Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców BIS-WIRAŻ

ul. Sobieskiego 241/15, 84-200 Wejherowo
tel. (58) 672-23-86, (58) 778-21-72, tel. kom. 501-018-718
www:   http://www.bis-wiraz.prawojazdy.com.pl
e-mail:   bis-wiraz@prawojazdy.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5472 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY NAUKI JAZDY

- kategoria B
- wirtualny symulator do nauki jazdy
- atrakcyjne promocje

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na kurs prawa jazdy, to zapraszamy serdecznie do naszego Ośrodka.
Posiadamy nowoczesne wyposażenie sali wykładowej co umożliwia skuteczne nauczanie prawa ruchu drogowego. Naukę prowadzą doświadczeni wieloletnią praktyką instruktorzy, którzy w sposób bezstresowy przekażą Państwu całą swoją wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która może się pochwalić jednym z najwyższych odsetków zdawalności na egzaminie państwowym. Oznacza to, że szkolimy skutecznie i rzetelnie.

W cenie kursu prawa jazdy kat. B. oferujemy 32 godziny zajęć teoretycznych (w tym pierwsza pomoc przedlekarska), 30 godzin jazdy samochodem + literatura fachowa. Na poszczególne kursy prowadzimy zapisy na bieżąco. Do zapisania potrzebne: dowód osobisty lub inny dokument, który zawiera: miejsce stałego zameldowania i pesel.

Wirtualny symulator do nauki jazdy !
Symulator pozwala w łatwy i przyjemny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodu oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Realistyczna grafika sprawi że poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie. W cenę kursu podstawowego wliczone są 2 godz. jazdy symulatorem. Każda następna godzina jazdy symulatorem jest płatna.

Zajęcia teoretyczne
Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestrzennej sali w pełni wyposażonej w najnowsze pomoce dydaktyczne. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny. Sala wykładowa wyposażona jest w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz komputery z testami identycznymi jak w Ośrodku egzaminacyjnym. Każdy z naszych kursantów może przyjść do naszego ośrodka i bezpłatnie poćwiczyć rozwiązywanie komputerowych testów, również poza godzinami szkolenia. Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami. Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, magnetowidu, odtwarzacza DVD.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi: podręczniki, testy , programy komputerowe. Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD), na ekranie TV (video VHS). Dysponujemy stanowiskami komputerowymi (z programem do testowania /egzamin wewnętrzny/, z możliwością indywidualnej nauki przepisów, z dostępem do Internetu). Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty.

Adres wykładów:
ul. Sobieskiego 241/15
84-200 Wejherowo (budynek GS)

Szkolenie praktyczne
Szkolenie praktyczne prowadzimy na nowych samochodach marki Toyota Yaris. Są to samochody, które aktualnie znajdują się na egzaminach państwowych, a więc kursant bezpośrednio uczy się na takim samochodzie na jakim będzie zdawał w przyszłości egzamin. Posiadamy również Fiaty Punto oaz Grande Punto. Doświadczona kadra instruktorska zagwarantuje Państwu bezstresowy przebieg kursu, zarówno na wykładach jak i na zajęciach praktycznych.

Dysponujemy najlepszym w mieście placem manewrowym o wymiarach zgodnych z wszelkimi wymogami. Doskonale oznaczony, oświetlony i przygotowany do szkolenia praktycznego.

Adres placu manewrowego:
ul. I Brygady Wojska Polskiego 84
84-200 Wejherowo

Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie