Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne WELES

ul. S. Jaracza 28, 30-124 Kraków
tel./fax (12) 416-17-60
www:   http://www.weles.edu.pl
e-mail:   weles@weles.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3851 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski

STUDIUM PSYCHOLOGII I KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ
(2 semestry)

- kierunek:
- neurolingwistyczne programowanie

KURSY I SZKOLENIA
dla firm i instytucji

- zarządzanie
- zarządzanie zasobami ludzkimi
- marketing i sprzedaż
- szybkie czytanie i zapamiętywanie
- szkolenia outdoor
- oferta specjalna


KURS ZINTEGROWANYCH TECHNIK PRACY UMYSŁOWEJ I CZYTANIA "FOTOGRAFICZNEGO"
W wyniku tego treningu każdy może odblokować własne zdolności uczenia się, opanować metodę sprawnego i twórczego notowania, dokonać poprawy własnej pamięci i szybkości czytania (OD CO NAJMNIEJ DWÓCH DO PIĘCIU RAZY).


Centrum Edukacyjne Weles od 1990 roku rozwijając swój autorski program szkoleń, obserwuje rozwój działalności rynkowej w kraju i za granicą.

Każdą instytucję tworzą ludzie. To oni decydują o jej kształcie, dynamice i kierunkach rozwoju oraz efektach działania. To od nich wszystko zależy, są bowiem najmocniejszym i najsłabszym jednocześnie ogniwem łańcucha. Dlatego nasze Centrum od chwili założenia, zajmuje się przede wszystkim ludźmi.

Oferujemy szeroką gamę treningów mających na celu poprawę efektywności działania tak zespołów, jak osób indywidualnych. Naszą mocną stroną jest niewątpliwa umiejętność łączenia praktyki z teorią - firmę tworzy zespół złożony z osób prowadzących w swoich specjalnościach zajęcia dydaktyczne na rozmaitych uczelniach, a jednocześnie posiadających szerokie kompetencje praktyczne nabyte w trakcie wieloletniej działalności zawodowej na kierowniczych stanowiskach w instytucjach państwowych i prywatnych. Możemy zatem obok działalności consultingowej i doradczej, polecać nasze szkolenia, gwarantując ich skuteczność i wysoki standard.

Drugim atutem jest umiarkowana cena szkoleń, możliwość znacznych upustów uzależnionych od długotrwałości współpracy itp.

Nasi trenerzy specjalizując się w Neurolingwistycznym Programowaniu, od kilku lat są obecni na szkoleniach, obejmujących tematem: nowoczesne zarządzanie we współczesnej firmie, techniki sprzedaży, psychologię procesu sprzedaży, psychologię zarządzania i kierowania ludźmi, zarządzanie w warunkach kryzysowych, przywództwo w praktyce, psychologiczne instrumenty zarządzania, trening umiejętności kierowniczych, planowanie i zarządzanie czasem, komunikację interpersonalną i zarządzanie konfliktem, sposoby motywowania innych i automotywację, sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, przebieg kariery i ocenę pracowników, skuteczne negocjacje, efektywne zarządzanie ludźmi, psychologię osiągnięć, rekrutację i selekcję personelu, autoprezentację i wystąpienia publiczne, profesjonalny warsztat handlowca, zarządzanie sprzedażą, marketingiem i promocją, tworzenie wizerunku produktu.

Szkolenia te koncentrują się na wdrożeniu technik skutecznej komunikacji: umiejętności słuchania, rozpoznawania języka ciała (body language), komunikowania z uwzględnieniem preferencji odbiorcy, formułowania osobistych celów, autoprezentacji oraz strategii myślenia i działania poprzez: autopoznanie, rozwijanie cech przywódczych, skuteczną perswazję, dopasowanie zadań do indywidualnych preferencji i stanowią standardowy pakiet szkoleń menedżerskich.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie