dla obcokrajowców


"Indywidualne podejście do każdego słuchacza to standard"

Szkoła NEXT DOOR zlokalizowana jest w Rzeszowie, na terenie Nowego Miasta, największego osiedla w mieście. Lokalizacja nasza nie jest przypadkowa i została wybrana ze względu na misję firmy, której jednym z założeń jest dotarcie jak najbliżej do jak największej liczby Klientów i ułatwienie im dostępu do edukacji językowej.

Poprzez zlokalizowanie w tym rejonie miasta, chcemy ułatwić naszym Klientom, głównie "Najmłodszym", bezpieczne dotarcie na lekcje języków, na które mogą przyjść bez "eskorty" rodziców.

Pomimo faktu, że pragniemy ułatwić życie mieszkańcom Nowego Miasta i okolic, oferta nasza skierowana jest również do Klientów z innych rejonów Rzeszowa, gdyż dysponujemy wygodnym parkingiem, a dojazd komunikacją miejską do naszej Szkoły jest bardzo łatwy.

Sale i wyposażenie

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie naszej Szkoły, w świeżo wyremontowanych salach, wyposażonych w atestowane meble szkolne oraz niezbędny sprzęt Audio i TV.

Wysoki standard sal i pogodna kolorystyka oferują możliwość nauki w komfortowych warunkach, pozwalających w pełni skupić się jedynie na nauce !!

Sale wykładowe wyposażone są w magnetofony, telewizory oraz odtwarzacze wideo, które używane są w trakcie lekcji, wspomagając proces nauczania i urozmaicając zajęcia.

Wszystkim naszym Słuchaczom udostępniamy również, nieodpłatnie i bez ograniczeń czasowych, nowoczesną KAFEJKĘ INTERNETOWĄ, z której korzystać można w dowolnym celu, np. do zdobywania dodatkowych materiałów do nauki języków obcych.

Rodzaje kursów:

 • Dziecięce (od 6 do 16 lat)
 • Młodzieżowe (powyżej 16 lat)
 • Maturalne
  (przygot. do zdania matury)
 • Dla dorosłych
 • Egzaminacyjne
  (przygot. do egz. międzynarodowych)
 • Biznesowe
  (dla osób wykorzyst. dany język w pracy)
 • Konwersacyjne
  (kursy kształcące umiejętności mowy)
Grupy wiekowe:
 • Dzieci 6-7 lat - zerówka i I klasa
  (maluchy uczą się 2 razy w tygodniu po 45 min)
 • Dzieci 8-10 lat - II, III, IV klasa
 • Dzieci 11-13 lat - VI, VII klasa
 • Gimnazjum 14-16 lat - klasy I-III
 • Młodzież
 • Dorośli

Metody nauczania

W naszej Szkole masz możliwość nauki Metodą KOMUNIKATYWNĄ.

Głównym założeniem Metody Komunikatywnej jest komunikacja w języku angielskim w aranżowanych sytuacjach życia codziennego. Ćwiczenia lekcyjne są tak zaprojektowane, by odzwierciedlały autentyczną komunikację językową. Ich celem jest przekazanie sobie pewnych treści i załatwienie określonych spraw. Stąd wielość dialogów, symulacji, odgrywanie ról, gier, zabaw, zgadywanek i dyskusji prowadzonych w parach i w małych grupach, gdzie uczeń prowadzony jest do swobodnego porozumiewania się w języku obcym.

Metoda komunikatywna oznacza równoległe doskonalenie czterech umiejętności: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Każda z nich jest równie istotna, ale oczywiście już od pierwszych zajęć prowadzimy zajęcia tak, aby nasi słuchacze jak najszybciej zaczęli komunikować się w języku obcym. Cenną cechą metody komunikatywnej jest jej elastyczność pozwalająca dobrać ćwiczenia i dodatkowe materiały pod kątem oczekiwań kursantów i postawionych celów tak, aby wykorzystać w procesie nauczania indywidualne zdolności każdego ucznia.

Również już od pierwszych poziomów nauki kładziemy duży nacisk na solidne opanowanie przez słuchaczy gramatyki. Dzięki mocnym podstawom w aspekcie formalnym języka, słuchacz uczy się komunikować świadomie, zwracając uwagę na własne błędy, które potrafi samodzielnie, stopniowo eliminować.

Priorytetem jest jednak nauczanie funkcji językowych !!

Gdy zajęcia mają za zadanie przygotowanie słuchacza do Certyfikatów oraz egzaminów, metoda komunikatywna zostaje odpowiednio wzbogacona o blok gramatyczny oraz o elementy metody audiolingwalnej (więcej pracy pamięciowej, automatyzacja wypowiedzi, tworzenie "nawyku" wypowiedzi w języku obcym poprzez częste powtarzanie, oraz opanowanie struktur językowych).

Lektorzy NEXT DOOR

Nasi lektorzy oraz Native Speakers to osoby z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, posiadające odpowiednie doświadczenie w nauczaniu danego języka.

Pod uwagę przy doborze grupy dla lektora są brane jego indywidualne preferencje dotyczące rodzaju grupy słuchaczy, jak również ocena lektora przez Dyrektora Szkoły i Metodyka.

Szczególną uwagę szkoła zwraca na lektorów uczących dzieci oraz grupy egzaminacyjne. Tu bardzo ważne jest, by lektor miał odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w nauczanie grup na takim poziomie. Lektor dobierany jest do danej grupy w taki sposób, by grupa odpowiadała jego upodobaniom oraz, by posiadał do tej grupy odpowiednie kwalifikacje.

W najwyższym stopniu dbamy o to, by nauka i praca w naszej szkole
była nie tylko skuteczna, ale również przyjemna !!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie