Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Motylek

ul. Bociana 6A/3, 31-231 Kraków
tel. (12) 357-10-80, 607-399-507
www:   http://motylekprzedszkole.ple-mail:   info@motylekprzedszkole.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2478 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE "MOTYLEK"

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- różnorodne zajęcia
- smaczne i zdrowe posiłki
- dobre wyposażenie
- ogródek z placem zabaw
- czynne przez cały rok

Przedszkole Motylek w Krakowie to doskonałe miejsce dla maluchów w wieku od 2,5 - 6 lat. Prywatne Przedszkole „Motylek” to profesjonalna opieka, bezpieczne miejsce zabaw i wykształceni nauczyciele.

Mając codzienny kontakt z wieloma rodzinami z okolicy wiemy jak wiele z nich ma problem ze znalezieniem dobrego przedszkola dla swoich pociech, tym bardziej, że społeczność w naszej okolicy stale się powiększa. Znając ich obawy i potrzeby chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom rodziców i stworzyć kolejne miejsce, w którym z chęcią pozostawią dzieci pod opieką naszych troskliwych i oddanych wychowawców.

Naszym nadrzędnym celem, podobnie jak w przedszkolu przy ul. Białoprądnickiej, jest stworzenie dla Waszych dzieci miejsca, w którym nie tylko będą się czuły ważne i kochane, ale także miejsca, w którym nauczą się samodzielnie budować relację międzyludzkie i zawierać nowe przyjaźnie. Na co dzień obserwujemy jak istotne ma to znaczenie nie tylko dla naszych przedszkolaków, ale również dla ich rodziców. Naszym marzeniem jest stworzenie kolejnego miejsca, w którym całe rodziny będą spotykać się z chęcią i pielęgnować nowe przyjaźnie, nie tylko na przedszkolnych imprezach integracyjnych, ale również poza murami „Motylka”.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych nauczycieli i specjalistów zapewniamy dzieciom szereg różnorodnych zajęć umożliwiając im:
  • poznawanie języka angielskiego
  • elementów tańca, rytmiki
  • współpracujemy ze sprawdzoną szkolą tańca, klubem tenisowym, kameralną pływalnią

Korzystamy z systematycznej opieki logopedycznej, dbamy o ich edukację muzyczną, ruchową, manualną, artystyczną. Staramy się także ciągle urozmaicać codzienny harmonogram zajęć różnego typu atrakcjami, wycieczkami, pokazami, imprezami, warsztatami i wielorakimi zajęciami dodatkowymi.

Dbamy także o to aby maluchy rosły zdrowe i prawidłowo się rozwijały dlatego szczególną wagę przywiązujemy do posiłków, które u nas spożywają. Część posiłków przygotowujemy sami i częściowo korzystamy z usług sprawdzonego i rekomendowanego (także przez sanepid) cateringu, który dostarcza nam codziennie świeże, smaczne jedzonko. Stale współpracujemy także z dietetykiem, który dba o różnorodną i zbilansowaną dietę naszych przedszkolaków.

„Motylek” to nowoczesne, ale nie pozbawione ciepła i przytulności przedszkole, w którym każde dziecko znajdzie dla siebie miejsce. Mając na uwadze troskę o dobro i bezpieczeństwo naszych podopiecznych staramy się aby pomieszczenia, w których dzieci przebywają przez większą cześć dnia zapewniały im warunki do prawidłowego rozwoju. Pragniemy aby radosna kolorystyka i akcenty dekoracyjne stymulowały ich wyobraźnię, zachęcały do odkrywania świata, ale również dawały komfort i stanowiły natchnienie w zabawach z rówieśnikami. Jednocześnie chcemy, aby sale zabaw, w chwilach zmęczenia ,stanowiły dla naszych przedszkolaków oazę spokoju.

Dbając o bezpieczeństwo i wygodę maluchów korzystamy ze sprawdzonych, opatrzonych certyfikatem, funkcjonalnych i dostosowanych do potrzeb dzieci mebli i sprzętów. Staramy się aby różnorodność pomocy naukowych pozwoliła naszym wychowawcom jak najlepiej wspomóc indywidualne potrzeby każdego dziecka a zabawki, które znajdują się w przedszkolu cieszyły sympatią i zainteresowaniem każdego dziecka.

Z doświadczenia wiemy również jak ważne jest miejsce do zabaw na świeżym powietrzu dlatego zadbaliśmy także o ogródek z placem zabaw, ogrodzony i dostępny wyłącznie dla naszych podopiecznych.

Przedszkole działa w systemie nieferyjnym – przez cały rok od 7:00-17:30, a wiec także w wakacje, co jest istotną kwestią dla wielu pracujących rodziców.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie