Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Team Coaching Comprehensive

Moraków 22 , 99-122 Góra Św. Małgorzaty
tel. kom. 502-438-394, 502-196-383
www:   http://www.teamcoaching.pl
e-mail:   biuro@teamcoaching.pl
koordynator@iccpoland.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1465 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA

- Proponowane przez nas szkolenia, koncentrują się głównie na wspieraniu grup i zespołów w zwiększaniu efektywności i indywidualnym rozwoju ich członków. W naszych warsztatach równie duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności i zdobywanie wiedzy, co na zmianę postaw uczestników, ponieważ jest ona podstawą skutecznej implementacji treści szkolenia w organizacji.

O Nas

Jesteśmy grupą trenerów i coachów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. W czasie naszej pracy na szkoleniach czasami zdarzało się, że tradycyjne metody pracy z grupą nie dawały zamierzonych rezultatów.

Przyczyn było wiele, najczęściej łączyło się to z tym, że w danej chwili grupa nie potrzebowała nowej wiedzy i umiejętności, ponieważ trawiły ją nierozwiązane konflikty, lub też zespół borykał się z wewnętrznymi problemami z komunikacją. Krótko mówiąc, nie była to sytuacja sprzyjająca zdobywaniu nowej wiedzy.

Nasze Wartości:
  • Odpowiedzialność - bierzemy odpowiedzialność za nasze decyzje, jakość pracy i podjęte zobowiązania, ale także kładziemy duży nacisk na akcentowanie i uczenie odpowiedzialności w zespołach, z którymi pracujemy.
  • Otwartość - jesteśmy otwarci i elastycznie podchodzimy do nowych idei, pomysłów i rozwiązań, nawet takich, które pierwotnie mogą wydawać się sprzeczne z naszym sposobem myślenia i działania. Szanujemy inny punkt widzenia.
  • Pasja - każde zadanie, każdy klient i każdy nowy zespół jest dla nas nowym wyzwaniem, to nie tylko praca. Krótko mówiąc, jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że lubimy to, co robimy.
  • Pokora - podchodzimy z szacunkiem i ciekawością do otaczającej nas rzeczywistości. Wierzymy, że każdy człowiek i każdy zespół może się jeszcze doskonalić.
  • Rozwój - każda sytuacja daje możliwość abyśmy mogli się jeszcze czegoś nauczyć. Staramy się na bieżąco poszerzać naszą wiedzę i umiejętności, tak, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.
Nawet, jeśli uczestnicy aktywnie pracowali na szkoleniu, to nigdy nie byliśmy pewni jakości transferu umiejętności do środowiska pracy. Czasami w takiej sytuacji spontanicznie przechodziliśmy na pracę mniej inwazyjną, której celem było rozwiązanie konkretnego problemu, ale czasami z powodu braku czasu, lub niesprzyjających uwarunkowań zewnętrznych nie mieliśmy takiej sposobności.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że szkolenie nie jest odpowiednią sytuacją do tego typu interwencji, ponieważ jest organizowane w innym celu, wykorzystuje inne techniki pracy i ma specyficznie dobrany skład osobowy uczestników. Potrzebowaliśmy, więc metody, która sprawnie pomoże naszym klientom rozwiązać kłopotliwą sytuację w konkretnym zespole. Szczególnie ważne jest to dla grup, które mają już za sobą wiele szkoleń, także typu Team building.

Tak powstał Team coaching comprehensive. Dziś praktycznie każdy z naszych konsultantów posiada dyplom International Coaching Community, oraz doświadczenia z innymi szkołami prowadzenia coachingu. W naszej pracy wykorzystujemy przetestowane metody gwarantujące największą skuteczność i najtrwalsze efekty.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie