Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Punkt Przedszkolny "Słoneczko"

ul. Pługowa 40, 94-238 Łódź
tel. 785-927-376, 601-785-200
www:   http://www.sloneczkolodz.pl
e-mail:   biuro@sloneczkolodz.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4423 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPEWNIAMY:

- zajęcia dydaktyczne i ogólnorozwojowe
- profesjonalną kadrę pedagogiczną
- opiekę specjalistów (logopeda, psycholog)
- bezpieczeństwo dziecka w czasie pobytu w placówce
- bajkowy ogród
- posiłki przygotowywane i dostarczane przez firmę cateringową

O Nas
Punkt przedszkolny Słoneczko jest placówką niepubliczną dla dzieci w wieku 3-5 lat (istnieje możliwość zapisania dziecka w wieku 2 i 2,5 roku - po konsultacji z naszym psychologiem i logopedą).

Słoneczko oferuje ciepłą, kameralną i domową atmosferę (małe grupy). Naszym celem jest wspieranie rodziców w wychowaniu, opiece i edukacji dzieci. Rozwój dzieci w wieku przedszkolnym jest niezwykle ważny. Dzieci poznają świat za pomocą wszystkich swoich zmysłów, uczą się jak radzić sobie w różnych sytuacjach, uczą się samodzielnego myślenia. Dzieci poprzez uczestniczenie w edukacji przedszkolnej oraz obcowanie z rówieśnikami są w szkole bardziej kreatywne, zadają więcej pytań, w życiu codziennym są bardziej śmiałe i odważne, łatwiej dają sobie radę z problemami.

Nasz lokal jest przystosowany do potrzeb dzieci pod względem bezpieczeństwa, sanitarnym i przeciwpożarowym.Sale dydaktyczne wyposażone są w atestowane meble, zabawki, są bezpieczne dla dzieci.

Posiadamy własny plac zabaw, który zapewnia bezpieczną zabawę w miejscu odległym od zgiełku ulicy, podczas upałów miejsce jest zacienione za sprawą znajdujących się na terenie drzew, cały teren jest ogrodzony.

Naszym celem jest stworzenie placówki „elastycznej” w stosunku do potrzeb rodziców. Co za tym idzie istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka w naszej placówce ( po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami naszego punktu). Istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć weekendowych.

Nasz punkt przedszkolny proponuje dzieciom 3 posiłki dziennie, które zapewnią energię na cały dzień: śniadanie, dwudaniowy obiad (biorąc pod uwagę możliwości spożywania posiłków przez najmłodszych obiad będzie dostarczany o dwóch porach aby dzieci mogły zjeść pierwsze jak i drugie danie), podwieczorek. Posiłki są podawane z zachowaniem bezwzględnej higieny na podstawie norm HACP. W oknach są moskitiery na nieproszonych gości. Zapewniamy każdy rodzaj diety, dostosowujemy się do wszystkich sugestii rodziców naszych podopiecznych. Wspólne spożywanie posiłków jest doskonałą okazją do ćwiczenia zachowywania się przy stole, zwracamy uwagę na to jak dzieci radzą sobie z używaniem sztućców, korzystania z serwetek itp.
Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie