Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
My School of English

Os.Kaszubskie12/126, 84-200
tel. 796-661-802
www:   http://www.myenglish.com.pl
e-mail:   info@myenglish.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2308 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

- kursy języka angielskiego dla dzieci
- kursy języka angielskiego dla gimnazjalistów
- kursy języka angielskiego dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych
- kursy do egzaminów Cambridge FCE, CAE
- oferta dla firm

O Nas
Dokładamy wszelkiej staranności aby zajęcia odbywały się w warunkach dogodnych dla Państwa oraz Państwa dzieci. Dlatego grupy, w których nauczamy są małe, tak by każdy mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Oferujemy zajęcia w mini grupach( 2-3 osoby), zajęcia w grupach regularnych (4-6 osób) oraz zajęcia indywidualne.

Metoda nauczania w My School of English kładzie nacisk na wszystkie pięć umiejętności językowych:
 • komunikowanie się w języku obcym
 • umiejętność słuchania ze zrozumieniem
 • czytanie
 • pisanie
 • poprawność językową
Wszystkie te umiejętności są niezbędne aby móc czerpać radość ze znajomości języka obcego. Równie ważna jest atmosfera w jakiej prowadzone są zajęcia. Przyjazne nastawienie do ucznia w szkole My School of English pozwala na przełamanie barier językowych oraz zachęca do nauki języka obcego.

Uczniowie mogą korzystać z biblioteczki szkolnej, w której znajdują się klasyki literatury, słowniki oraz materiały egzaminacyjne. Na zajęciach korzystamy również z programów multimedialnych, które znacznie urozmaicają naukę oraz zachęcają do wykorzystania komputera w nauce języka.

NASZA OFERTA

Oferta szkoły jest skierowana zarówno do osób początkujących, jak i do osób pragnących uzupełnić znajomość języka angielskiego, oraz do osób zaawansowanych, pragnących doskonalić język. Na każdym etapie nauki kładziemy nacisk na efektywne porozumiewanie się w języku obcym. Dokładamy wszelkiej staranności, aby kursanci potrafili poradzić sobie w realnych sytuacjach wymagających znajomości języka angielskiego.

Dzieci. Happy English

Program Happy English pozwala na skuteczną naukę dzieci w wieku 5-12 lat.
Dzieci chronimy przed nudą i motywujemy do aktywnego poznawania języka angielskiego. Obserwujemy potrzeby każdego dziecka.
Wybierając odpowiednie metody aktywizujące dzieci najmłodsze w pełni wykorzystujemy fakt, że przyswajają one język z niezwykłą łatwością a ich umysł jest bardziej chłonny. Dzieci mają niezwykły dar do nauki języka poprzez poznawanie świata. Ćwiczenia na lekcji mają na celu naukę angielskiego poprzez obserwację najbliższego otoczenia dziecka. Zajęcia urozmaicone są elementami świata wyobraźni. Pamiętamy, że nauka poprzez zabawę oraz zainteresowanie dziecka zajęciami i językiem angielskim pozwoli uzyskać bardzo dobre efekty. Kluczowymi elementami lekcji dla dzieci najmłodszych są wierszyki, rymowanki, zajęcia plastyczne, gry ruchowe oraz piosenki a także bajki i historyjki, które pozwalają na naukę oraz powtarzanie słówek. Powyższe elementy niosą ze sobą wiele radości motywującej dzieci na dalsze lata nauki języka angielskiego.

Dzieci starsze, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, zapraszamy na zajęcia prowadzone przy pomocy ciekawych pomocy dydaktycznych, również odpowiednich programów multimedialnych do nauki języka angielskiego. Dbamy o rozwój umiejętności komunikowania się ucznia poprzez interakcję w prawdziwych scenkach z życia oraz zaangażowanie na zajęciach. Dzięki obserwacji każdego ucznia, nauczyciel stopniuje wymagania a postępy są monitorowane na bieżąco. Kursantom umożliwiamy naukę języka używanego na co dzień przez angielskich uczniów. Gramatykę przedstawiamy w sposób jasny, ułatwiający przeprowadzenie autentycznych ćwiczeń komunikacyjnych.

Gimnazjaliści

Gimnazjalistom proponujemy rzetelny kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego polegający na wykonywaniu testów, omawianiu strategii egzaminacyjnych, potrzebnych w poszczególnych typach zadań, oraz na powtórce materiału gramatycznego i leksykalnego. Naszym głównym celem jest oswojenie uczniów z formatem egzaminu oraz usystematyzowanie przygotowań do egzaminu, dzięki czemu nauka staje się bardziej efektywna.

Kurs gimnazjalny zawiera wiele motywujących zadań angażujących uczniów, porusza tematy bliskie gimnazjalistom. Oprócz tradycyjnych materiałów dydaktycznych urozmaicamy zajęcia włączając interaktywne zadania oraz programy multimedialne.

Od pierwszej klasy gimnazjum pomagamy uczniom rozwijać umiejętności językowe oraz stopniowo przygotowujemy do egzaminu. Uczniowie ćwiczą angielski praktyczny i nabierają umiejętności radzenia sobie w prawdziwych sytuacjach.

Uczniowie szkół ponad gimnazjalnych

Wspólnie dążymy do sukcesu na maturze już od pierwszej klasy. Na kursie uczniowie doskonalą umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zróżnicowane ćwiczenia skutecznie rozwijają wszystkie umiejętności językowe. Pracujemy nad umiejętnościami, które pozwolą na sukces na maturze oraz w realnych sytuacjach życiowych, w których język angielski jest niezbędny. Wspomagamy uczniów dokładnym wyjaśnieniem strategii egzaminacyjnych. Systematyzujemy wiedzę, powtarzamy materiał tak by pozwolić kursantowi na wykorzystanie maksimum swoich umiejętności i wiedzy na egzaminie. Koncentrując się na nauce i dążąc do jak najlepszego efektu, uczeń może po części wyeliminować stres, który często przeszkadza podczas egzaminu.

Zajęcia uatrakcyjniamy ciekawymi i nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi uwzględniając programy multimedialne.

Kursy do egzaminów Cambridge FCE, CAE

Oferujemy gruntowne przygotowanie do egzaminów Cambridge. Duża ilość przerabianych testów egzaminacyjnych zwiększy szansę na najlepszą ocenę. Wyjaśniamy kursantom wszystkie zasady dotyczące egzaminów, na zajęciach robimy testy, doskonalimy struktury oraz słownictwo egzaminacyjne, trenujemy umiejętność mówienia. Ważna jest praca w domu. Część testów wykonywana jest przez kursanta w domu i później sprawdzana przez nas. Każdy kursant może liczyć na konsultacje dot. egzaminów, darmowe materiały oraz fachowość podczas przygotowania do egzaminu.

Zapraszamy na kursy języka angielskiego w Wejherowie, Orlu i Górze!

Oferta dla firm

Naszych kursantów chronimy przed nudą. Zapewniamy nauczanie, dzięki któremu efekty mogą być widoczne już po pierwszym semestrze nauki nie zapominając przy tym, że angielski ma być interesujący. Naukę z podręcznikiem wspomagamy dodatkowymi materiałami wyselekcjonowanymi na potrzeby grupy. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestii dotyczących kursu i wybierzemy odpowiednie dla grupy metody nauki. Kładziemy nacisk na efektywne porozumiewanie się w języku angielskim. Dokładamy wszelkiej staranności, aby kursanci potrafili poradzić sobie w realnych sytuacjach wymagających znajomości języka angielskiego.

Proponuję Państwu:
 • naukę języka angielskiego w przyjaznej atmosferze
 • kurs prowadzony przez doświadczonych lektorów
 • nauczanie poprzez ćwiczenia interaktywne, zadania w grupach/parach, wykorzystanie multimediów
 • poznanie wyrażeń, gramatyki oraz słownictwa umożliwiających porozumiewanie się w języku angielskim w sytuacjach codziennych
 • monitorowanie postępów w trakcie trwania kursu
 • dobranie metod nauczania zgodnie z potrzebami grupy

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie