Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "English School"

ul. Kożuchowska 15a pokój 412, 65-364 Zielona Góra
tel. (68) 452-30-53, kom. 607-404-675
www:   http://www.englishschool.zgora.pl
e-mail:   biuro@englishschool.zgora.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5078 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
"ENGLISH SCHOOL"

- język angielski
- język niemiecki
- na wszystkich poziomach zaawansowania
- kursy dla dzieci w wieku szkolnym
  • klasa I - III
  • klasa IV - VI

- kursy dla młodzieży gimnazjalnej
- kursy dla młodzieży ponadgimnazjalnej
- kursy dla dorosłych
- kursy egzaminacyjne FCE, CAE
- kursy biznesowe
- kursy dla firm - specjalistyczne
- e-learning

ENGLISH SCHOOL JEST CERTYFIKOWANYM CENTRUM EGZAMINACYJNYM ETS

Szkoła Języków Obcych English School oferuje kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje zarówno z języka ogólnego jak i specjalistycznego. Zajęcia odbywają się w naszej szkole lub siedzibie klienta. Uczymy w dwóch dogodnych lokalizacjach: os. Zacisze i ul. Kożuchowska. Nie trać czasu na dojazdy! Oferujemy liczne rabaty!

Na naszym kursie Słuchacz zdobywa umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym i zwalcza barierę językową co w znacznym stopniu podnosi jego kwalifikacje w zakresie kontaktów międzynarodowych. Starannie planujemy cały program współpracy biorąc pod uwagę unikalną specyfikę Państwa firmy.

Dbamy o sprawną komunikację na każdym etapie współpracy - uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie, proponujemy rozwiązania, na bieżąco informujemy o przebiegu nauki. Zajęcia odbywają się w grupie 4-8 osobowej lub indywidualne one-to-one. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, stąd możliwość nauki nie tylko w tygodniu ale również na weekend.

#009541;"> Ponadto przygotowujemy do certyfikatów międzynarodowych, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia prowadzimy w grupach o różnej liczebności uczestników, w zależności od potrzeb firmy.

Zatrudniamy nauczycieli, którzy mają pełne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, nauczycieli, którzy uczą z pasją. Zapewniamy pełną dokumentację szkolenia: raporty grupowe i indywidualne, szczegółowe analizy efektów szkolenia, wyniki testów, zestawienia frekwencji i postępów, analizy ankiet satysfakcji.

KURSY DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dzieciństwo to bardzo ważny etap w nauce języka. Kursy dla dzieci, podobnie jak i kursy dla maluchów, łączą w sobie naukę z zabawą, tak by przyswajanie słownictwa czy gramatyki przebiegało w sposób przyjemny i naturalny.

Dzieci nie tylko osłuchują się z językiem, ale także są zachęcane przez lektora do wypowiadania się w języku, którego się uczą. Należy pamiętać, że im szybciej dzieci zaczną używać języka obcego, tym łatwiej będzie im się porozumiewać w przyszłości i nie będą narażone na tzw. blokadę mówienia. Na naszych zajęciach zwracamy jednak także uwagę, by wraz z wiekiem dzieci, na zajęciach rozwijana była również zdolność poprawnego czytania i pisania, w celu pełnego rozwoju wszystkich sprawności językowych.

W naszej szkole uczymy z podręczników specjalnie przeznaczonych dla młodszych słuchaczy, które nie tylko są kolorowe, zawierają ciekawe historyjki i sympatycznych bohaterów, ale wykorzystują w nauce języka obcego posiadane już przez dzieci powyżej 8 lat umiejętności czytania i pisania. Nie zapominamy o dynamizmie zajęć i ich różnorodności, staramy się angażować wszystkie zmysły do nauki, tak by lekcje były atrakcyjne dla ucznia, a tym samym dużo bardziej efektywne.

Zajęcia z dziećmi, podobnie jak z maluchami, wymagają dużej inwencji twórczej oraz energii lektora, dlatego właśnie i te lekcje prowadzą osoby, które bardzo łatwo nawiązują dobry kontakt z młodszymi kursantami. Są to osoby sprawdzone nie tylko pod względem kwalifikacji, ale i zdolności wychowawczo-pedagogicznych, które są niezwykle istotne w pracy z dziećmi.

KURSY DLA MŁODZIEŻY

Kursy ogólnej znajomości języka
Rozbudzamy zainteresowanie językiem obcym wśród nastolatków. Mocno akcentujemy wykorzystanie języka dla komunikacji międzynarodowej. Dobieramy materiały poprzez, które słuchacz poznaje w czasie zajęć wspaniałe miejsca, autentyczne historie, ciekawych ludzi. Nauczamy używania języka w celu skutecznej komunikacji w rzeczywistym świecie poprzez rozwijanie umiejętności językowych na podstawie dostosowanych do wieku uczniów tekstów i materiałów multimedialnych. Nie zapominamy o gramatyce ponieważ jest ona niezbędna do zdania egzaminów na zakończenie gimnazjum czy szkoły średniej.

Program nauczania, a co za tym idzie poszczególne zajęcia stworzone są tak by rozwijane były wszystkie sprawności językowe czyli umiejętność mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu, przy zachowaniu poprawności leksykalnej i gramatyczne. Wiemy jednak, że młodzież potrzebuje szczególnej motywacji do nauki, tak więc dbamy o to, by zajęcia były dla nich nie tylko kształcące, ale i interesujące. Oferujemy aktywne i pełne energii lekcje, z użyciem różnorodnych form aktywności, tworzeniem projektów i innych praktycznych sposobów na utrwalanie i uczenie się języka.

Grupy młodzieżowe podzielone są według wieku i poziomu zaawansowania, a zajęcia prowadzone są prawie cały czas w języku obcym. Wiedza przyswajana przez młodych uczniów jest weryfikowana na bieżąco przez samego lektora. Natomiast jej wyniki przekazywane są dwa razy do roku rodzicom podczas sporządzania opinii na temat postępów ucznia.

W naszej szkole dbamy także o to, by podręczniki nie pokrywały się z tymi, z których uczniowie korzystają w swoich szkołach. Zapewniamy również grono doświadczonych i świetnie wykształconych lektorów, którzy ucząc od wielu lat w szkołach gimnazjalnych i średnich, wiedzą w jaki sposób zmotywować młodzież do nauki, tak by przyniosła wymierne efekty.

Pracujemy w małych grupach 4-8 osobowych.

Kursy gimnazjalne
Od roku 2009 uczniowie klas trzecich gimnazjum zdają obowiązkowy Egzamin Państwowy z nowożytnego języka obcego. English School Szkoła Języków Obcych wprowadziła do swojej oferty przygotowanie do tego egzaminu. Zajęcia są prowadzone tylko i wyłącznie przez osoby uprawnione do tego typu kursów, które jednocześnie nauczają i prowadzą zajęcia w gimnazjach w Zielonej Górze. Zajęcia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych lektorów języków obcych, absolwentów filologii, którzy chętnie rozwieją jakiekolwiek wątpliwości związane z językiem.

Podczas trwania kursu lektor językowy przerabia z gimnazjalistami materiał, który jest niezbędny do zdania egzaminu. Na kursie ćwiczy się strategie egzaminacyjne, zapoznaje z jego strukturą, kompleksowo powtarza i utrwala gramatykę oraz słownictwo niezbędne do zdania egzaminu.

W trakcie przygotowania do egzaminu ważne są również bardzo dobre warunki do nauki. Takie właśnie zapewnia English School Szkoła Języków Obcych. Dzięki małym grupom od 4-8 osób uczniowie mają szansę doskonale przygotować się do egzaminu. Lektor ma czas dla każdego uczestnika kursu i jest w stanie dobrze sprawdzić stan wiedzy każdego kursanta, a co więcej zmobilizować go do rozwijania umiejętności i wiadomości, które wymagają dopracowania.

Kursy przygotowujące do matury

English School Szkoła Języków Obcych oferuje kursy przygotowujące do Matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Podczas kursu słuchacze utrwalają słownictwo, gramatykę i struktury językowe z zakresu szkoły średniej a także ćwiczą techniki zdawania tj. rozmowy sterowane, rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz wypowiedzi pisemne. Zajęcia mają formę intensywnego treningu, podczas którego wykorzystywane są autentyczne materiały występujące na maturze z języka obcego.

W trakcie przygotowania do egzaminu ważne są również bardzo dobre warunki do nauki. Takie właśnie zapewnia English School Szkoła Języków Obcych. Dzięki małym grupom od 4-8 osób uczniowie mają szansę doskonale przygotować się do egzaminu. Lektor ma czas dla każdego uczestnika kursu i jest w stanie dobrze sprawdzić stan wiedzy każdego kursanta, a co więcej zmobilizować go do rozwijania umiejętności i wiadomości, które wymagają dopracowania.

KURSY DLA DOROSŁYCH

W przypadku osób dorosłych na zajęciach kładziemy szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności skutecznej i płynnej komunikacji. Nie oznacza to jednak, że zapominamy o poprawności językowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że również dorosłym słuchaczom zależy na poprawnym porozumiewaniu się w danym języku. Dlatego nasze zajęcia prowadzone są w oparciu o profesjonalne programy nauczania, dzięki którym rozwijane są wszystkie sprawności językowe czyli mówienie, czytanie, słuchanie, a także pisanie.

Z doświadczenia wiemy, że również dorośli słuchacze lubią urozmaicony sposób prowadzenia zajęć oraz oceniają ich atrakcyjność. Dlatego w pracy z dorosłymi kursantami wykorzystujemy różnorodne środki dydaktyczne, tak by zajęcia były wciągające i zachęcały do rozwijania własnych umiejętności. Są to m.in. gry i zabawy komunikacyjne, podczas których istnieje możliwość wymiany poglądów, doświadczeń czy rozmowy w obcym języku, a także symulacje, podczas których kursanci odgrywają różnego rodzaju role w rozmaitych sytuacjach życiowych. Ponadto lektorzy wykorzystują m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów, programów telewizyjnych i reklam, tak by zajęcia oddziaływały na różne zmysły poznawcze, a w ten sposób mogły być efektywne dla każdego słuchacza.

Zajęcia z osobami dorosłymi prowadzą lektorzy posiadający pełne kwalifikacje językowe i pedagogiczne, mający dobry kontakt z kursantami i lubiący swoją pracę. Są to osoby, które swoim zaangażowaniem i pomysłowością potrafią wzbudzić chęć do nauki wśród słuchaczy, którzy już od lat nie byli uczniami.

Do kursu zapewniamy podręczniki i wszelkie materiały szkoleniowe gratis. Po każdym semestrze sporządzamy raport z postępów w nauce. Małe, komfortowe grupy 4-8 osobowe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie