Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum nr 4

os. Orła Białego 18, 62-200 Gniezno
tel. (061) 426-69-55
www:   http://www.gim4.gniezno.pl/gim4
e-mail:   poczta@gim4.gniezno.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3822 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- pracownia komputerowa z Internetem
- wykształcona kadra stale podnosząca swoje
  kwalifikacje

- wysoki poziom nauczania
- szkoła bezpieczna i wolna od nałogów
- liczne koła zainteresowań
- ciekawe zajęcia sportowe
- dobrze wyposażona baza dydaktyczna
- opieka medyczna
- pomoc pedagoga

O Nas

Dojazd do szkoły
Nasza szkoła położona jest w północno-wschodniej części Gniezna, w dzielnicy Winary, nieopodal Jeziora Winiary, w pobliżu trasy wylotowej do Bydgoszczy.
Z centrum miasta dojedziesz do nas autobusami MPK linii: 1, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17. Najlepiej zrobisz wysiadając na przystanku - 22 Lipca (naprzeciwko kościoła Świętego Radzyma Gaudentego) lub Lednicka II.

Gimnazjum nr 4 oferuje naukę na jedną zmianę. Zajęcia edukacyjne prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Uczniów "wspomagają" pedagog i psycholog. Nasi uczniowie mają możliwość rozwijania umiejętności na zajęciach pozalekcyjnych: "Koło Przyjaciół Regionu", klub europejski, koło plastyczne, zespół wokalno-muzyczny, koło informatyczne, sportowe: siatkówka, koszykówka, pływanie, English Club, koło teatralne "Maski", koło ekologiczne, koło reporterskie (radio i fotografia cyfrowa).

Lekcje prowadzone są w przestrzennych salach. Dysponujemy 2 salami komputerowymi z dostępem do Internetu, salą do nauki języków obcych, salą z tablicą interaktywną, pełnowymiarową salą gimnastyczną, biblioteką z internetowym centrum multimedialnym i bogatym księgozbiorem. Szkoła wyposażona jest w monitoring wizyjny.

Dysponujemy świetlicą i stołówką szkolną, w której można spożyć obiad.

Współpracujemy z Realschule w Bad Berleburgu w Niemczech, Gimnazjum nr 6 w Witebsku na Białorusi, Gimnazjum Grazinas w Radwiliszkach na Litwie.

Dbamy o integrację międzyludzką, umożliwiamy naukę dzieciom niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, z niedowidzeniem, niedosłuchem i innymi zaburzeniami. Istnieje możliwość bezpłatnego dowozu dzieci niepełnosprawnych do szkoły.

Serdecznie zapraszamy do naszego gimnazjum dzieci z podstawowej szkoły muzycznej. W przypadku utworzenia klasy z absolwentów szkoły muzycznej I stopnia zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w szkole muzycznej II stopnia dostosowując plan lekcji do planu szkoły muzycznej (jednozmianowość). Osoby uzdolnione muzycznie mogą rozwijać swój talent w szkolnym kole wokalnym i zespole muzycznym.

Klasa integracyjna
dla dzieci w normie intelektualnej, dzieci niepełnosprawnych: po porażeniu mózgowym, z niedosłuchem, z niedowidzeniem, itp. Nauka w zespole klasowym liczącym od 15 do 18 uczniów przy udziale nauczyciela przedmiotu i wychowawcy wspomagającego. Możliwość dodatkowych zajęć z terapii psychologiczno-pedagogicznej i rehabilitacji. Dowóz dzieci niepełnosprawnych na koszt szkoły.

Klasa z poszerzonym programem matematyki - "Matematyka z Klasą" dla dzieci uzdolnionych matematycznie, lubiących "łamać głowę", uczestniczyć w konkursach i stosować niekonwencjonalne metody rozwiązań. Oferujemy: więcej godzin matematyki tygodniowo, doraźne zajęcia w sali komputerowej i z tablicą interaktywną, projekty matematyczne, udział w konkursach.

Klasa językowo-multimedialna
dla uczniów uzdolnionych językowo i informatycznie, możliwość nauki języka francuskiego w formie zajęć dodatkowych lub drugiego obowiązkowego języka obcego, poszerzone zajęcia informatyczne, możliwość udziału w konkursach językowych, w projektach z integracji europejskiej (wymiana międzynarodowa), w konkursach informatycznych m.in. Dialnet Masters.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie