Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Wspinania "VERTIGO" Jakub Rozbicki

ul Jana Pawła II 10, Kobylany, 32-082 Bolechowice
tel. kom. 601-631-838
Baza Centrum Vertigo znajduje się w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach
www:   http://www.szkola-wspinania.pl
e-mail:   krozbicki@wspinanievertigo.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2464 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM WSPINANIA VERTIGO
poleca:

- kurs wspinaczki skalnej (A)
- kurs na drogach ubezpieczonych (B)
- kurs na drogach nieubezpieczonych (C)
- kurs tatrzański (D)
- kurs na sztucznej ścianie
- rekreacyjna wspinaczka skałkowa i w Tatrach

oraz:

- szkolenia dla pracowników wysokościowych
- szkolenia do prac teambuilding

KURS WSPINACZKI

W naszej Szkole możesz szkolić się na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to przejście przez kolejne etapy szkolenia zgodne z wytycznymi Polskiego Związku Alpinizmu.
Pierwszym etapem szkolenia jest ukończenie Kursu Wspinaczki Skalnej. Świadectwo ukończenia kursu jest jednocześnie skierowaniem na Kurs Tatrzański pod warunkiem, że spełnione zostały wymagania odnośnie poziomu wspinania. Drugim etapem jest ukończenie Kursu Tatrzańskiego oraz zdanie egzaminu na Kartę Taternika.

Drugi sposób to szkolenie pod kontem własnych indywidualnych potrzeb. Obok kursów programowych PZA prowadzimy szereg innych szkoleń, których celem jest trenowanie konkretnych umiejętności wspinaczkowych. Szkolenia te mogą mieć formę kursów, których oferta znajduje się na tej stronie, mogą mieć też formę szkolenia indywidualnego, gdzie program konstruowany jest wspólnie z klientem.

Jeżeli interesuje Cię Karta Taternika swoje szkolenie możesz zaplanować na dwa sposoby:

  • ukończyć najpierw 6-dniowy Kurs wspinaczki skalnej (Świadectwo Ukończenia Kursu Wspinaczki Skalnej), a następnie Kurs taternicki (Karta Taternika)
  • ukończyć najpierw 3-dniowy Kurs wspinaczki na drogach ubezpieczonych, następnie 3-dniowy Kurs wspinaczki na drogach nie ubezpieczonych (Świadectwo Ukończenia Kursu Wspinaczki Skalnej), a następnie Kurs taternicki (Karta Taternika)

Oczywiście szkolenie możesz przerwać na dowolnym etapie. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie wspinanie w skałach na drogach obitych lub sztucznych ścianach, możesz ukończyć tylko kurs B i na tym poprzestać. W każdej chwili możesz zdecydować o kontynuacji szkolenia. Kontynuacja jest możliwa w tym samym sezonie szkoleniowym. Np. można zaplanować kurs B na maj a kurs C na wrzesień.

Dla osób sprawnie wspinających się na drogach ubezpieczonych istnieje możliwość przystąpienia od razu do kursu C (wspinaczka po drogach nie ubezpieczonych). Osoby takie muszą dzień przed szkoleniem zdać egzamin praktyczny z umiejętności wskazanych w programie kursu B (wspinaczka po drogach ubezpieczonych). Opcja taka umożliwia duże oszczędności finansowe osobom zaawansowanym.

SZKOLENIE DO PRAC WYSOKOŚCIOWYCH

2-dniowe szkolenie odbywa się w Krakowie, zależnie od terminu, w hali wspinaczkowej lub w skałach. Szkolenie to może przydać się wszystkim tym, którzy zamierzają pracować na wysokości z zastosowaniem sprzętu alpinistycznego. Po pomyślnym ukończeniu kursu wystawiane jest świadectwo ukończenia kursu u licencjonowanego instruktora PZA. Dokument ten respektowany jest przez większość pracodawców zlecających typowe prace wysokościowe jak np. mycie okien i budynków, drobne prace budowlane czy monterskie, zakładanie billbordów itp.

SZKOLENIE DO PRAC TEAMBUILDING

Szkolenie 2-dniowe uwzględniające specyfikę pracy na wysokości podczas imprez integracyjnych. Przeznaczone jest zarówno dla osób indywidualnych jak i pracowników firm branży outdorowej. Osoby indywidualne mają możliwość nabycia umiejętności i poznania patentów stosowanych we wszystkich firmach organizujących imprezy integracyjne. Certyfikat ukończenia szkolenia z wyszczególnieniem trenowanych umiejętności wystawiany przez licencjonowanego instruktora Polskiego Związku Alpinizmu może być kluczem do drzwi niejednej firmy tej branży. Firmy outdorowe zyskują możliwość wyszkolenia lub doszkolenia swoich pracowników u licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. Program szkolenia może być dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy oraz poziomu osób szkolonych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie