Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie

ul. Warszawska 105/4H, 10-701 Olsztyn
tel. (89) 542-42-70
www:   http://www.kolegiumjezykowe.edu.pl
e-mail:   biuro@kolegiumjezykowe.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4130 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH
proponuje naukę na kierunkach:

- język angielski
- język niemiecki


Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Olsztynie powstało w 2002 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenia Olsztyńskiej Szkoły Biznesu z zakresu nauczania języków obcych. Jest niepublicznym kolegium nauczycielskim o uprawnieniach szkoły publicznej przygotowujące do nauczania języka angielskiego i niemieckiego we wszystkich typach szkół (poza szkołami wyższymi). Kolegium funkcjonuje na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 19 września 2002 roku.

Nauka w Kolegium trwa 3 lata. Realizowany program daje podstawowe informacje językoznawcze i literaturoznawcze, zapewnia operatywną znajomość języka oraz przygotowuje metodycznie przyszłych nauczycieli. Absolwenci Kolegium uzyskują dyplom uprawniający do nauczania języka obcego we wszystkich typach szkół (poza szkołami wyższymi) w specjalności język angielski i język niemiecki. Słuchacze uczą się także drugiego języka jako lektoratu - angielskiego lub niemieckiego.

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych motywuje do rozwoju zawodowego i osobistego swoich słuchaczy. NKJO przyznaje stypendium naukowe dla 3 najlepszych osób spośród wszystkich słuchaczy; pośredniczy lub organizuje praktyki i staże. Słuchacze NKJO biorą udział także w programie Sokrates Comenius.

Po obronie pracy dyplomowej istnieje możliwość podejścia do egzaminu licencjackiego na Uniwersytecie Warszawskim, który sprawuje opiekę naukowo-dydaktyczną nad Kolegium.

Od wielu lat współpracujemy z Warmińsko - Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Podejmujemy wspólne działania, najczęściej w formie konferencji i warsztatów, na rzecz podnoszenia i doskonalenia kwalifikacji nauczycieli języków obcych oraz innych przedmiotów.

Kadra Kolegium to zespół profesjonalistów, doskonale przygotowanych zarówno językowo jak i merytorycznie do prowadzenia zajęć w swoich specjalnościach. Wykładowcy ustawicznie doskonalą swoje umiejętności kończąc studia podyplomowe, uczestnicząc w konferencjach, seminariach i szkoleniach lingwistycznych, metodycznych, literackich i kulturoznawczych w Polsce i zagranicą. Wykładowcy NKJO współpracują z Instytutem Goethego. Biorą udział w wyjazdach naukowych organizowanych przez Instytut.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie