Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne "OŚWIATA"

ul. Brzeska 64, 88-200 Radziejów
tel. (54) 285-55-77, fax (54) 285-29-94
www:   http://ceoswiata.edu.pl
e-mail:   centrumoswiata@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 12116 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięczniePRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
(3-letnie)

- dla absolwentów szkół zawodowych,
  gimnazjów lub szkół podstawowych


PRYWATNA SZKOŁA POLICEALNA
(2-letnia)


PRYWATNA SZKOŁA POLICEALNA
(1 rok)


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

 

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO
KURSY

- kurs kierowcy wózków jezdniowych
  używanych w transporcie
  wewnątrzzakładowym z wymianą butli
  gazowych

- kurs na uprawnienia eksploatacji lub
  dozoru urządzeń wytwarzających,
  przetwarzających, przesyłających
  i zużywających ciepło oraz inne
  urządzenia energetyczne

- kurs na uprawnienia
  elektroenergetyczne E i D

- kurs na uprawnienia eksploatacji lub
  dozoru instalacji i sieci gazowych

- księgowość i kadry od podstaw
- kadry i płace z prawem pracy
- ABC biznesu
- księgowość w działalności gospodarczej
- kurs komputer od podstaw
- kurs Internet od podstaw

- kurs pedagogiczny dla mistrzów
  i instruktorów praktycznej nauki zawodu

- finanse i księgowość
- podatkowa księga przychodów
  i rozchodów

- obsługa kas fiskalnych
- kurs operator pilarek spalinowych
- przedstawiciel handlowy
- nowoczesna obsługa sekretariatu
  z podstawami języka angielskiego

- sprzedawca-magazynier

SZKOLENIA

- szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  przedmedycznej (Emergency First
  Response Primary Care - CPR)

- szkolenia okresowe BHP dla wszystkich
  grup zawodowych

- inne szkolenia (np.: robótki ręczne)

Centrum Edukacyjne "Oświata" w Radziejowie jest pierwszą niepubliczną placówką zajmującą się edukacją dorosłych powstałą na terenie powiatu radziejowskiego.
Swoją działalność prowadzi od 1995 roku. Od początku istnienia zajmuje się edukacją dorosłych w formach szkolnych i pozaszkolnych.

Centrum Edukacyjne "Oświata" reaguje na bieżąco na potrzeby stale zmieniającego rynku pracy i zapotrzebowania mieszkańców regionu, dlatego nasza oferta stale się zmienia i aktualizuje.

Zaczęliśmy od jednej szkoły - liceum ogólnokształcącego dla dorosłych i ośrodka szkolenia zawodowego.

Niezaprzeczalnym sukcesem naszej placówki jest nadanie w 2005 roku Centrum Edukacyjnemu "Oświata" tytułu "HIT 2005" za "atrakcyjny model oferty edukacyjnej" oraz stale zwiększająca się liczba słuchaczy w prowadzonych przez nasz szkołach.

Prowadzony w ramach Centrum Ośrodek Szkolenia Zawodowego został wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych. Posiada akredytację do prowadzenia szkoleń dla osób bezrobotnych. Realizujemy samodzielnie i w partnerstwie projekty współfinansowane ze środków EFS, między innymi: Punkt Konsultacyjny PARP oraz biuro CWP.

Szkoły

Edukacją dorosłych zajmujemy się od 1995 roku. Szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz uzyskały pozytywną opinię Kuratorium Oświaty i zostały wpisane do rejestru szkół i placówek niepublicznych Starostwa Powiatowego w Radziejowie. Do naszej oferty edukacyjnej wprowadzamy interesujące i aktualne profile kształcenia stwarzające perspektywy znalezienia atrakcyjnej pracy lub kontynuowania nauki. Gwarantujemy bardzo dobre przygotowanie do egzaminów zewnętrznych: maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Kładziemy duży nacisk na potrzeby naszych słuchaczy. Chcemy, aby każdy czuł się w naszej szkole dobrze. Naszym słuchaczom zapewniamy miłą atmosferę nauki, fachową kadrę pedagogiczną oraz odpowiednie warunki nauki.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków. Ukończenie Liceum daje szansę na zdobycie lepszej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia. Absolwenci Liceum mają możliwość kontynuowania nauki w Prywatnej Szkole Policealnej, która oferuje ciekawą ofertę edukacyjną.

Szkoła Policealna jest propozycją skierowaną dla osób, które chcą zdobyć nowy zawód lub podwyższyć swoje kwalifikacje. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które pracują i jednocześnie chcą uzupełnić wykształcenie. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (2 zjazdy w miesiącu w sobotę i niedzielę).

Mamy własną bazę dydaktyczną, którą systematycznie i na bieżąco unowocześniamy. Sale dydaktyczne wyposażamy w nowoczesny sprzęt dydaktyczny i pomoce szkolne. Pracownie informatyczne i własna biblioteczka szkolna w pełni zabezpieczają potrzeby naszych słuchaczy.

Wszystkie prowadzone przez nas szkoły wpisane są do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Posiadają również uprawnienia szkół publicznych. Kontrolę i nadzór pedagogiczny nad szkołami sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. "Oświata" wydaje swoim słuchaczom zaświadczenia do KRUS, ZUS i inne.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Centrum Edukacyjnego "Oświata" istnieje od 1995 roku. Celem Ośrodka jest organizacja kursów i szkoleń dostosowanych do potrzeb stale zmieniającego się rynku pracy. W tym celu dokładamy wszelkich starań, aby oferta jaką przygotowaliśmy była na bieżąco aktualizowana.

Zwracamy szczególną uwagę, aby jakość świadczonych usług edukacyjnych była na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną z przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem zawodowym.

Aby uczestnicy organizowanych przez nasz Ośrodek kursów i szkoleń mieli zapewnione właściwe warunki nauki zadbaliśmy aby sale dydaktyczne były wyposażone nowoczesny sprzęt multimedialny (rzutniki, laptopy, telewizory, magnetowidy, rzutniki pisma, odtwarzacze DVD itp), plansze specjalistyczne, tablice tematyczne, oraz inne pomoce dydaktyczne. Posiadamy własną pracownię komputerową.

Działalność swoją prowadzimy na podstawie wpisu do ewidencji placówek oświatowych w Kuratorium Oświaty Delegatura we Włocławku i Starostwie Powiatu w Radziejowie. Posiadamy również akredytację Wojewódzkiego Urzędu Pracy - nadający naszej placówce uprawnienia do organizacji i prowadzenia szkoleń dla osób bezrobotnych - na zlecenie powiatowych urządów pracy.

Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty nr WSiR.546.11.2012.KM

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Centrum Edukacyjne "Oświata" posiada Akredytację w zakresie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych:

  • kurs palacz kotłów centralnego ogrzewania
  • kurs na uprawnienia energetyczne
  • kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z wymianą butli gazowych
  • kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
  • obsługa kas fiskalnych
  • ABC Biznesu
  • kadry i płace z prawem pracy
  • finanse i księgowość

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie