Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Czerska Szkoła Realna

w Malachinie

Malachin, ul. Główna 11, 89-650 Czersk
tel./fax (52) 398-60-88
www:   http://www.csrmalachin.szkolnictwo.pl
e-mail:   car_malachin@wp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 18972 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- nauka trwa 2 lata na podbudowie szkół
  zawodowych


POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE
(2 lata)

O NAS

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu naszego środowiska edukacyjnego stworzyliśmy Policealne Studium Zawodowe oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w Czerskiej Szkole Realnej. Oferta ta skierowana jest nie tylko do absolwentów naszej szkoły, lecz również do absolwentów wszystkich typów szkół średnich, zarówno dziennych jak i wieczorowych. Dla absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mających wykształcenie zawodowe oferujemy zarówno kontynuację nauki w naszej szkole w celu uzyskania wykształcenia średniego ogólnokształcącego jak i możliwości zdobycia świadectwa dojrzałości.


Jesteśmy szkołą nowoczesną, przyjazną i dostosowaną do Waszych potrzeb!

Dla absolwentów Czerskiej Szkoły Realnej mających wykształcenie zawodowe oferujemy zarówno kontynuację nauki w naszej szkole w celu uzyskania wykształcenia średniego ogólnokształcącego jak i możliwość zdobycia świadectwa dojrzałości.

ATUTY CZERSKIEJ SZKOŁY REALNEJ:  
  • edukacja odbywa się systemem wieczorowym - proponujemy szeroką ofertę edukacyjną
  • rzetelnie przygotowujemy do matury kształcimy i skutecznie przygotowujemy do zawodu
  • posiadamy profesjonalnie wyposażone sale lekcyjne
  • dysponujemy pracowniami informatycznymi z dostępem do Internetu DSL
  • gwarantujemy naukę języka niemieckiego na wysokim poziomie
  • posiadamy gabinet jęz. obcych wyposażony w sprzęt DVD video digital surround z pięciopunktowym nagłośnieniem zsynchronizowanym z komputerem i odbiornikiem telewizyjnym
  • posiadamy wykwalifikowaną i przyjazną kadrę nauczycielską
  • od absolwentów szkół średnich ubiegających się o przyjęcie do Studium Policealnego nie wymaga się posiadania świadectwa dojrzałości
  • brak egzaminów wstępnych
  • niskie czesne za naukę

STUDIUM POLICEALNE

POLICEALNE STUDIUM ADMINISTRACYJNE

Słuchacze Policealnego Studium Administracyjnego, poznają zasady pracy w firmach od strony administracyjnej. Poznają specyfikę pracy biurowej w działach zajmujących się księgowością, administracją biurową, marketingiem i zarządzaniem czyli wszystkim tym, co potrzebne jest do funkcjonowania zdrowej prężnej firmy. Nabywają umiejętności potrzebne do prowadzenia administracyjnych czynności a więc m. in. wypełniania formularzy biurowych, ksiąg podatkowych, druków ubezpieczeń społecznych a także rozumienia ustaw, w myśl których należy prowadzić jak najkorzystniej interesy firmy. Technik administracji jest jednym z ciekawszych zawodów na naszym rynku. Nauka trwa 2 lata, kończy się napisaniem i obroną pracy dyplomowej.

LICEUM

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego zdobywają wykształcenie średnie ogólne. W szerszym zakresie poświęcają czas na zgłębianie przedmiotów, które w późniejszym etapie edukacji wydają się być niezbędne, do tego, by móc studiować na wszystkich wybranych przez siebie kierunkach. Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego mogą dalej edukować się w Policealnym Studium Zawodowym lub w przypadku pomyślnie zdanego egzaminu dojrzałości mają możliwość kontynuacji swojej edukacji na studiach wyższych czy uniwersyteckich.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie