Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy Turkus

Wapnica, ul. Turkusowa 36, 72-510 Międzyzdroje

Ośrodek zlikwidowany
www:   e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7903 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY TURKUS
W WAPNICY ZAPRASZA

- atrakcyjna lokalizacja
- wycieczki, kolonie
- zielone szkoły
- pokoje 2 i 3 osobowe z umywalkami
- pełne wyżywienie
- dobre połączenie z kurortem Międzyzdroje
- liczne atrakcje na terenie ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy "TURKUS" usytuowany jest w Wapnicy w gminie Międzyzdroje - jedyne 7 km od centrum Międzyzdrojów. Ośrodek znajduje się w bardzo atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Wapnicy, miejscowości znanej z malowniczych punktów widokowych, czystych lasów oraz leczniczego mikroklimatu.

Ośrodek stwarza wspaniałą atmosferę, korzystnie wpływa na wypoczynek i regenerację sił wypoczywających tu gości. Jeśli chcą Państwo skorzystać z uroków słońca i morskiego klimatu Ośrodek Wypoczynkowy Turkus stanowi idealne miejsc, w którym spełnione zostaną wszystkie Państwa potrzeby. Naszym atutem jest także dobre połączenie ze znanym kurortem Międzyzdroje, w którym czekają na Państwa niezapomniane atrakcje.

Oferta
Posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z umywalkami.
Toalety i prysznice są na korytarzu.
Oferujemy kilka pokoi z łazienkami.

Na miejscu oferujemy smaczne posiłki na każdą kieszeń.
Cena za nocleg już od 20 PLN.
W przypadku grupy można negocjować cenę noclegów i posiłków.

Zapraszamy do nas na wypoczynek oferując wiele atrakcji:
 • wycieczki
 • Zielone szkoły
 • kolonie
 • osoby indywidualne

Organizujemy:
 • imprezy okolicznościowe
 • ogniska
 • wyżywienie grup i indywidualneNa terenie ośrodka:
  
 • plac zabaw dla dzieci
 • kącik zabaw dla dzieci
 • boisko do siatkówki i koszykówki
 • miejsce na ognisko
 • trampolina
 • bilard
 • piłkarzyki
 • stół do ping-ponga


Atrakcje w bliskiej odległości od ośrodka:

Woliński Park Narodowy
Główną atrakcją przyrodniczą jest Woliński Park Narodowy, który jest pokryty liczną siecią szlaków pieszych, pozwalających na wędrówki oraz obserwację rzadkich już gatunków zwierząt.

Wzniesienie Zielonka
Dogodnym punktem widokowym jest wzniesienie Zielonka koło Lubina. Roztacza się z niego panorama rozlewisk Starej Świny oraz wód Zalewu Szczecińskiego. Walory przyrodnicze wyspy Wolin w połączeniu z piękną architekturą miasta stanowią o jego urodzie i atrakcyjności, przyciągając tym samym rzesze turystów.

Bunkier V 3
Jedyna
w Polsce ekspozycja tajnej broni niemieckiej V-3, z okresu II wojny światowej. Dziś – 61 lat po wojnie, celem ekspozycji zlokalizowanej na byłym, tajnym poligonie doświadczalnym w Międzyzdrojach – Zalesiu, jest ukazanie ciekawostek militarnych, które miały zmienić tok wojny.

Międzyzdroje
Międzyzdroje to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie podczas wakacji spotkanie prawdziwej gwiazdy (filmowej czy teatralnej) jest najbardziej prawdopodobne. Organizowane liczne koncerty, spektakle teatralne czy festiwale sprawiają, iż Międzyzdroje to „miasto gwiazd”.

Międzyzdroje położone są nad Morzem Bałtyckim, na terenie wyspy Wolin. Położenie, między szeroką plażą z wysokim brzegiem klifowym a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego, wpływa na atrakcyjność tego nadmorskiego kurortu. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, korzystny mikroklimat o właściwościach leczniczych, dzika przyroda, piękne krajobrazy przyciągają kilkaset tysięcy osób każdego roku, spędzających tu swoje urlopy i znajdujących wytchnienie w kontakcie z morzem i przyrodą.

Molo
w Międzyzdrojach
Wychodzące
w głąb morza molo oraz promenada nadmorska zachęcają do wieczornych spacerów a liczne kawiarenki zapraszają rozgrzanych słońcem turystów do wspólnych spotkań i odpoczynku przy schłodzonym napoju czy dużej porcji lodów.

Wzniesienie klifowe Gosań
Najwyższe w Polsce wzniesienie klifowe (94 m.n.p.m). Dojazd drogą nr 102 w kierunku Kołobrzegu, (ok. 4 km od centrum Między-zdrojów). Na miejsce dociera się przez malownicze wzgórza porośnięte stuletnimi bukami i dębami. Z góry rozciąga się rozległy widok na wody Zatoki Pomorskiej, molo w Między-zdrojach, port w Świnoujściu, w dali widać część niemieckiego wybrzeża wyspy Uznam.

Kawcza Góra
Punkt widokowy (61 m.n.p.m.) na Zatokę Pomorską we wschodniej części miasta. Znajduje się tam starodrzew bukowo-sosnowy. Na szczycie postawiono pamiątkowe głazy ze zjazdów leśników z 1892 r. – Zjazd Leśników Niemieckich i z 1992 – Zjazd Polskiego Towarzystwa Leśnego a niżej kamienny obelisk upamiętniający zjazdy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Ważnym punktem Kawczej Góry jest drewniany krzyż, do którego corocznie w okresie Wielkiego Tygodnia udają się licznie w drodze krzyżowej mieszkańcy Międzyzdrojów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie