Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Fundacja Atelier

ul. Foksal 11, 00-372 Warszawa
tel. (022) 826-95-89
www:   http://www.atelier.org.pl
e-mail:   fundacja@atelier.org.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3941 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Warsztaty dla dzieci

- W Atelier Foksal pomagamy rozwijać naturalną twórczą aktywność dzieci i młodzieży - poprzez radość działania, radość tworzenia i radość poznania. Zapewniamy interesujący program zajęć plastycznych i wszystkie materiały.

Studium scenografii

- Zajęcia trwają II semestry. Zapisy rozpoczynają się we wrześniu oraz w styczniu (nabór zimowy). Każdego uczestnika zapraszamy na indywidualną rozmowę dotyczącą jego zainteresowań, dotychczasowej pracy i oczekiwań. Zajęcia zostają sfinalizowane wykonaniem praktycznej pracy końcowej i zaliczeniem egzaminu teoretycznego. Absolwenci otrzymają świadectwo stwierdzające, że ukończyli roczny kurs scenografii.
 

Rysunek, malarstwo, historia sztuki

- W Atelier Foksal uczymy rysunku i malarstwa, kompozycji, rzeźby i historii sztuki. Można zacząć od podstaw, kontynuować naukę, przygotować się do egzaminów na ASP lub do matury z historii sztuki. Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych, a metody nauczania dostosowane do potrzeb uczniów.

Grafika komputerowa

- Uczymy programów graficznych, które umożliwiają przygotowanie do druku wszelkiego typu publikacji (Photoshop, Illustrator, In Design).

Warsztaty dla gimnazjalistów

- Zajęcia dla gimnazjalistów w Atelier to cykl kreatywnych warsztatów artystycznych wykorzystujących różnorodne techniki plastyczne. Realizowany program został stworzony w ten sposób by każdy uczestnik mógł poznać czym jest malarstwo, rysunek, rzeźba i kompozycja. Dzięki takiej formie zajęć młodzież nabywa różne umiejętności ale przede wszystkim poznaje jak różne są środki wyrazu w sztuce.

Przygotowanie na architekturę

- Od października w Fundacji Atelier prowadzimy kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury na Politechnice.

O Fundacja

Atelier Foksal to jest siedziba szkoły rysunku i malarstwa Fundacji Atelier - miejsce, gdzie można przyjść w każdej chwili, by uczyć się rysować i malować. Piękne wnętrza i wyposażenie zachęcają do pracy, bo tu wszystko jest urządzone tak, jak w atelier dawnych malarzy, jak na starym dagerotypie.

Od 1991 roku realizujemy projekt oparty na dobrze sprawdzonym prawidle: uczymy na dobrym przykładzie, w bliskim kontakcie nauczyciela z uczniem, przy indywidualnym podejściu do każdego człowieka i szacunku dla jego potrzeb. Nie stawiamy ograniczeń wiekowych ani wstępnych wymagań; przyjmujemy zarówno osoby bez doświadczenia, jak i zaawansowane, w każdym wieku. Młodzi ludzie, którzy uczą się rysunku i malarstwa, rozwijają swoją zdolność postrzegania, zapamiętywania i kojarzenia. Jednocześnie - jakby przy okazji - dowiadują się, że uprawianie sztuki wymaga nie tylko talentu, ale także dyscypliny wewnętrznej. Przychodzą do nas dzieci i osoby dojrzałe, które wreszcie znalazły czas na realizację swoich marzeń o pracy artystycznej. Program nauczania przystosowany jest do możliwości adeptów i do indywidualnego rytmu ich postępów. Zajęcia prowadzą uznani polscy artyści, którzy - nie zaniedbując własnej twórczości - chcą podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Wielu naszych adeptów studiuje obecnie na wyższych uczelniach plastycznych w kraju i zagranicą (Amsterdam, Belgrad, Haga, Berlin, Paryż, Rzym, Nowy Jork), z wieloma spośród nich utrzymujemy stały i przyjazny kontakt.


GALERIA


Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie