Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Camping i Pole Namiotowe "Polana Leśna"

Ostrowo-las 9, 84-200 Jastrzębia Góra
tel. kom. 511-793-002, 518-291-617
www:   www.urlopia.pl/polana-lesnae-mail:   michacel2@yahoo.de

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3071 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CAMPING I POLE NAMIOTOWE "POLANA LEŚNA"

- miejsce na grilla
- parking
- kuchnia do dyspozycji
- plac zabaw dla dzieci
- boisko do siatkówki
- boisko do koszykówki
- wspaniała atmosfera
- profesjonalna obsługa
- przepiękne widoki
- aktywny wypoczynek

O Nas
Pole namiotowe Polana leśna zaprasza do nas na wypoczynek w super korzystnych cenach. Jastrzębia Góra jest nadmorskim kurortem najdalej wsuniętym na północ w polskiej części Bałtyku.Ważne jest i unikalne, ze ten kurort położony jest na rozciągniętym wysokim klifie bałtyckim (32,8 m n.p.m), co jest niesamowita atrakcja wybryku przyrody.

Urok tej miejscowości przyciąga wielu letników tzw. wczasowiczów sympatyków morza od wielu wielu lat. Miejscowość odwiedziło już wiele znanych osobistości, sławni kompozytorzy, naukowcy, pisarze, uczeni, aktorzy czy gwiazdy estrady. Letnisko dysponuje rok-rocznie prawie 30tys. Miejsc noclegowych i kwater.

Same J.G. dzieli się na 4 części: centrum sama Jastrzębia Góra, Rozewie, Lisi Jar i Ostrowo - położone w lesie sosnowym na obszernej piękniej, płaskiej, łysej polanie leśnej zaledwie 600m na południu kurortu.

Jastrzębia Góra jest ponadto bardzo korzystnie geograficznie położona miejscowością wypoczynkowa, bo zaledwie 38km od metropolii Trójmiasta, 3km od Władysławowa-Centniewa czy 1.500m od słynnej latarni morskiej w Rozewiu oraz 3km od Karwi.

Ponadto o jej atrakcyjności przesadzają wielkie, niepowtarzalne walory przyrodniczo-krajobrazowe, klimatyczne i zdrowotne. Charakteryzuje się wspomnianym wyjątkowo malowniczym klifem nadmorskim, który przyciąga wielu malarzy i fotografów, dokumentujących malarstwem czy wykonaniem artystycznych zdjęć zachodu słońca i sztormy na morzu.

Tutejszy klimat sprzyja niepowtarzalnie zdrowiu i wypoczynkowi w nieskażonej przyrodzie morsko-leśnej w zapachu żywicy, zwłaszcza wiosna aż do późnej jesieni, kiedy wspaniale morskie czyste powietrze przesycone jest dodatkowo zdrowym jodem.

Jastrzębia Góra leży w strefie Nadmorskiego Parku Krajoznawczego z ekosystemami, fauna i flora zwłaszcza, ze obok serfowanie czy lotni można wspaniale wędrować ścieżkami zdrowia pieszo, konno czy rowerami. Na terenie Parku wydzielono aż 13 rezerwatów przyrody.

Szczególnie godne uwagi są ponad wszystko ścieżki poznawczych rezerwatów: Przylądek Rozewie ze słynna filmowa Latarnia Morska z równie wspaniałym urwistym klifem nadbrzeżnym i wspaniałymi bukami, Bielawa na torfowiskach czy parów zwanym Lisim Jarem, gdzie występuje unikalna morska bogata i interesująca flora oraz bajecznie ukształtowany pagórkowaty teren.

Dzięki swojemu atrakcyjnemu i geograficzno-klimatycznego położeniu J.G. posiada niepowtarzalnie korzystny własny mikroklimat o właściwościach hartujących i zdrowotnych. Powietrze jest tu cały rok nieskażone i czyste, wolne od wszelkich pyłów, gazów czy smogu a dodatkowo wzbogacone i przesycone cennymi dla zdrowia składkami chemicznymi m.in. życiodajnym jodem.

Jod przenika tu swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek czy spacerów wzdłuż niekończącej się plaży czy po całym rezerwacie oraz lesie. Jod ten jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie a szczególnie po sztormach w wyniku dodatkowego parowania od słońca i ciągłego falowania wody morskiej, tworząc tzw. aerozol powietrzny łatwo wchłaniany przez płuca i skore.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie