Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Pomorskie Centrum Edukacyjne
Szkoła Policealna

Wały Jagiellońskie 26/6, 80-853 Gdańsk
tel. (58) 735-89-40
www:   http://www.akademiapce.edu.pl
e-mail:   sekretariat@akademiapce.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8591 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA (2 lata)


Prowadzimy rekrutację przez cały rok!
Posiadamy status szkoły publicznej.

Akademia - to profesjonalizm, atmosfera, wyjątkowi ludzie - nauczyciele, trenerzy, instruktorzy, którzy tworzą to miejsce i sprawiają, że jest inne niż wszystkie. Mamy mnóstwo energii, pomysłów, organizujemy zajęcia i warsztaty dla Was. Przychodząc tu, można realizować swoje marzenia, pasje, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia lub, po prostu, odetchnąć od codzienności.

Oferujemy nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Nasza starannie dobrana i wykwalifikowana kadra nauczycielska pomoże Wam zbudować zawodowy sukces. Kończąc 2-letnią szkołę policealną możesz, uzyskać nowy zawód. Dodatkowo suplement do dyplomu "Europass" potwierdzi kwalifikacje zawodowe absolwenta w UE.

Kształcimy przez jakość. Naszym celem jest pogłębianie zaufania pracodawców do absolwentów szkoły, dlatego usługi przez nas oferowane są na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych metod nauczania, stosowanych przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Pamiętaj, promując Ciebie promujemy także siebie! Dlatego dbamy o swój wizerunek kształcąc zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasze pracownie są nowocześnie wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Dołączając do naszego grona, masz gwarancję, iż będziesz miał dostęp do stanowisk komputerowych, z dostępem do Internetu, z aktualnym oprogramowaniem. Nauka odbywa się średnio w 15 - 20 osobowych grupach, co gwarantuje znakomite przyswajanie wiedzy, a także kontakt z nauczycielem. Pracownie kosmetyczne są wyposażone w niezbędne sprzęty i kosmetyki. Kupujesz tylko to, co chcesz a nie to co jest konieczne.

Misja szkoły

Podstawowym zadaniem naszych szkół jest nauka dla uzyskania pracy i sukcesu społecznego. Nauka, która ma służyć nie tylko uzyskaniu dyplomu ukończenia szkoły, ale również uzyskaniu międzynarodowych certyfikacji zawodowych, umożliwiających realne zatrudnienie w Polsce i Unii Europejskiej. Nauka połączona jest z systemem praktyk zawodowych, z których słuchacze korzystają już w trakcie szkoły.

Nasz absolwent spełnia następujące kryteria zawodowe:
  • dyplom ukończenia szkoły zgodny z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  • międzynarodowe atestacje zawodowe,
  • udokumentowane praktyki zawodowe odbyte w trakcie nauki,

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nasza szkoła umożliwia absolwentom wybór miejsca pracy tak w Polsce, jak i zagranicą.

2-lenia szkoła policealna kończy się uzyskaniem dyplomu i otrzymaniem "Europass" - suplementu do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Jeśli planujesz kształcić się, szukać pracy lub zdobywać doświadczenia za granicą, ważne jest przedstawienie własnych umiejętności i kompetencji w jasny i zrozumiały sposób. "Europass" w nowatorski sposób umożliwia: zaprezentowanie umiejętności i kwalifikacji w sposób jasny i zrozumiały w całej Europie (Unii Europejskiej, krajach EFTA/EOG oraz krajach kandydujących) oraz poruszanie się po całej Europie.

Dla kandydatów

Przyjmujemy bez żadnych egzaminów wstępnych. Wystarczy przyjść, wypełnić formularz zgłoszeniowy na dany kierunek nauczania, uiścić wpisowe (o ile nie obowiązuje promocyjny okres zwolnienia z niego). Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym i wieczorowym. Zjazdy odbywają się średnio co dwa tygodnie.

Nieposiadanie przez Państwo części z wymaganych dokumentów nie skutkuje brakiem możliwości zapisu. W sekretariacie przy zapisie można umówić się na późniejszy termin ich dostarczenia, jak i wpłaty wymaganych opłat. Warto z tej możliwości korzystać, gdyż na poszczególne kierunki kształcenia rekrutacje prowadzimy do wyczerpania miejsc, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty:
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej,
  • ksero dowodu osobistego,
  • dowód uiszczenia opłaty wpisowej,
  • zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w danym zawodzie,
  • wypełnione podanie o przyjęcie do szkoły

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO ZUS ORAZ LEGITYMACJE SZKOLNE, UPRAWNIAJĄCE DO WSZELKIEGO RODZAJU ZNIŻEK.

ZAPISY PRZEZ INTERNET
Staramy się przekazywać wiedzę w sposób motywujący i wierzymy, że edukacja w przyjaznej, bezstresowej atmosferze sprawi, że zdobywanie wiedzy stanie się przyjemnością.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie