Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kombi"

ul. Rejtana 9/11, 84-200 Wejherowo
tel. kom. 602-186-911
www:   http://www.kombi.prawojazdy.com.pl
e-mail:   emenems@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2272 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY PRAWA JAZDY:

- kursy prawa jazdy kategorii B

O Nas

Zdobycie uprawnień do kierowania pojazdami w zakresie kategorii "B" prawa jazdy to inwestycja, która procentuje przez całe nasze ziemskie życie. Inwestujesz pieniądze, czas - My inwestujemy w Ciebie naszą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w procesie szkolenia i nauczania. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Dopasujemy godziny szkolenia do Twoich codziennych zajęć.

Zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności w dobrej atmosferze, bez nerwów, zbędnych krzyków, przy profesjonalnym instruktażu wstępnym oraz końcowym. Szkolimy od wielu lat, wiemy jak to robić - nie szkolimy po to aby "wyłudzić" pieniądze - szkolimy po to , aby na naszych drogach poruszali się dobrze wyszkoleni uczestnicy ruchu, a tym samym zawsze w sposób bezpieczny dotarli do celu.

Wkładamy w to całe serce i umiejętności.

Plac manewrowy znajduje się przy Ośrodku Szkolenia Kierowców. Zwymiarowany zgodnie z kryteriami i wytycznymi według Ustawy Nr 217 , z nową nawierzchnią asfaltową.

Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami. Przy prezentacji wykładów korzystamy z telewizora, odtwarzacza DVD. Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD). Dysponujemy stanowiskami komputerowymi, w tym z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), z możliwością indywidualnej nauki przepisów. Ponadto w sali wykładowej zapewniamy możliwość zrobienia kawy i herbaty.

W obecnych czasach przemieszczanie się bez samochodu często nie jest możliwe. Zdając egzamin na prawo jazdy, z pewnością nie jeden raz powiemy - prawo jazdy po prostu warto mieć!

Nasza szkoła jazdy zapewnia bezstresowy przebieg szkoleń, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym i późniejsze poruszanie się pojazdami po drogach polskich i nie tylko. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie