Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Publicznych

im. Mikołaja Reja

ul. Przemysłowa 4, 22-360 Rejowiec
tel. (82) 568-80-59, (82) 568-86-30
www:   http://www.zsp.rejowiec.pl
e-mail:   lo@rejowiec.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6829 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (3 lata)

- z rozszerzonymi przedmiotami: j. angielski, matematyka, biologia

LICEUM PROFILOWANE (3 lata)

- zarządzanie informacją

TECHNIKUM EKONOMICZNE (4 lata)


SZKOŁA POLICEALNA (2 lata)

Zespół Szkół Publicznych im. Mikołaja Reja w Rejowcu - łączy ponad sześćdziesięcioletnią tradycję z nowoczesnością starając się zapewnić swoim uczniom ciekawą ofertę edukacyjną. Szkoła zapewnia dobre warunki nauki i daje możliwości dobrego przygotowania do sprostania wymogom matury na wybranym poziomie.

KSZTAŁCENIE
Szkoła posiada swój środowiskowy charakter, miłą i koleżeńską atmosferę. Młodzież bierze udział w olimpiadach przedmiotowych i konkursach, osiągając znaczące wyniki.
W naszej szkole uczeń nie jest anonimowy i proces dydaktyczno-wychowawczy może być dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Posiadamy dobrze przygotowaną i kreatywną kadrę pedagogiczną. Zapewniamy młodzieży opiekę pedagogów. Uczymy na jedną zmianę, zapewniamy dowóz młodzieży z gminy Rejowiec. Szkoła prowadzi współpracę międzynarodową i wymianę młodzieży z Ukrainą.

Mamy stypendystów Prezesa Rady Ministrów - promujemy młodzież osiągającą dobre wyniki w nauce, dobrą frekwencję i pracującą na rzecz szkoły, - organizujemy wyjazdy na spektakle teatralne, ciekawe filmy, operetkę. Zapewniamy w roku szkolnym 2010/2011 zajęcia pozalekcyjne realizowane w ramach projektu finansowanego z funduszy europejskich EFS.

Szkoła organizuje wycieczki przedmiotowe, biwaki, wyjazdy do teatrów. Współpracujemy i prowadzimy wymianę z partnerską szkołą z Równego (Ukraina).

WYPOSAŻENIE
Dbając o jakość kształcenia staramy się również o atrakcyjna formę pracy i nauki. Ciągle rozbudowywana jest baza sprzętowa. W ramach projektów MEN i EFS szkoła została wyposażona w pracownie komputerowe. Na terenie szkoły funkcjonują pracownie informatyczne na systemach Windows i Linux, centrum multimedialne czynne codziennie. Dysponujemy stałym łączem internetowym. Posiadamy (w tym samym budynku) internat z 2. i 3. osobowymi pokojami oraz całym zapleczem sanitarnym i żywieniowym. Stale wzbogacamy klasopracownie i bibliotekę w pomoce dydaktyczne.

ZAJĘCIA DODATKOWE
Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania, korzystać z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych realizowanych na terenie szkoły: SKS - osiągamy sukcesy w tenisie stołowym, piłce ręcznej i halowej chłopców i dziewcząt, prowadzimy areobik i siłownię, koło dziennikarskie i gazetę Qjon, zajęcia wyrównawcze z przedmiotów, fakultety od 2 klasy. Wiele pomysłów realizowanych jest z inicjatywy samych uczniów, między innymi: sklepik, dekoracja szkoły i dyskoteki. Dzięki funduszom unijnym i Rady Rodziców realizujemy szeroki program kulturalny (wyjazdy do teatru, operetki, kina), jak i edukacyjny: wycieczki i zajęcia wyrównawcze.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie