Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Techniczno - Humanistycznych

ul. J.Knosały 113, 41-922 Radzionków

SZKOŁA ZLIKWIDOWANA
www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5802 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM (4 lata)


LICEUM PROFILOWANE (3 lata)

- ekonomiczno - administracyjny
- zarządzanie informacją

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- operator obrabiarek CNC
- mechanik - monter maszyn i urządzeń


ZSTH to szkoła, która od trzech lat stawia sobie jako główny cel wdrażanie technologii informacyjnych i Internetu w edukacji i życiu codziennym. Stawiamy na Informatykę i Internet, jako dziedziny życia pozwalające znaleźć naszym absolwentom ciekawą i dobrze płatną pracę.

CHARAKTERYSTYKA KIERUNKÓW

TECHNIKUM ELEKTRONICZNE kształci w oparciu o nowy szerokoprofilowy program nauczania, w specjalności Systemy i sieci komputerowe co daje gwarancję zdobycia szerokiej wiedzy ogólnej i zawodowej. Nauka w szkole trwa 4 lata i kończy się uzyskaniem świadectwa dojrzałości, tytułu zawodowego technika elektronika oraz uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu specjalisty sieci komputerowych firmy CISCO. Absolwenci mogą podejmować pracę administratorów i projektantów sieci komputerowych, projektantów zakładach produkujących bądź stosujących urządzenia elektroniczne w warsztatach naprawczych, biurach konstrukcyjnych, placówkach badawczych itp. Dalszą wiedzę mogą pogłębiać na wyższych uczelniach wszelkiego typu, college'ach, w szkołach policealnych.

TECHNIKUM MECHANICZNE kształci według szerokoprofilowego programu przygotowującego wysokokwalifikowanych specjalistów w zakresie mechaniki pojazdów samochodowych. Nauka w szkole trwa 4 lata i kończy się uzyskaniem świadectwa dojrzałości, oraz tytułu zawodowego technika mechanika. Absolwenci przygotowani są do pracy przy, obsłudze, konserwacji i naprawach pojazdów samochodowych, w salonach samochodowych, biurach projektowych itp. Możliwa jest również dalsza nauka na wyższych uczelniach wszelkiego typu, college'ach, w szkołach policealnych.

LICEUM PROFILOWANE jest nowym typem szkoły średniej dającym dobre wykształcenie ogólne i szerokie przygotowanie zawodowe. Nauka w szkole trwa 3 lata i kończy się uzyskaniem świadectwa dojrzałości. Kształcenie ogólno zawodowe jest ukierunkowane na dobre przygotowanie "bazowe", na którym można będzie nadbudowywać w miarę potrzeb rynku pracy, specjalistyczne kwalifikacje przyszłych pracowników. Absolwent liceum może kontynuować kształcenie na dowolnej wyższej uczelni, w szkołach policealnych, college'ach. W liceum profilowanym kształcimy w profilach: elektronicznym, mechatronicznym, ekonomiczno-administracyjnym.

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA kształci zawodach: mechanik monter maszyn i urządzeń oraz operator obrabiarek skrawających. Nauka w szkole trwa 3 lata. Program nauczania obejmuje grupę przedmiotów ogólnokształcących: j. polski, j. obcy (niemiecki lub angielski), historia, geografia, matematyka, fizyka, chemia, ochrona środowiska, wiedza o społeczeństwie, w-f, oraz grupę przedmiotów zawodowych: rysunek techniczny, elektrotechnika, technologia, zajęcia praktyczne.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie