Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół w Zasutowie

Zasutowo ul. Kwiatowa 5, 62-330 Nekla
tel. (61) 437-29-21, fax (61) 437-25-06
www:   http://www.sp-zasutowo.come-mail:   zasutowo@pro.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2561 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- kompleks boisk sportowych
- biblioteka i świetlica
- sala komputerowa
- pracownia multimedialna
- gimnastyka korekcyjna
- opieka logopedy
- pomoc medyczna

GIMNAZJUM

- Klub Europejski
- Szkolne Koło PCK
- Spółdzielnia Uczniowska
- Harcerstwo
- kółka zainteresowańHistoria szkoły

Stary budynek Szkoły Podstawowej w Zasutowie był miejscem nauki przez około 100 lat. Uciążliwy hałas i ciasnota, powodowały bardzo trudne warunki pracy i naukę na dwie zmiany. Zanim uczniowie wprowadzili się do nowej szkoły, przez prawie 7 lat najmłodsi z nich, uczyli się w budynku mieszkalnym.

Dnia 1 września 1997 r. nastąpiło uroczyste oddanie nowej szkoły. Dzięki temu znacznie podniósł się komfort nauki i pracy. W roku szkolnym 2003/04 powołany został Zespół Szkół, w skład którego wchodzą obecnie: gimnazjum, szkoła podstawowa i przedszkole. Do obwodu szkolnego należą: Gierłatowo, Opatówko, Podstolice i Zasutowo.

O szkole

Położenie szkoły jest bardzo atrakcyjne. W otoczeniu szkoły znajduje się dużo zieleni i las. Przy szkole jest kompleks boisk z bieżnią i urządzeniami sportowymi. Każda klasa ma swoją izbę lekcyjną. Szkoła posiada: dobrze wyposażoną bibliotekę z czytelnią, salę komputerową ze stałym dostępem do Internetu, pracownię multimedialną z komputerami 24 stanowiskami do nauczania języków obcych, salę do gimnastyki korekcyjnej, siłownię, gabinet logopedyczny, gabinet opieki medycznej, świetlicę z zapleczem kuchennym oraz przestronny hol.

Kadra pedagogiczna

Większość nauczycieli posiada stopień nauczyciela dyplomowanego i kwalifikacje do nauczania dwóch i więcej przedmiotów. Ciągłe doskonalenie zawodowe i udział w kursach przyczyniają się do uzyskiwania stale nowych uprawnień pedagogicznych (egzaminatorzy, pedagog, logopeda, ekspert, lider, terapia pedagogiczna).

Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie w ramach działalności samorządowej współdecydują o wielu sprawach szkolnych oraz mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań w różnorodnych dziedzinach: plastycznej, muzycznej, tanecznej, recytatorskiej, teatralnej, dziennikarskiej, językowej, wiedzy o samorządzie, matematycznej, geograficznej, biologiczno-przyrodniczej, fizyczno-chemicznej, ekologicznej, sportowej i strzeleckiej. Należą do Klubu Europejskiego, PCK, Spółdzielni Uczniowskiej i ZHP.

Osiągnięcia szkolne

Nasi uczniowie odnoszą wiele sukcesów na szczeblu gminy, powiatu i województwa. Są wśród nich laureaci i finaliści konkursów wojewódzkich, mistrzowie powiatu i gminy w różnych dziedzinach (konkursy matematyczne, konkursy plastyczne, piosenkarskie i recytatorskie, tenis stołowy, konkursy gwary i inne). Są bardzo dobrze przygotowani do zewnętrznych sprawdzianów i egzaminach gimnazjalnych. Ich wyniki są często najlepsze w powiecie i plasują ich w czołówce województwa wielkopolskiego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie