Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Tańca Crea Dance Wasilewski & Felska

ul.al. Obrońców Tobruku 3, 10-092 Olsztyn
tel. (89) 534-94-04
www:   http://www.wasilewski-felska.pl
e-mail:   wasilewski-felska@wasilewski-felska.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2760 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA TAŃCA

- Kursy tańca dla Dorosłych
- Kursy tańca dla Nowożeńców
- Kursy tańca dla Studentów
- Kursy tańca dla Młodzieży
- Kursy tańca dla Dzieci

O Nas
Aktualnie Szkoła Tańca prowadzi kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dwóch miastach: w Olsztynie i w Puławach. W miarę rozwoju firmy będziemy wprowadzać kursy tańca w następnych miastach.

Ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych w zależności od wieku i umiejętności. Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci już od 1,5 roczku. Górna granica wieku dorosłych uczestników kursów jest nieograniczona. Większość kursów prowadzimy systematycznie i odnawiamy co 1 lub 2 miesiące. Mniej popularne kursy wprowadzane są sezonowo w zależności od ilości zgłoszonych chętnych.

DLA DZIECI
 • Mini Mini Disco ( 1,5 - 4 lat) – doskonała pod względem pedagogicznym forma rytmiki. Zajęcia składające się z animacji i śpiewu wprowadzające dzieci i rodziców w świat baśni i bajek.
 • Przedszkolaki (4-6 lat) – zajęcia prowadzone w formie zabawy i animacji, podczas której krok po kroku wprowadzane są podstawowe elementy taneczne.
 • Balet klasyczny (6-12 lat) - nauka baletu od podstaw w oparciu o rosyjską szkołę Waganowej, tradycyjny repertuar klasyczny oraz nowe choreografie.
 • Kids Club (7-11 lat) – prawdziwy i wyjątkowy Klub dla dzieci zafascynowanych tańcem i chcących rozwijać swoje talenty. Na zajęciach dzieci poznają różne style taneczne: hip hop, disco, teatr tańca, taniec estradowy (musical).
 • Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier (7-12 lat) – zajęcia dla dzieci, które z różnych przyczyn nie uczęszczają na nie w swojej szkole. Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego. Dzieci poznają różne formy taneczne (tańce towarzyskie, narodowe, dyskotekowe) oraz podstawy savoir-vivre.
 • Hip Hop (8-12 lat) – łączy w sobie rytm, dynamikę, najnowsze hity muzyczne i fantastyczne choreografie.
 • Video Clip Dancing (8-12 lat) - super choreografie znane z hitów muzycznych programów MTV i VIVA z elementami hip hop, electric boogie i jazz, rewelacyjna muzyka, pokazy, dyskoteki.
 • Street Dance (9 – 12 lat) - mieszanka różnych form tańca ulicznego, tj.: hip hop, locking, funky, electric boogie, break dance (w wydaniu dziecięcym)


DLA MŁODZIEŻY
 • Hip Hop - taneczna mieszanka rapu i breakdance, łączy w sobie rytm, dynamikę, najnowsze hity muzyczne i fantastyczne choreografie.
 • Modern Jazz – taniec zaskakujący dynamiką, dużą dawką energii, bazujący na dwóch stylach: modern dance i jazz.
 • Street Dance - mieszanka różnych form tańca ulicznego, tj.: hip hop, locking, funky, electric boogie, break dance
 • Taniec współczesny - łączy w sobie bardzo różne style taneczne: modern dance, elementy hip hop i teatru tańca. Jest to forma rekreacyjno-pokazowa: opowiadanie historii tańcem.
 • Video Clip Dancing (8-12 lat) - super choreografie znane z hitów muzycznych programów MTV i VIVA z elementami hip hop, electric boogie i jazz, rewelacyjna muzyka, pokazy, dyskoteki.


DLA DOROSŁYCH

DLA PAR:
 • Taniec towarzyski - nauka podstawowych kroków i figur W programie m.in.: Marengo, Blues, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Dsco-Fox, Foxtrot, Cha-Cha, Rock, Tango Argentino, Rumba. Kurs prowadzony jest na różnych stopniach zaawansowania: najmniej zaawansowany to kurs dla początkujących, a najbardziej zaawansowany to Kurs Złota Gwiazda.
 • Klub Miłośników Tańca - przeznaczony dla prawdziwych koneserów aktywnego spędzania wolnego czasu w towarzystwie podobnych sobie pasjonatów tańca. Program zajęć tanecznych ma charakter relaksacyjny i jest kontynuacją dotychczasowych kursów.
 • Tango Argentino - zajęcia przeznaczone dla osób poszukujących namiętnego tańca, w którym partner i partnerka współpracują ze sobą tworząc całość. To co charakteryzuje ten kurs, to niepowtarzalna atmosfera i nastrojowa muzyka.
 • Kurs dla Nowożeńców - nauka dla narzeczonych, którzy chcą w krótkim czasie nauczyć się tańca, który będą mogli zaprezentować na przyjęciu weselnym.
 • Salsa/Marengo parami – To jeden z najprostszych tańców latynoamerykańskich, podczas którego łatwo się odprężyć i zrelaksować. Propozycja dla osób, które lubią gorące, żywiołowe rytmy i czują się młodo nie tylko ciałem, ale i duchem.


SOLO:
 • Taniec Orientalny - zmysłowy taniec dla kobiet, łączący w sobie elementy kultur bliskiego wschodu.
 • Sensual Dance - zajęcia dla kobiet w każdym wieku, uczące zmysłowego poruszania się, zachowania lekkości i gracji w każdym ruchu.
 • Latino solo - taniec dla singli (kobiet i mężczyzn), czyli tych którzy lubią tańczyć solo. Kurs obejmuje choreografie podstawowych tańców latynoamerykańskich przy wtórze gorących rytmów muzycznych.
 • Lady Dance - kurs stworzony z myślą o kobietach, którym trudno namówić partnera na wspólne zajęcia, a które kochają taniec, muzykę i pragną poprawić grację i elegancję swoich ruchów. Zajęcia mają formę klubową, w której nie brakuje również wspólnych interesujących rozmów.
 • AEROBIC - dynamiczna gimnastyka przy muzyce dla tych, którzy chcą poprawić sprawność i sylwetkę


Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie