Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Torus"

ul. Lubelska 1, 58-300 Wałbrzych
tel./fax (74) 666-60-66
www:   http://www.torus.walbrzych.pl
e-mail:   biuro@torus.walbrzych.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9309 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy:

 

KURSY PRAWA JAZDY

- kategoria A
- kategoria B
- kategoria B+E
- kategoria C
- kategoria C+E
- kategoria D
- kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy
- przewóz towarów niebezpiecznych - ADR
- przewóz osób i rzeczy
- kwalifikacja wstępna
- kwalifikacja okresowa
- kursy na automacie dla osób niepełnosprawnych oraz innych chętnych

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców zawodowych O.S.K. „TORUS” w czerwcu 2009 r. uzyskał wpis na liście Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu jako Ośrodek Szkolenia pod Numerem 010D/OS, oferuje Państwu możliwość realizacji szkoleń kierowców zgodnie z art. 39A; 39B; 39C; 39D Ustawy o Transporcie Drogowym (Dz. U. Z 2006 poz 1701 z późn zmian.) w zakresie:
  • kwalifikacji wstępnej kierowców kat. C1, C oraz D1, D (280 godz. szkolenia)
  • szkoleń okresowych kierowców kat. C1, C oraz D1, D (35 godzin szkolenia)

W marcu 2009 r uzyskaliśmy wpis w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim pod numerem 52/2009, uprawniający nas do wykonywania badań psychologicznych w pełnym zakresie.

Kursanci mają do dyspozycji nowoczesne zaplecze dydaktyczne i techniczne, bardzo dobry dostęp do narzędzi nauczania oraz dostęp do 10 stanowisk komputerowych. Kursanci mają możliwość zapoznania się z programem komputerowym stosowanym na egzaminie teoretycznym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Kursy samochodowe organizowane przez firmę Torus trwają od 1,5 do 2,5 miesięcy. Na tym polega elastyczność naszego ośrodka szkolenia kierowców. Nie ma sztywnych terminów. Ceny kursów w Torusie są realne. Ważne jest to, że uczestnik kursu nie ma obowiązku wpłacić od razu całej kwoty do dnia rozpoczęcia kursu. Firma oferuje raty nieoprocentowane, ale tylko na czas trwania kursu. Uczestnicy naszych kursów są bardzo z tego zadowoleni.

Nasze pojazdy szkoleniowe:
  • kategoria A - Motocykl Yamaha SR 250
  • kategoria B - Fiaty Panda
  • samochód marki Renault Megane z automatyczną skrzynią biegów przystosowany do nauki osób niepełnosprawnych,
  • kategoria B+E - Opel Vivaro i laweta Niewiadów
  • kategoria C oraz C+E - Star MAN oraz MAN-y TGL
  • kategoria D - Mercedesy
  • wózki widłowe -wózek Toyoya

Jako firma jesteśmy bardzo elastyczni. Dostosowujemy się do grupowych i indywidualnych propozycji kursantów. To oni sugerują godziny rozpoczęcia poszczególnych kursów. Z kolei instruktorzy dopasowują się do godzin rozpoczęcia jazd. Wiadomo, ludzie w różnych godzinach kończą pracę czy naukę. Bywają też nagłe przypadki. Rozumiemy to i staramy się dostosowywać możliwości kursantów.

Nasza firma posiada pierwszy na Dolnym Śląsku symulator nauki jazdy, który umożliwia pierwszy podstawowy kontakt z urządzeniami sterowania pojazdem. Podczas szkolenia na symulatorze kształtowane są podstawowe umiejętności manualne związane z prowadzeniem samochodu. Dzięki temu kursant potrafi ocenić prędkość jazdy, a także utrzymywać prawidłowy tor jazdy zarówno do przodu, jak i do tyłu.

Szkolenie odbywa się w kameralnych warunkach w Naszym Ośrodku, co pozwala wyeliminować dodatkowy stres związany ze szkoleniem przeprowadzanym w normalnych warunkach ruchu. Po szkoleniu na symulatorze kursant od razu rozpoczyna właściwą jazdę szkoleniową w ruchu miejskim, ponieważ zostaje już pominięta część informacyjna związana z obsługą poszczególnych podzespołów samochodu.

Plac manewrowy dla wszystkich kategorii znajduje się w dzielnicy Biały Kamień, ok. 1 km od centrum w kierunku Szczawna Zdroju. Z uwagi na to, że ul. Piasta jest drogą jednokierunkową, dojazd do placu manewrowego jest możliwy tylko od ul. Ratuszowej.
ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych

TORUS to firma z tradycjami i sporymi osiągnięciami.

W szkole nauki jazdy TORUS Wałbrzych możliwe są badania psychologiczne dla kierowców, osób prowadzących samochody do celów służbowych, instruktorów nauki jazdy oraz egzaminatorów. Placówka współpracująca ze szkołą nauki jazdy w Wałbrzychu ma również uprawnienia odwoławcze. Celem zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę firmy TESTER. Rejestracja na badania psychologiczne odbywa się za pośrednictwem recepcji w ośrodku nauki jazdy TORUS Wałbrzych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie