Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Warsaw Study Centre

ul. Włodarzewskiej 55, 02-384 Warszawa
tel. (22) 822 61-68, (22) 824 23-93
www:   http://www.wsc.edu.pl
Warsaw Study Centre na Facebooku
e-mail:   cr@wsc.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 15223 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy wakacyjne
- kursy wyjazdowe - zagraniczne
- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży i dorosłych
- przygotowowanie do egzaminów
  międzynarodowych m.in.: FCE, CAE, CPE,
  KET, PET, YLE, BEC

- kursy indywidualne

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne

 

SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

- warsztaty "Skills Pills"
- kursy intensywne - "Crash Courses"
- kursy e-learningowe
- kursy blended learningowe
- kursy przygotowawcze do egzaminów:
 • język angielski: FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOEIC, IELTS, TELC, BEC, LCCI, TOLES, ICFE
 • język niemiecki: ZD, ZMP, ZDf B
 • język francuski: Delf, Dalf
 • język rosyjski: poziom B1, B2

- opcje programowe: j. ogólny, j. biznesu,
  j.specjalistyczny: angielski, francuski,
  hiszpański, rosyjski, niemiecki, włoski,
  polski dla obcokrajowców

- język specjalistyczny wg branż:
  bankowość, finanse, rachunkowość,
  prawo, turystyka, media, medycyna,
  technika,  farmaceutyka, hotelarstwo

- język specjalistyczny wg. działu:
  komunikacja, obsługa klienta, sprzedaż,
  marketing, reklama, PR, informatyka,
  kadry, zarządzanie, księgowość, finanse

Warsaw Study Centre

Warsaw Study Centre jest polską firmą szkoleniowo – językową. Od ponad 20 lat pracujemy po to, by pomóc naszym Słuchaczom zdecydowanie podnieść - w krótkim czasie - ich poziom kompetencji językowych.

Od lat naszą domeną jest:
 • prowadzenie kursów językowych: w firmach, w naszych ośrodkach, czy w domu klienta - zajęć indywidualnych lub w grupach
 • organizowanie warsztatów specjalistycznych i językowych gier symulacyjnych: strategie komunikacyjne, techniki uczenia się i zapamiętywania, efektywna pamięć, aktywizacja mózgu, automotywacja i autoprezentacja
 • wydawanie własnych materiałów dydaktycznych: słowników językowych, glosariuszy, workbooków
Czujemy się odpowiedzialni za podjęte zobowiązanie - wyniki i jakość nauczania - a dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych przez nas szkoleń oraz kompetencyjnemu modelowi nauczania możemy zagwarantować,że w krótkim czasie Słuchacz osiągnie swój cel językowy.

Zajęcia odbywają się szkole językowej przy ul. Włodarzewskiej 55, która mieści się na Szczęśliwicach w zielonej i nowoczesnej części Ochoty, przy Parku Szczęśliwickim.
Kontakt: tel. (022) 822-61-68, e-mail:cro@wsc.edu.pl

Warsaw Study Centre jest od 1991 roku jednym z liderów na warszawskim rynku szkoleń językowych, trzykrotnie wyróżnionym Znakiem Jakości PASE, II miejscem w Rankingu Szkół Językowych Newsweeka w latach 2003 i 2004 oraz dwukrotnie Certyfikatem "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości" Data Group. W 2005 roku otrzymaliśmy Nominację do tytułu "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości". W 2005 roku otrzymaliśmy Nominację do tytułu Przyjaznej Szkoły Języków Obcych, przyznany przez Światową Fundację Zdrowie-Rozum-Serce.

 • Warsaw Study Centre jest szkołą rekomendowaną przez PASE- Ogólnoposkie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języka Angielskiego, posiada Certyfikat Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości oraz nominację do tytułu "Przyjaznej Szkoły Językowej".
 • Warsaw Study Centre spełnia wszystkie wymagania stawiane szkołom językowym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 • Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
 • Stosujemy ustandaryzowany, zgodnie z wytycznymi Rady Europy system oceny umiejętności językowych.
 • W latach 1991-2006 kilkuset słuchaczy Warsaw Study Centre zdawało egzaminy Cambridge-94,51% z sukcesem.
 • Syndykat Egzaminacyjny Uniwersytetu w Cambridge (UCLES) przeprowadza wśród słuchaczy Warsaw Study Centre regularne, bezpłatne testy próbne FCE, CAE, CPE.
 • Słuchacze Warsaw Study Centre, oceniając ostatnio nasze kursy, przyznali szkole w anonimowej ankiecie notę 4,95 na szkolnej skali.
 • Zatrudniamy międzynarodowy zespół ponad 100 wykwalifikowanych lektorów.
 • Warsaw Study Centre stosuje nowoczesną metodę nauczania.
 • Zapewniamy profesjonalne warunki nauczania.
 • Precyzyjnie badamy potrzeby i umiejętności słuchacza.

Kursy

Podstawowym celem kursów oferowanych dorosłym i młodzieży jest szybka poprawa umiejętności efektywnego komunikowania się. W Warsaw Study Centre nauczysz się również gramatyki, przydatnych zwrotów, poćwiczysz mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.

Aby lekcje były ciekawsze a język łatwiej wchodził do głowy częstym elementem zajęć w Warsaw Study Centre jest wykorzystanie video, Internetu, piosenek. Dzięki pracy w parach będziesz mówił po angielsku tak dużo jak tylko zechcesz nawet na niskim poziomie zaawansowania, a dzięki bezstresowej atmosferze Twój postęp nastąpi w mgnieniu oka.

Dorośli i młodzież mogą wybierać spośród wielu kursów:

 • kursy standardowe
 • kursy egzaminacyjne
 • kursy dodatkowe
Lektorzy

Nasz największy potencjał stanowi zespół profesjonalnych nauczycieli języków obcych. By utrzymać najwyższe standardy nauczania współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi lektorami, posiadającymi duże doświadczenie w nauczaniu języków.

Dysponujemy bazą 1100 lektorów - zarówno polskich absolwentów wydziałów filologii i kolegiów językowych (NKJO), jak i Native Speakers z kwalifikacjami typu CTEFL (Certificate of Teaching English as a Foreign Language), CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults). Nasi wykładowcy dysponują specjalistyczną wiedzą, zdobytą podczas drugiego fakultetu bądź kariery zawodowej. Posiadają doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym, zarówno języka ogólnego, jak i języka biznesu. Istotnym elementem podwyższania kwalifikacji lektorów są szkolenia. Nasi nauczyciele regularnie uczestniczą w warsztatach i konferencjach metodycznych zarówno w ramach Akademii Lektora WSC, jak i tych organizowanych dzięki współpracy szkoły z renomowanymi wydawnictwami – Macmillan, Pearson Longman, Oxford University Press.

W zależności od potrzeb danego szkolenia, lektorów do projektu wybieramy posługując się naszym systemem Teacher Database Manager. Pozwala on wyłonić takich wykładowców, którzy poza specjalistyczną wiedzą, potrzebną podczas kursu, posiadają cechy osobowości odpowiadające potrzebom słuchaczy, dzięki czemu nasi kursanci szybciej i skuteczniej nabywają kolejne umiejętności językowe.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie