Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
KOZLOWSKA VISAGE Professional School of Make-up & Style

ul. Bagatela 10/5, 00-585 Warszawa
tel./fax (022) 818-03-53, tel. kom. 0509-584-358
www:   http://kozlowskavisage.pl
e-mail:   szkola@kozlowskavisage.pl
sekretariat@kozlowskavisage.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14984 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieKOZLOWSKA VISAGE
kierunki kształcenia:

- MAKE - UP ARTIST
- STYLIST - kreator wizerunku
- kształenie w trybie dziennym lub zaocznym

OFERTA DLA BIZNESU

- gotowe pakiety szkoleń z zakresu budowania wizerunku
- projektujemy niestandardowe oferty i kampanie na życzenie klientów
 

KURSY MAKIJAŻU

- kurs makijażu I stopnia oraz II stopnia
- warsztat makijażu ślubnego
- warsztat makijażu do sesji zdjęciowych
- kurs makijażu Fashion

KURSY STYLIZACJI

- kurs stylizacji i kreowania wizerunku
- warsztat z analizy kolorystycznej
- kurs kreacji ślubnej

KURS FRYZJERSTWA

- kurs stylizacji fryzur

KURS KREACJI WIZERUNKU

- kurs kreacji ślubnej - ślubny niezbędnik

KURSY DLA OSÓB PRYWATNYCH

- warsztaty i szkolenia przeznaczone dla osób prywatnych, nie planujących pracować w zawodzie
- kurs makijażu codziennego
- kurs makijażu dla nastolatek
- kurs kreowania wizerunku codziennego


Naszą Misją jest kształcenie polskiej KADRY WIZAŻYSTÓW na światowym poziomie!

Historia szkoły
KOZLOWSKAVISAGE Professional School of Make-up & Style powstała 6 lat temu, w wyniku zapotrzebowania polskiego rynku na edukację w kierunkach MAKIJAŻYSTA i STYLISTA. Założycielką Szkoły jest  makijażystka i stylistka z wieloletnim doświadczeniem, mgr Katarzyna Kozłowska - Kołodziejska - Dyrektor Artystyczna placówki. Jako wykładowca w polskich szkołach wizażu,  Redaktor Mody czasopisma kobiecego, a także freelancer, zdobyła bogate  doświadczenie. Na jego bazie połączyła pasję do wizażu wraz z umiejętnościami organizacyjnymi, w wyniku czego powstała Profesjonalna Szkoła Makijażu i Stylizacji KOZŁOWSKAVISAGE. W 2009 roku, zyskując ugruntowaną pozycję i prestiżowe tytuły,  szkoła przenosi się do Śródmieścia Warszawy, by ulokować się w jednej z ładniejszych kamienic przy ul. Bagatela 10/5, sąsiadującej z tak prestiżowymi obiektami jak: Łazienki Królewskie, Belweder czy  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Zakres programowy jest najistotniejszym czynnikiem wyróżniającym KOZLOWSKAVISAGE PSM&S spośród innych szkół działających na rynku. Jako jedyni w Warszawie prowadzimy edukację ściśle związaną z tendencjami obecnymi w środowisku modowym. Nie kształcimy pod kątem charakteryzacji i perukarstwa oraz późniejszej pracy w Teatrze czy Filmie. Głównym trzonem Programu Kształcenia KOZLOWSKAVISAGE PSM & S jest nurt FASHION - obecny zarówno w Świecie Mody, jak i podczas sesji zdjęciowych wykonywanych na potrzeby kolorowych magazynów modowych i life stylowych. Nasi Absolwenci podejmują pracę jako Makijażyści, Styliści i Kreatorzy Wizerunku w największych redakcjach pism luksusowych,  studiach fotograficznych, pracowniach wizerunku. Podejmują pracę wszędzie tam, gdzie liczy się ukazanie piękna zgodnie ze światowymi prądami i tendencjami.


Pozycja na rynku
Przez ponad sześcioletnie doświadczenie zdobyliśmy czołowe miejsce w rankingu szkół wizażu w Polsce. Swoją wyrazistość zawdzięczamy wysokiemu poziomowi nauczania oraz m.in temu, iż jako nieliczni prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Zakładamy bowiem, że praca w grupie osób zainteresowanych zagadnieniem jest dużo bardziej efektywna i twórcza. Dlatego oprócz wysokiej punktacji na egzaminie wstępnym ważne jest, aby kandydat był osobą zmotywowaną. Pomimo tego iż Szkoła jest placówką prywatną, stawiamy swoim Słuchaczom wysokie wymagania. Dzięki temu, uzyskanie Dyplomu KOZLOWSKAVISAGE jest gwarancją faktycznie posiadanej wiedzy przez Absolwenta i przepustką do świata mediów. Najlepsi Absolwenci Szkoły odnoszą sukcesy zawodowe nie tylko po zakończeniu nauki, ale już w czasie jej trwania - poprzez możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na praktykach organizowanych przez Szkołę. Wielu z nich podejmuje współpracę z partnerami Szkoły: sieciami Sephora i Drogerie Natura, podejmuje staże i prywatne zlecenia z kolorowych magazynach (np. TINA, PANI DOMU, PANI, VIVA!, ELLE, TWÓJ STYL, FASHION MAGAZINE i innych) oraz zakłada prywatne firmy. Sukcesy naszych Absolwentów mobilizują nas do dalszego rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań efektywnego kształcenia. Dzięki stałemu rozwojowi szkoła jest atrakcyjna dla młodych ludzi chcących poznać tajniki makijażu i stylizacji w duchu FASHION oraz dla partnerów chcących wspierać nas w tych działaniach. Świadczy o tym fakt, iż jako jedyna Szkoła wizażu w Polsce, współpracujemy z takimi partnerami jak: SEPHORA, DROGERIE NATURA oraz WYDAWNICTWAMI:  BAUER, AXEL SPRINGER, INFOPOLIS, GRUNER & JAHR, MARQUARD  i innymi.


Misja Szkoły
Misją KOZLOWSKAVISAGE Professional School of Make-up & Style jest kształcenie najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie Makijażu i Stylizacji. Kształcimy zarówno osoby nie mające wcześniej doświadczenia w zawodzie, jak i te, które chcą ugruntować wiedzę, czy zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Autorski program szkoły, w całości opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie Dyrektor Katarzyny Kozłowskiej - Kołodziejskiej, kładzie nacisk na praktyczną naukę zawodu i zdobywanie niezbędnego doświadczenia już na etapie nauki szkole - a nie dopiero po jej zakończeniu. Praktyki są najmocniejszym atutem szkoły. Jako jedyni w Polsce możemy poszczycić się zaufaniem uznanych na rynku firm branży kosmetycznej, prestiżowych wydawnictw prasowych czy znanych wizażystów i fotografów, którzy na stałe współpracują z nami przy organizacji zajęć praktycznych dla słuchaczy KOZLOWSKAVISAGE. Dzięki temu, wspomniane zajęci są różnorodne, ciekawe, a co również ważne - bezpłatne, wliczone w cenę czesnego za naukę. Ponieważ praktyki są dla nas tak ważne, ukończenie nauki jest ściśle związane z obowiązkowym zaliczeniem nie tylko całego toku nauki, ale również wymaganej przez Dyrekcję odpowiedniej ilości godzin zajęć praktycznych.

PRAKTYKI

Zajęcia praktyczne są integralną częścią i uzupełnieniem programu kształcenia w  KOZLOWSKAVISAGE Professional School of Make-up & Style. 
Przybliżają Słuchaczom tajniki pracy znanych wizażystów, odsłaniają "od kuchni" etapy powstawania sesji zdjęciowych w redakcjach pism, czy wreszcie - pozwalają nawiązać cenne kontakty w środowisku artystycznym, zaprezentować swoją osobę już podczas trwania nauki.
Poprzez mocne atuty, jakie stanowią praktyki i staże odbywane podczas nauki w KOZLOWSKAVISAGE Professional School of Make-up & Style wielu z naszych Absolwentów wiążących swoją przyszłość z pracą w mediach, ma łatwiejszy start w zawodzie.

Dla naszych Słuchaczy organizujemy praktyki bezpłatnie przy kooperacji z mediami współpracującymi z KOZLOWSKAVISAGE. Słuchacze nie organizują sobie zajeć praktycznyh samodzielnie.

Zajęcia praktyczne wpływają na ocenę końcową słuchacza. Brak zaliczenia wymaganej ilości wiąże się z niższą oceną na Dyplomie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie