Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
P.W. GLOB Studium Kształcenia Ustawicznego

ul. Bydgoska 33, 10-243 Olsztyn
tel. (89) 526 48-40, (89) 526 04-00
www:   http://www.osw.olsztyn.pl
e-mail:   glob@osw.olsztyn.pl
kprokopowicz@onet.eu
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 20101 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KURSY KOSMETYCZNE

- wizaż I stopnia
- wizaż II stopnia
- przedłużanie rzęs
- stylizacja paznokci
- podologia

KURS TRENERA PERSONALNEGO

KURS KINESIOTAPINGU

 

KURSY MASAŻU

- masaż klasyczny
- masaż leczniczy
- masaż gorącymi kamieniami
- masaż sportowy

KURSY INSTRUKTORA SPORTU

- siatkówka
- piłka nożna
- koszykówka
- pływanie
- lekkoatletyka
- piłka ręczna
- kurs umożliwia zdobycie uprawnień
  zawodowych

- absolwenci kursu otrzymują
   legitymację instruktora sportu


KURSY PEDAGOGICZNE

- wychowawca na obozach i koloniach
- język migowy

Posiadamy akredytację Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty
(decyzja nr 7/2011 z dnia 17.01.2011 r.)

Od 1991r. P.W. „GLOB" Studium Kształcenia Ustawicznego zajmuje się organizacją kursów i szkoleń z różnego zakresu. Prowadzona przez nas działalność edukacyjna umożliwia osobom dorosłym oraz młodzieży w ramach doskonalenia zawodowego i samokształcenia zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji.

W budynku znajdują się:
  • aule i sale audytoryjne
  • sale dydaktyczne do ćwiczeń i wykładów
  • pracownie komputerowe (sieć komputerowa i internet)
  • pracownia informacji naukowej
  • punkt sprzedaży skryptów, materiałów naukowo-dydaktycznych
  • bufet
  • pomieszczenia i urządzenia rehabilitacyjne
  • sala sportowa
  • siłownia
  • oraz gabinety do masażu i gabinety kosmetyczne

P.W. „GLOB" SKU na wszystkie prowadzone przez siebie kursy i szkolenia posiada zgodę Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Istnieje możliwość opłacenia kursu w dwóch ratach. Pierwsza w wysokości 50% przed rozpoczęciem zajęć. Druga w trakcie ich trwania (w połowie kursu). Uiszczenie raty lub pełnej kwoty oraz wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej rozumiane jest jako deklaracja udziału w proponowanej przez nas formie kształcenia.Kursy

kursy masażu - na kursie masażu klasycznego słuchacz zdobywa wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi osoby masowanej, poznaje także warunki funkcjonowania gabinetu masażu. Naukę masażu można kontynuować na kursach masażu leczniczego, sportowego, gorącymi kamieniami, na których słuchacze nabywają i doskonalą umiejętności w zakresie stosowania masażu w różnych terapiach i schorzeniach. Kurs nadaje uprawnienia Ministerialne umożliwiając prowadzenie działalności gospodarczej.

kursy kosmetyczne - kursy wizażu mają na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi zagadnieniami i pojęciami z zakresu wizażu i estetyki, teorii kolorów, analizy kolorystycznej, praktykowania podstawowych technik zabiegów upiększających. Celem kursu przedłużania rzęs jest zdobycie przez kursanta informacji i praktycznych umiejętności umożliwiających przedłużanie rzęs metodą 1:1. Na kursie stylizacji paznokci kursant zdobędzie informacje teoretyczne jak i praktyczne niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu. Kurs podologii obejmuje zagadnienia z zakresu ogólnej pielęgnacji kończyn dolnych, zarówno zdrowych, jak i chorych, a także diagnozowania, leczenia i profilaktyki schorzeń.

kurs instruktora sportu – umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych. Przygotowuje kursantów do pracy w klubach sportowych, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego oraz SKS-ów i UKS-ów.


kursy pedagogiczne - celem kursu na opiekunów placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest uzyskanie wiedzy na temat zasad organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Poznanie zasad bezpieczeństwa życia i zdrowia uczestników placówek zbiorowego wypoczynku, Zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia zajęć sportowych, rekreacyjnych, kulturalno-oświatowych.


kurs na trenera personalnego - uczestnicy kursu będą pogłębiali kompetencje w zakresie umiejętności praktycznych związanych z planowaniem i programowaniem całościowego procesu treningu dostosowanego do potrzeb osób ćwiczących. Kurs kończy się egzaminem praktycznym, po którym zostaną wydane certyfikaty wraz z informacją o liczbie godzin i zakresem merytorycznym prowadzonego kursu.

kurs kinesiotapingu jest to oryginalny kurs Międzynarodowego Stowarzyszenia KinesioTaping, kurs posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
Zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie