Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
B2B Service - szkolenia oraz tłumaczenia językowe

pl. Nowy Targ 28, 50-141 Wrocław
tel./fax. (71) 341-86-07, tel. kom. 693-729-019
www:   http://www.b2b-services.pl
e-mail:   biuro@b2b-services.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1957 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, we wszystkich językach i w ustalonych przez Państwa godzinach

O Nas
B2B services oferuje najwyższej jakości usługi językowe dla firm, którym zależy na skutecznym komunikowaniu się bez barier językowych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji tam, gdzie niezbędna jest pomoc w tłumaczeniach pisemnych, konsekutywnych i symultanicznych. Korzystając z naszych usług zatrudniają Państwo zespół ponad 200 tłumaczy przez 24 godziny na dobę.

Proponujemy również specjalistyczne szkolenia językowe dla pracowników, którzy na co dzień kontaktują się z zagranicznymi partnerami. Teraz mają Państwo nieograniczony wybór szkoleń, które przygotujemy zgodnie ze złożonym zamówieniem. Jako solidny partner dążymy do maksymalizacji korzyści wynikających ze współpracy z nami. Dlatego dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne pakiety usług.

Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, we wszystkich językach i w ustalonych przez Państwa godzinach. Nasi lektorzy pomogą Państwu nie tylko przezwyciężyć barierę językową, lecz również przygotować raport, lub prezentację w języku obcym.

W zależności od potrzeb proponujemy:
  • dla większych grup (od 5 do 15 osób) - szkolenia standardowe - zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie lekcje 45 - minutowe
  • dla grup mniejszych (3-7osób), którym zależy na szybkiej nauce - szkolenia intensywne - zajęcia trzy/cztery razy w tygodniu, po dwie/trzy lekcje
  • dla kadry zarządzającej oferujemy możliwość swobodnego ustalania terminów spotkań z lektorem
Uwzględnimy nie tylko poziom zaawansowania kursantów (nasz konsultant przeprowadzi test kwalifikacyjny), lecz również charakterystyczne dla danej branży słownictwo i specyficzne formy komunikacji, np. prezentacje, rozmowy telefoniczne, przygotowywanie dokumentacji, umów, itp.

Oferta tłumaczeń

Korzystając z naszych usług zatrudniają Państwo zespół ponad 200 tłumaczy specjalizujących w wielu dziedzinach, m.in. w tłumaczeniach tekstów prawnych, finansowych, medycznych, informatycznych, technicznych.

Zapewniamy najwyższą jakość usług a dążąc do maksymalizacji Państwa korzyści wynikających ze współpracy z nami proponujemy atrakcyjne pakiety dla biznesu.

Mimo, że 80% zleceń dotyczy tłumaczenia tekstów angielskich, oferujemy również tłumaczenia z i na język niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, czeski, słowacki, hiszpański, portugalski, a nawet chiński, hebrajski, czy fiński.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie