Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
VICTORY SCHOOL Szkoła językowa

ul. Mickiewicza 20, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel. 500-336-563
www:   http://www.victoryschool.pl
Victory School na Facebooku
e-mail:   biuro@victoryschool.pl

Od 24.02.2016 odwiedzono tę wizytówkę 2341 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięczniePlacówka działa na terenie Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego oraz okolic
w systemie stacjonarnym jak
i niestacjonarnym

 

VICTORY SCHOOL

Języki:

- j. angielski
- j. niemiecki
- j. francuski
- j. hiszpański

Rodzaje kursów:

- dla dzieci w wieku 5-6 lat oraz 6-8 lat
- dla dzieci i młodzieży w wieku 9-12 lat
  oraz 12-16 lat

- maturalne
- dla dorosłych
- indywidualne, tzw. face to face
- dla firm
- kursy na wszystkich poziomach nauczania

O Nas

VICTORY SCHOOL prowadzi zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego na wszystkich poziomach nauczania. Chcielibyśmy by nasze kursy były zawsze miło wspominane przez naszych słuchaczy dlatego staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, ponieważ sami wiemy jak ważny jest kontakt ucznia z lektorem w dalszej współpracy. Nasi lektorzy to specjaliści, ale także zwykli ludzie, którzy również musieli kiedyś nauczyć się języka i przejść przez różnego typu nauki, kursy czy szkolenia. Stawiamy na ludzi, na pasję połączoną z wiedzą i doświadczeniem. Chcielibyśmy unikać starych technik, wielokrotnego powtarzania gramatyki i skupiania się tylko na jednym temacie na naszych zajęciach. Oferujemy warsztaty kulturowe, quizy, zabawy językowe, wszystko po to by zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do nauki.

Dlaczego właśnie nasza szkoła?

W VICTORY SCHOOL lekcje odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach, co daje nam możliwość by precyzyjnie trafić w gusta i upodobania ucznia, a tym samym nauczyć szybciej i efektywniej. Tylko u nas lektor ma szansę sprawdzić i odpytać każdego, a w razie niejasności od razu wyjaśnić tak, by nasze problemy czy obawy związane z językiem nie narastały wraz z dalszą nauką. Naszym zadaniem jest nauczyć języka w praktyce dlatego tak ważne jest u nas pozytywne nastawienie do mówienia w danym języku. Nasi lektorzy to ciepli i otwarci ludzie, którzy mają potwierdzone kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, wiedzą co robić i jak uczyć każdego słuchacza. Nasza placówka jest objęta pracą z metodykiem, właśnie po to, by nasi lektorzy i nauczyciele byli stale wspierani i hospitowani.

Metody nauczania

Stawiamy na indywidualne podejście i dostosowanie materiału do potrzeb naszych uczniów. Jako zespół energicznych lektorów z pasją, doceniamy pracę w małych grupach, stosujemy nowe techniki nauczania poprzez multimedia, bo przecież świat idzie do przodu i nawet dziecko wie, że trzeba dorównywać obecnym standardom. Jeśli tylko wiąże się to z nauką to nasi lektorzy wspierają takie pomysły. Motywujemy, dodajemy energii i przez to osiągamy bardzo wysokie wyniki w nauczaniu.

Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie - tak jak Państwu wygodniej. W ofercie znajdą Państwo zajęcia dla najmłodszych (3-5 lat), zajęcia dla grup szkolnych (6-19 lat), intensywne kursy maturalne (16-19lat) oraz kursy dla dorosłych z zakresu codziennego języka oraz formy business (szkolenia pracownicze). Cyklicznie organizujemy dla Państwa krótkie wykłady tematyczne (ok. 8h) z zakresu językowego dostosowanego do Państwa potrzeb - przydatne rozmówki kiedy wyjeżdżamy za granicę, użyteczne specjalistyczne słownictwo lub bloki gramatyczne, by rozpracować to, co do tej pory sprawiało Państwu zawsze trudność.

W grupie dla najmłodszych i kreatywnych dzieciaków uczymy języka angielskiego poprzez ruch, zabawę oraz prace twórcze. 90 minut zajęć daje możliwość, by nauczyć się języka kompleksowo, czas lekcji dzielimy na zajęcia językowe i plastyczne, działamy na kilku płaszczyznach, by pokazać, że nauka może być też niezłą zabawą!


Victory School pragnie zaprosić Państwa do podjęcia współpracy na promocyjnych warunkach!


  • oferujemy szeroką gamę kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania, w tym kursy dla kadry kierowniczej i pracowników firm
  • proponujemy Państwu unikatowe połączenie nauki języka angielskiego ogólnego i zawodowego już od poziomu początkującego. Kurs jest przeznaczony dla osób, które potrzebują poznać język ze względów zawodowych oraz pragną się nim posługiwać w sytuacjach życia codziennego – od spotkań zawodowych do kontaktów prywatnych czy w komunikacji podczas wyjazdu służbowego
  • nasi lektorzy to profesjonaliści, uczymy metodą komunikatywną od poziomu początkującego, co oznacza, że słuchacz potrafi nowo zdobyte umiejętności komunikacyjne zastosować w sytuacjach zawodowych (biznesowych). Przełamujemy bariery językowe oraz umożliwiamy słuchaczom swobodne funkcjonowanie w środowisku anglojęzycznym
  • proponujemy Państwu konkurencyjne ceny na nasze usługi ze względu na ilość słuchaczy w grupie (od indywidualnych po grupowe 1-4 oraz 5-12)


Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie