Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Nr 4

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

ul. Szczęśliwicka 46, 02-353 Warszawa
tel. (022) 823-14-36
tel. (0-22) 822-51-81
www:   http://www.zse4.waw.ids.pl
e-mail:   zsel4@zse4.waw.ids.pl
zs4@edu.um.warszawa.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9114 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM NR 10


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR23

Charakterystyka Szkół

Technikum Nr 10

Zawód technik ekonomista
Technik ekonomista to zawód szerokoprofilowy. Absolwenci technikum ekonomicznego mogą podjąć pracę we wszystkich podmiotach gospodarczych bez względu na ich formę organizacyjną czy własnościową. Mają również zapewnioną szeroką ofertę pracy w instytucjach finansowych (bankach, agencjach ubezpieczeniowych, biurach maklerskich).

W trakcie 4-letniej nauki zdobywają szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, prawa, rachunkowości przedsiębiorstw, ekonomiki, statystyki, towaroznawstwa oraz obsługi sprzętu komputerowego i jego oprzyrządowania. Odbywają praktyki zawodowe w instytucjach finansowych oraz w działach ekonomiczno-finansowych różnych podmiotów gospodarczych.

Zawód technik handlowiec
Zadaniem tej szkoły jest wykształcenie w uczniach aktywności zawodowej, przedsiębiorczego działania i ekonomicznego myślenia. Absolwent tej szkoły będzie przygotowany do uruchomienia, zorganizowania i prowadzenia własnej firmy lub podjęcia pracy na średnim szczeblu zarządzania. Kształcenie odbywa się według najnowszych programów dostosowanych do aktualnych potrzeb uwzględniających zmiany zachodzące w gospodarce.

Absolwent otrzymuje tytuł technika handlowca. Po zdaniu matury absolwenci Technikum nr 10 mogą kontynuować naukę we wszystkich typach szkół wyższych.

Zawód technik obsługi turystycznej
W Polsce następuje szybki rozwój ruchu turystycznego. Co roku wzrasta liczba turystów. Absolwent z zawodem Technik obsługi turystycznej ma możliwości zatrudnienia w szeroko rozumianej turystyce i w związanych z nią gałęziach gospodarki.

Zawód technik obsługi turystycznej jest zawodem szerokoprofilowym. Kwalifikacje zawodowe, nabyte w procesie kształcenia, umożliwiają absolwentowi podejmowanie pracy między innymi w: przedsiębiorstwach zajmujących się organizacją i obsługą turystyki; ośrodkach informacji turystycznej; instytucjach zajmujących się organizacją i promocją turystyki; branżowych organizacjach, fundacjach i stowarzyszeniach, ośrodkach informacji turystycznej, instytucjach zajmujących się organizacją i promocją turystyki. Absolwent może prowadzić działalność gospodarczą. Nauka trwa 4 lata, kończy się maturą i egzaminem zawodowym.

Zawód technik organizacji reklamy
Rynek reklamy w Polsce znajduje się wciąż w fazie rozwoju i tym samym pozostaje wiele miejsca do zagospodarowania w tej dziedzinie. Nowopowstające firmy, jak również istniejące już na rynku, nastawiają się na zatrudnianie ludzi młodych. Praca w reklamie jest pracą bardzo ciekawą, kreatywną, stwarzającą ciągle nowe wyzwania.

Zdobyta w naszej szkole wiedza i praktyczne umiejętności pozwalają naszym absolwentom - technikom organizacji reklamy handlowej - nie tylko zaistnieć jako specjalistom do spraw reklamy, ale także zająć poczesne miejsce, w tym trudnym i wymagającym zawodzie.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 23

Zawód sprzedawcy należy do grupy zawodów usługowych.
Absolwenci 3-letniej zasadniczej szkoły zawodowej przygotowywani są głównie do pracy na stanowisku sprzedawcy. Kontynuując naukę mają szansę zdobycia wykształcenia w 3-letnim technikum.

NASZA SZKOŁA JEST "SZKOŁĄ Z KLASĄ"

  • szkoła dobrze uczy każdego ucznia
  • szkoła ocenia sprawiedliwie
  • szkoła uczy myśleć i rozumieć świat
  • szkoła rozwija społecznie, uczy wrażliwości
  • szkoła pomaga uwierzyć w siebie, tworzy dobry klimat
  • szkoła przygotowuje do przyszłości

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Zajęcia w ramach Koła Internetowego odbywają się w pracowni komputerowej. Udział w zajęciach jest dobrowolny. W ramach zajęć poszerzane są wiadomości i umiejętności z przedmiotów pracownia ekonomiczno-informatyczna, technologia informacyjna i prace biurowe.

W czasie spotkań można korzystać z zasobów sieci lokalnej szkoły, internetu, urządzeń skanujących i drukarek. W pracowni są zainstalowane pakiety biurowe, programy graficzne, programy magazynowe i finansowe. Każdy uczestnik zajęć musi posiadać indywidualne konto na serwerze szkolnym co jest związane z polityką bezpieczeństwa i ochroną przed niepożądanymi treściami (poczynania uczniów są nadzorowane).

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie