Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
EDUCO - Nowoczesna Szkoła Językowa

ul. Kołłątaja 9, 07-410 Ostrołęka
tel. kom. 510 979-998
www:   http://www.educo.pl
e-mail:   ostroleka@educo.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2255 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski
- język hiszpański
- język rosyjski

O Nas
Szkoła Języków Obcych "educo" istnieje na rynku od 2001 roku. Przez cały ten czas doskonalimy swoje umiejętności by jak najlepiej wykonywać swoje usługi oraz być możliwie maksymalnie elastycznymi na Państwa potrzeby i zainteresowania. Szkolenia i kursy prowadzimy zarówno na terenie szkoły jak i w budynkach firm i instytucji oraz na konferencjach i wyjazdach szkoleniowych.

Jesteśmy oficjalnie wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Od samego początku naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych słuchaczy. To dla NICH pracujemy, wciąż poszerzamy ofertę oraz udoskonalamy metody nauczania. Educo to szkoła, która tworzona jest przez ludzi, dla których uczenie się oraz uczenie innych języków obcych jest pasją.

Wprowadzone przez nas metody nauczania (Metoda Dualna, Metoda Direct English, Metoda Helen Doron) to najszerszy wybór Metod dostępnych w tej chwili w Polsce. Wierzymy, że nie ma jednej Metody nauki dobrej dla wszystkich bez względu na wiek, potrzeby i osobiste preferencje.

Zaletą Naszej Szkoły jest to, że wszystkie te Metody można poznać na miejscu również w ramach bezpłatnych lekcji próbnych i wybrać tą, która najbardziej nam odpowiada. Nauczamy we własnych komfortowych salach wykładowych wyposażonych w niezbędny sprzęt audio-video i pomoce naukowe. Posiadamy jasno zdefiniowany system poziomów nauczania oparty na Common European Framework.

Mamy kadrę najlepszych lektorów, zaangażowanych w prowadzone zajęcia i stale doskonalących swoje umiejętności. W trakcie roku szkolnego duża część zajęć prowadzona jest przez lektorów z zagranicy. Nasza kadra jest prawdziwie międzynarodowa. Oprócz lektorów z Polski uczą nauczyciele z Anglii, Irlandii, USA, Francji, Niemiec oraz Włoch.

To dzięki nim nasi słuchacze otrzymują niepowtarzalną szansę poznania języka w sposób pełny, zapoznając się z różnorodnością akcentów, sposobu wymowy i używanego słownictwa oraz poznania kultury danego kraju. Posiadamy jasny i przejrzysty cennik w którym zniżki mogą maksymalnie osiągnąć 15%.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie