Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Tańca Étoile

ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa
tel. 503-111-200, 503-111-300
www:   http://www.ate.edu.pl
e-mail:   akademia@ate.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3195 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA TAŃCA ÉTOILE

- taniec klasyczny
- taniec klasyczny dla dzieci
- gimnastyka
- broadway jazz
- modern dance
- technika pilates
- zajęcia dla mam
- zajęcia dla seniorów

Akademia Tańca Étoile mieści się na Starym Mieście. Posiadamy cztery przestronne sale do ćwiczeń z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem, podłogą baletową oraz obszerne, wygodne i komfortowe szatnie. Nasza szkoła dysponuje także salą o powierzchni 500 m2 przeznaczoną do wystawiania spektakli i koncertów Dziecięcego Teatru Baletowego „Étoile”.

Oczekujący opiekunowie mogą odpocząć na przytulnej kanapie i obejrzeć na monitorze spektakle i koncerty baletowe lub skosztować herbaty w kameralnej kawiarence. Czekający na swoje pociechy rodzice mogą również nieodpłatnie ćwiczyć w specjalnie przygotowanej dla nich sali fitness.

Charakteru miejsca dopełnia wystawa tradycyjnych kostiumów scenicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy bezpłatne WiFi oraz parking po godzinie 16.

Program nauczania akademii został zainspirowany programami zawodowych szkół baletowych Europy Zachodniej i Rosji. Posiadamy bogaty wachlarz zajęć dostosowany do potrzeb dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jesteśmy przekonani, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno. Wierzymy, że właśnie nasze progi są doskonałym miejscem, aby postawić pierwsze, taneczne kroki.

Prowadzimy zajęcia obejmujące balet klasyczny, taniec współczesny, techniki tańca modern, pilates oraz gimnastykę. Wszystkie dostosowane do umiejętności danej grupy tanecznej, ale też do każdego ucznia z osobna – jego postępów i wrażliwości. Uczymy, rozmawiamy, słuchamy i pracujemy nad rozwojem fizycznym i artystycznym.

Uczniowie naszej Akademii będą mieli możliwość rozwoju umiejętności aktorskich biorąc udział w koncertach i spektaklach Dziecięcego Teatru Baletowego „Étoile”.

Zajęcia w naszej akademii pomogą uzyskać smukłą sylwetkę, poprawną postawę ciała, rozwiną również plastykę ruchów. Pomogą wyciszyć się oraz osiągnąć równowagę psychiki i ciała. Obcowanie z tańcem, muzyką bez wątpienia wpłynie na rozwój estetyki i poczucia piękna u każdego ucznia.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie